Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.05.2012, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu: TOPLANIYORUZ

MERHABA ARKADAŞLAR PROFESYONEL BİR SİTE ÇALIŞMASI YAPCAĞIM VE BU SİTE İÇİN ADAM LAZIM SİTEME ORTAK OLUCAK TAM 10 ADAMA İHTİYACIM VAR UMARIM BANA GÜVENİR VE SİTEME ORTAK OLUP İHANET ETMEZSİNİZ!

ORTAK OLUCAKLARA ÖN BİLGİ!
Ortaklık kurulduğunda site ıd ve şifremi veriip hep bir koldan site çalışmalrına başliyacaz her bir ortak ayrı bir bölümü alıcaktır sitemin css ve ön bilgileri hazırlanmıştır bu yüzden pek yapıcak bişey yok!

ORTAKLIK İÇİN GEREKLER
1-Profesyonel bir TR.GG KULLANICI
2-ONLİNE SÜRESİ EN AZ 10 SAAT VE ÜSTÜ
3-KENDİSİNE ULAŞA BİLCEM EN AZ 4 ADRES OLMADLI BUNLAR OLABİLİR
FACEBOOK,MSN,CEP TEL VE TWİTTER YADA EV ADRES!

LÜTFEN ORTAKLIK BAŞLADIĞINDA KÜFÜR ARGO VE DİYER ORTAKALRLA UYUM İÇİNDE ÇALIŞA BİLCEK ADAMLAR LAZIM BANA!

AVANTAJLARI
1-PROFESYONEL BİR SİTEMİZ OLUCAK
2-GOOGLE KAYDINI YAPTIRDIKDAN SONRA GERLİCEK REKLAM PARALARI VE HİT KAZANICI BEN DAHİL 11'E BÖLÜNCEKTİR PROFESYONEL BİR SİTE ÇALIŞMASI OLURSA HESAPLAMALARIMA GÖRE HER ORTAĞA EN AZ 250-500 TL DÜŞER
Mesaj13.05.2012, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konuşma tarzına bakılırsa çok küçüksün galiba Laughing
Mesaj13.05.2012, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Malesef küçük değil sence kaç yaşındayım
Mesaj13.05.2012, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle başarılar dilerim fakat zaten çoğu şey hazır diyorsun ama tasarım bile size ait değil.. Sadece düzenlemişsiniz ve emek harcamışsınız.. Bu nedenle tebrik ederim fakat 10 tane kaliteli ve sizin istediğiniz gibi 4 iletişim adresi verebilecek çok kişi yoktur buralarda.. Ayrıca kimse 10 saat gibi bir zaman diliminde buralarda olamaz ki.. Yinede başarılar dilerim...
Mesaj13.05.2012, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Her ortağa 250 TL vereceksen tr gg'de ne işin var kardeşim, Ayrıca buraya yazmandaki amaç nedir? çözemedim ben seni hocam.
Mesaj13.05.2012, 16:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost hayatında kaç kere google kayıt yapdırdın ve benim buraya yazma amaçım tanıtım yapmak sn insanları çaydırma amaçın ne acaba diyer arkadaş teşşekkür ederim tasarım evet dünelenmiş bir tasarımdır gerek nitelikde birileri yoksa tek başıma 1,2 senede bitire bilirim
Mesaj13.05.2012, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kısacası bu çalışmaya kimsenin girmeyeceğini garanti verebilirim, Adres vs.. gibi bilgileri sanal alemde çok az kişi verir.
Yani adresini telefonunu veren bir tek burada tanışıp çok yakın arkadaş olanlardır, Örnek ben,Mert,Oktay kankalarım gibi bunları tanıyorsan benide tanıyorsundur saten yeniysen forumda takılmamışsan hiç tanımaman gayet normal başarılar dilerim...
Mesaj13.05.2012, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşşekkür ederm fakat sana birşey söyliyim ben 2007 den beri bu forumlardayım daha öncede site yapdım tek tr.gg uzantılı site yapmadım wordpress,budypress üzerindende çalıştım bana güvenen kişiler olursa güvenini sarsmayacağımdan eminim
Önceki mesajları göster: