Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.05.2012, 14:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteye 68 Dakika Bağlanılamadı !

Dün bedava-sitem.com'u Tararken açıklar vb SQL Hataları hertürlü şey tespit edildi.Bu açıkları yetkililere bildirerek önlem alınmasını istiyoruz.Eger bu önlemler alınırsa Web site offline olmasına gerek kalmaz serverler zarar görmedigi için siteler kapatılmaz.

Bu yüzden B-S'ye gelecek bir saldırı veya önlenemeyen bir durum çıkarsa bu bütün sitelerin sonunu getirebilir.Bedava Sitem çok servera yayın yaptıgı için sitelere saldırı geldigi zaman server çökmesin diye website offline konuma getiriyor.Biz bu açıkları tespit ettik Yetkilelere bildirecegiz.

Dün C++ De yazdıgımız bir programı bir site üzerinde denedik.

Hedef : www.yapiyoruz.tr.gg

Sonuç ; Siteye yaptıgımız deneme saldırısı Gece yarısından sonra oldu.Siteye 1200 kişilik Zombi PC Ağlarıyla saldırı denedik Server siteye kapatamadan site kapandı.Site web site offline olmadı bu hale geldi.Yanda sekmede bedava siteme baglanırken bu sekmede yayın gitti.Aşagıdaki resme tıklayarak bakabilirsiniz.

Bu saldırılardan dolayı B-S Ve yapiyoruz.tr.gg yetkililerinden özür dileriz Deneme amaçlı bir saldırıydı.Dediğimiz sistem uygulanırsa Siteler web site offline olmak zorunda kalmayacak.

Herkese iyi Forumlar.
Mesaj30.05.2012, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

şuan yapiyoruz.tr.gg deyim müzik dinliyorum kendi bilgisayarında olmus ne olmussa Mr. Green Mr. Green
Mesaj30.05.2012, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dün gece 00:34 ve site 68 dakika sonra açıldı Dikkatli okumanızı öneririm.

İyi Forumlar.
Mesaj30.05.2012, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

tebrikler ozaman Wink
Mesaj31.05.2012, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

rst-hack yazmış:
Dün gece 00:34 ve site 68 dakika sonra açıldı Dikkatli okumanızı öneririm.

İyi Forumlar.

madem saldrıı yapabiliyorsunuz bize yapiyoruz.tr.gg sitesinin şifresini söleyinde rahatlayalım
Mesaj31.05.2012, 19:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yaa Kardeşim,Git Lamerlarla İşi Yok...Bedava-Sitemin.....Birde Kendi CPU'n Yükseldiği İçin Site Sana Kapalı Gözükür...Boşuna DDOS Atma...
Mesaj01.06.2012, 14:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben dün o saatte bs de gelen mesajlarımı cevaplıyordum.. Wink
Mesaj09.06.2012, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vay be insanlar neler yapıyor Shocked
Mesaj09.06.2012, 22:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adam Kendisi Diyor Bot Gondermişler Anca Bot Gonderin Kendiniz Lamersiniz Olum..!!!
Mesaj12.06.2012, 17:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

ahahah lamerin önde gideni site sana kapalı gözükür ama başkalarında açık olur nedeni ipin ban yer ve siteye giremessin! modeme reset çekene kadar site sana göre kapalı kalır! bu durumda sadece kendini kandırmış olursun!
Mesaj12.06.2012, 17:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

etraf pis pis lamer kokuyor kusacam öğğğ

Hackerler vurur lamerler alar bu hep böyledir Wink

TakLitleriMdeN Sakının!
Mesaj12.06.2012, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

neden herkes hacklemek adı altında birilerinin emeklerine zarar vermeyi bi marifet sanıyoki?? Geçen gün izlediğim bi programda hacklemenin bir şeyi amacı dışında "yararlı" bir şey olarak kullanılması olduğunu ve aslında herkesin basit bir hacker olduğunu duymuştum.. hayır zarar vermek marifetse otur pc ni tekmele arkadaş.. önemli olan işlemciden su ısıtıcısı yapmak.. Very Happy haksızsam haksızsın deyin ve bana başkalarının emeklerini çalmak, kul hakkına girmek için geçerli bir neden gösterin.. Wink