Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.06.2012, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Arkadaşlar menüden tıklama yapmak için ne yapmam lazım ?

menüden yan sayfa olarak ne yapmam lazım yardımcı olum menüden tıklayamıyorum
Mesaj03.06.2012, 14:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenin sağ tarafı için mi kardeş ?
Mesaj03.06.2012, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş menü var ya oraya tıklamak için yani yine tr.ggde sayfa açmak için ne yapmam lazım farklı sayfaya gidiyo
Mesaj05.06.2012, 20:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaş netten hazır css tasarımı almış ve soldaki ve ya sağdaki menü tablosndakilere tıkladığı zaman oraya gidemiyor. Aynı sorun bende de var nedenini biliyorum ama yapamıyorum ben size anlatım siz yaparsanız banada özel mesaj atın. öncelikle netten hazır olarak aldığını css kodunu not defterine aktar. Sonra sözcükleri kaydır. Ordaki href="#" yazan yerlere nereye yönlenmek istiyosanız url nizi yazıcaksınız. Href yerine başka bi yer de olabilir. Dikkatli arkadaşlar bi göz atabilirse sevinirim
Mesaj06.06.2012, 05:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

darcoexportimport yazmış:
arkadaş netten hazır css tasarımı almış ve soldaki ve ya sağdaki menü tablosndakilere tıkladığı zaman oraya gidemiyor. Aynı sorun bende de var nedenini biliyorum ama yapamıyorum ben size anlatım siz yaparsanız banada özel mesaj atın. öncelikle netten hazır olarak aldığını css kodunu not defterine aktar. Sonra sözcükleri kaydır. Ordaki href="#" yazan yerlere nereye yönlenmek istiyosanız url nizi yazıcaksınız. Href yerine başka bi yer de olabilir. Dikkatli arkadaşlar bi göz atabilirse sevinirim
Kardeş Bende sana bişey sormak istiyorum menü yaptık ya ondan benim tr.gg içinde url nasıl yapılır yani menüden tıklıcam tr.gg içinde bi yere gitcek
Mesaj06.06.2012, 06:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

@salipcyazilim Cevabın Verildi...
Önceki mesajları göster: