Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.05.2012, 14:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Yapma deyince yapılmaz!

Merhaba arkadaşlar..

Sizlerde bilirsiniz emeğinizin çalınması nasıl birşeydir.. Bilmeyenler ve bilenler nolur sitelerinize sağ klik engeli koyun.. Millete tasarımımı çalma dedikçe çalıyorlar.. Örnekler;

arenanetwork.tr.gg [TIPATIP AYNI]
csuydusu.tr.gg [LİNKLER BENİM]

Ayrıca daha öncedende başkası hackledi şikayet ettim sitesi kapandı..

counterservercim.tr.gg

Sinir oluyorsanız direk hotmailden support-tr(at)webme.com a mesaj atın..

NOT: at yerine @ koyun..
Mesaj31.05.2012, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu: tasarım

csuydusu.tr.gg tasarımı baya geliştirmiş üstüne bişeylerde koymuş şık bir tasarım olmuş bence Smile Sonuç olarak emeğe saygı..
Mesaj01.06.2012, 14:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

sağ tık engeli yaparsan sadece iki defa fazla tıklarlar o kadar.. ayarlar(tık) kaynağı görüntüle (tık) bitti... Very Happy kodlarının görüntülenmesini engelleyemezsin.. meb den tut facebook a kadar kimsenin engelleyemediği gibi.. şifreleme yöntemleri falanda var ama bu sadece değiştirilmesini önlüyor vede biraz uğraşan tekrar şifresini çözebiliyor.. Wink
Mesaj01.06.2012, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aman kardeşim ne güzel yazdın öyle.. Yaysaydın tasarımı çalanlara.. Biz bilmiyoruz sanki.. Şİmdi herkez öğrendi çalabileceklerini.. Allahtan support var.
Mesaj01.06.2012, 14:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

emresazak yazmış:
sağ tık engeli yaparsan sadece iki defa fazla tıklarlar o kadar.. ayarlar(tık) kaynağı görüntüle (tık) bitti... Very Happy kodlarının görüntülenmesini engelleyemezsin.. meb den tut facebook a kadar kimsenin engelleyemediği gibi.. şifreleme yöntemleri falanda var ama bu sadece değiştirilmesini önlüyor vede biraz uğraşan tekrar şifresini çözebiliyor.. Wink

Kardeşim CTRL + U yaparaktan yine çalan kişiler var yani bu benim görüşüme göre çok gereksiz bir bilgi bunu zaten bir çok kişi biliyor..

- Teknik Destek Personeli
Mesaj01.06.2012, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

hacı senin tasarımında bi headeri var (paintten çıkma) gerisi alıntı zaten.. bana o menüleri elinle, pixel pixel hazırladığını söyleyebilirmisin??
bırak alan alsın.. o, onların ezikliği.. baktın sitesi çok tuttu o zaman kapattırırsın daha iyi olur.. Wink
(bkz: yüksekten düşmek), (bkz: o kadar emekten sonra, sol yanım acıyor anneeee..)

yada intikam için şu başlıktaki ilk mesajımı bul ve orda söylediklerimi yap.. Wink
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=208002&highlight=
Mesaj01.06.2012, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
emresazak yazmış:

Kardeşim CTRL + U yaparaktan yine çalan kişiler var yani bu benim görüşüme göre çok gereksiz bir bilgi bunu zaten bir çok kişi biliyor..

öğrenmiş olduk bizde.. Very Happy
Mesaj01.06.2012, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green Mr. Green

- Teknik Destek Personeli
Önceki mesajları göster: