Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.05.2012, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Lutfen Kodlayın

http://f1205.hizliresim.com/x/r/6jt1t.jpg

Ozellikleri

Oyun Kategorileri İşde Menu OLcak Orda EKLENECEK EKLENECEK YAPIN SIZ
GİDECEK LİNKEDE #EKLENCEK YAPIN

BS-MENU ye BEDAVA SİTEM NORMAL MENUSU SOLDA GOZUKEN MENU KOYABILIRSENIZ KOYUN OLMASSA ORAYA BIR YAZI YERI KOYUN BEN BISILER YAZARIM ORAYA EKLECENEK YAZN SZ

İSTATİSLİKLERDE

Kod:
<div style="text-align: center; "><span style="color: rgb(255, 0, 255); "><strong>BUGUN</strong></span> <span style="font-size: large; ">[hits]</span> <span style="color: rgb(255, 0, 255); "><strong>KİŞİLIKLER</strong></span><strong> <br />
</strong><span style="color: rgb(255, 0, 0); "><strong>BUGUN</strong></span> <span style="font-size: large; ">[visits]</span> <span style="color: rgb(255, 0, 0); "><strong>KULLANICILAR</strong></span></div>

BU KOD OLSUN BIDE BU KODUN ALTINDADA IP GOSTEREN KOD OLSUN

ORN

Kod:
IP : XXXXXXXXXX

SU TEPEDE BI TANE DIL CIKARAN BISI VAR ALTIN RENGINE YAKIN BI RENKTE ONUN YANINDA NEREDESIN KODU HANGI SAYFADAYSA O SAYFANIN ADI GOZUKSUN ORTALI AMA TAM ORTADA ..

YAPABILCEK VARMI[/code]
Mesaj23.05.2012, 11:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

BS NORMAL MENUSU SOLDA GOZUKEN MENU DERKEN NRMALDE SOLDA BI MENU GOZUKUR YA ONU KASTETTİM
Mesaj23.05.2012, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardesım Ben kodladım Denedım Ama Tasarımı Cok kucuk Yapmısın Normal Tasarım Boyutları 920x600 Felan olması Lazım
Mesaj23.05.2012, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://c1205.hizliresim.com/x/r/6jz79.jpg bu olsun 920x600
bide ya ben oyun sıtesı yapdıgım ıcın oyunlara bır cerceve yapıyorlar ondan nasıl yapabılırım cerceve var elımde uzerıne gelınce renkte degıstırıyor ama ustune yazı yazamıyorm ve resmınıde koyamıyorm Very Happy
Mesaj23.05.2012, 16:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımı paintden yapmışsın.
Domainli bir sitenin tasarımını paintden ayarlamışsın çok açık.
Önceki mesajları göster: