Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.05.2012, 07:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Photoshop Katman Sorunu

Arkadaşlar photshop normalde yereldisk c deydi bende d ye attım ve pc ye format attım (sadece c ye) sonra photoshopu açtım dedim bir tasarım çizeyim ilk üst menü yi çizdim sonra içerik kısmına heçeyim dedim orayıda çizdim bi baktım hepsi bir katmanda toplanmış yanlış bir şey yaptığımda geri dönemiyorum.O kadar şey çiziyorum tek katmanda toplanıyor.Katman 1 şeklinde ben eskisi gibi olmasını istiyorum... Ne Yapmam Gerek Yardımcı Olun...
Mesaj23.05.2012, 10:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Photoshop Katman Sorunu

mayhann yazmış:
Arkadaşlar photshop normalde yereldisk c deydi bende d ye attım ve pc ye format attım (sadece c ye) sonra photoshopu açtım dedim bir tasarım çizeyim ilk üst menü yi çizdim sonra içerik kısmına heçeyim dedim orayıda çizdim bi baktım hepsi bir katmanda toplanmış yanlış bir şey yaptığımda geri dönemiyorum.O kadar şey çiziyorum tek katmanda toplanıyor.Katman 1 şeklinde ben eskisi gibi olmasını istiyorum... Ne Yapmam Gerek Yardımcı Olun...

kardaş format attığından kaynaklanmıyor olabilir ya sil yeniden yükle ayarları değişmiştir. yada o katmanlar bölümünde yeni katman oluşturup oyle yapabilirsin her çizdiğin şeyde.
Mesaj23.05.2012, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

yeniden yükledim yine olmadı birşeylik var ama
Mesaj02.06.2012, 10:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

O zaman Bİlgisayar Sorunlu Kardeş
Mesaj02.06.2012, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ayarları değişmiş olabilir
Önceki mesajları göster: