Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.06.2012, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Grafikdizayn - Yeni Tasarımıyla Döndü

Merhaba Arkadaşlar Grafikdizayn.tr.gg Yeniden Açıldı Yeni Tasarım ve Sistemiyle Sizlerle...

Sitemize Üye Olarak Derslerimizi İzleyebilirsiniz...

[Konuyu Neden Ben Açtım Derseniz Orası Bende Kalsın)
Mesaj09.06.2012, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://grafikdizayn.tr.gg
Mesaj09.06.2012, 18:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncel...............
Mesaj09.06.2012, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Normal yardım platformu sitesi olsa harika olur...
Ama böyle işler tr.gg sitesine üyelik falan koyulunca pek raabet görmez...

Başarılı bir site .com veya net domaine geçilirse çok fazla ilgi görür...
Mesaj09.06.2012, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

webucu yazmış:
Normal yardım platformu sitesi olsa harika olur...
Ama böyle işler tr.gg sitesine üyelik falan koyulunca pek raabet görmez...

Başarılı bir site .com veya net domaine geçilirse çok fazla ilgi görür...

(Ben grafikdizayn) Belki haklı olabilirsiniz fakat geliştirdiğim üyelik ve ücretsiz olması nedeni ile bence pek fazla kayıp olmayacak.. Klasik ve tüm videoları yayınlayabilirim elbette fakat şimdilik bu şekilde olsa daha güzel olacak.. Zaten 1 sene içinde .com'a aktaracağım bu siteyi.. Bu nedenle de böyle olması çok daha iyi Smile
Mesaj09.06.2012, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence Site İyi, Biraz BS'dekilere Yardım Edilebilir...
Mesaj09.06.2012, 18:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım bozuk sanırım.
Mesaj09.06.2012, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

tahminen merti banlamışlardır Very Happy bu arada üye girişi yapınca içerik geliyor mu bilmiyorum ama içerik gelmezse beğenmedim demek zorundayım
Mesaj09.06.2012, 19:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet abicim de birisi çıkıp nedenini söylese ağzımı açıp tek bir şey demeyeceğim.. Üyelik öyle zaten.. Videoda da gözüküyor da arkadaşımız webucu'nun dediği gibi yardım ediyorsam herkese etmeliyim.. Üyeliği kaldırıyorum zaten.. Gerek de yok Smile Ha üye olmuşlar, ha olmamışlar.. Çok mu farkeder?
Mesaj09.06.2012, 19:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

dostum videoyu şimdi seyrettim kusura bakma. ya fikir iyi de tema üzerinde uğraşman gerekecek çok basit olduğunu sen de söylemişsin zaten. onun dışında şöyle bi şey dicem çok fazla uğraşıyosun siteyle sürekli yeni bir şeyler hazırlıyosun bence sabit kalmalısın bi yerden sonra. sürekli tema değiştirmekten vazgeç yani Smile bunun dışında her şey olumlu
Mesaj09.06.2012, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mert Site Böyle İyi Oldu,Üyeliksiz
Mesaj10.06.2012, 06:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sanalkurs.net gibi Smile
Mesaj10.06.2012, 06:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkes ne diyorsa haklıdır.. Bora abi sende çok doğru söylüyorsun. Bak altta ve sitemizde bulunan bir yazı.. İyi okusun herkes.. Uzun ama doğrular ve geliştirmeleri içeren bir yazı..

"Öncelikle tüm sitemizi takip eden ve bizi gerektiğinde beğenen, beğenmediğinde uyaran ve bizi düşünerek hareket eden tüm kullanıcılarımıza teşekkür ederek başlamak istiyorum sözlerime.. Uzun zamandır belli bir site arayışı peşindeydim..Düşündüm taşındım ve eski turuncu tasarımda planladığım fakat bir türlü videolarını hazırlayamadığım için başlayamadığım fikrimi bu sade ama bir o kadar da işlevsel bir tema olan ve benim ona "Başlangıç Temam" dediğim temam ile sıfırdan başladığımı sizlere bildireyim.. Birçok kişi sürekli tasarım değiştirmemden şikayetçi ve haklılarda ama her yeni yaptığım tasarımı sizlere sunmak ve eleştirileri almak beni mutlu ediyordu.. Eğer böyle düşünüyorsanız elbette bu işlemi durdururum bende Zaten artık profesyonel işlere el attığımız için yavaş yavaşta uzaklaşıyorum ben bu grafikten.. Elbette ki bırakmıyorum.. Sürekli güncellemeler yapacağım sitemizin grafik konularına fakat çok belirgin güncellemelere olmayacak.. Minik ama beğenilecek güncellemeler olacak... Mesela şuan üst menü görevi gören bölümü işlevsellik açısında geliştiririm ama full değiştirmem.. Bunun gibi değişiklikler olacağı için de sizleri pek fazla sıkmayacağım...

Bu tasarım ile farklı olmak istediğimi belirteyim sizlere.. Eskiden hazırladığım o başarılı (bence başarılı) bir kenara bırakıyorum ve HTML, CSS, Javascript, PHP, ASP gibi konulara giriş yapıyorum (tam anlamıyla).. Elbette HTML, CSS az çok biliyorum fakat bu konulara sıfırdan ve düzenli bir şekilde videolar ile hazırlayacağım için hem ben daha detaylı öğreneceğim hemde daha detaylı öğreteceğim.. Bu da demek oluyor ki herkes şanslı çıkacak bu işten.. Yani benim maddi bir kazancım olmayacak ya da sizin.. Fakat benimde sizlerinde bu dillerde sağlam temeller atmanızı sağlayacağız.. Tabikide umarız

Tüm bunları bir kenara bırakırsak ben bir üzücü haber vereyim sizlere.. Bilenler vardır Lise 2'ye geçtim.. Bu sene çok boşlamıştım dersleri bu nedenle seneye ailem çok daha fazla çalışmam gerektiğini söyledi.. Bende onlar ve tabikide geleceğim için çok daha fazla çalışacağım.. Şimdi diyorsunuz bu çocuk nerelere bağladı böyle diye.. Açıklayayım hemen.. Ben 3 ay sonra (okullar açıldığında) bilgisayarı %95 oranında bırakıyorum diyebilirim.. Hafta sonları yalnızca 1-2 saat girebileceğim.. Bu da demektir ki haftada 1 video eklenecek.. Bilemediniz 2.. Eee bu videolar nasıl çoğalacak? derseniz de yaz boyu her akşam en az 1 video çekip ekleyeceğim siteye.. Şuan bir kaç program indirip profesyonel programlara da geçiş yapacağım.. Zaten kullandığım var fakat daha başarılı olanları da kullanmak lazım.. Tüm bunların yanında en uzun ve sıkıcı olan işlem ise bu videoyu internete aktarmak.. Dailymotion kullanıyorum fakat hala tam anlamıyla (bilgisayardaki kalitesiyle) aynı derece de yükleyemiyorum videoyu.. Bu nedenle kodların okunması çok büyük sorun.. Bu sorun için bana yardımcı olabilecekler mutlaka benimle iletişime geçsinler..!

Bu yazıyı okuyan herkese sonsuz teşekkürler..
İyi Günler / GrafikDizayn"

Şimdi gelelim üyelik olmamasına ve sanalkurs.net'e Smile

Evet üyeliksiz olursa herkes faydalanacağı için çok daha iyi...
Sanalkurs.net'te üyelik alanı da mevcut ve ders ekleme tarzları farklı.. Şimdi düşünüyorum öyle mi yapsaydım diye ama geçti artık Smile

Bakınız video gönderenlere açtığım özel sayfaya...

Bakınız video paylaşım kutularına...

Şimdi gerçekten her şeyi bilmiş, okumuş oldunuz.. Şuan tekrar yorumlarınızı bekliyorum Smile
Mesaj10.06.2012, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende bu sene liseye geçiyorum Cool Very Happy Evet Sanalkurs.net gibi html ile yapmak kolay iş.
Özel mesaj formu oluştur videonun linkini ders adını yazdır gönder butonu olsun, Sen onu bloganasayfa gibi anasayfanda paylaş katagorileri falan listele böyle olabilir. Smile
Mesaj11.06.2012, 06:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılar mert..

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Önceki mesajları göster: