Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.06.2012, 08:14 (UTC)    
Mesaj konusu: of acil yardım edin bilgisayar hızı

şimdi bilgisayar program yükleye yükleye yavaşlamıştı bende dedin denetim masasından silim windowsun programları antivirüs internet falan hariç öbür programları sildim dahada yavaşladı bilgisayarın açılması 20 dk falan sürüyo açılıo internete girmio tıklıom tıklıom girmio sonra 5 10 dk sonra birsürü açılıo google chrome bi program indircem donuyo başlata giriyom bilgisayarın özelliklerine bakcam yine donuo yardım edin Sad
Mesaj13.06.2012, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buna benim hep bir çözümüm vardır.
1.kasayı yan yatır.

başka yöntme yok moruk
Mesaj13.06.2012, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

w-kratos yazmış:
Buna benim hep bir çözümüm vardır.
1.kasayı yan yatır.

başka yöntme yok moruk

Smile laptop ama laptopumu yan yatirim
Mesaj14.06.2012, 05:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Senin Bilgisayarın Formatlık Olmuş Anlaşılan. Bildiğim kadarıyla Bilgisayarlar Programlardan Yavaşlamaz Eğer o programı alıp çalıştırabiliyorsa bir sorun yok demektir.
Sorun Şu:....................
Bilgisayar Her Kullanıldığında veya Her İnternet'e Girişinde Hemen Her türlü Kayıtları Tutar. Bunları Temizlemelisin.
Bu işi Kendi ellerinle Yapamazsın...... Program Gerekli Mesela CCleaner
gibi ..... Ben bu programı kullanıyorum.

En İyisini İstersen yani PC'ni Hem Korumasını Hem Sorunları Tespit Edip Çözmesini felan filan gibi şeyler için En iyisi

Advanced SystemCare Pro v5.2.0

Aslında CCleaner ve Diğer programlar da yapıyor ama bu program direk Sistemin içini dışını Araştırıyor. Yani Kıytırık Bir program olmadığını Söylüyorum.
Mesaj14.06.2012, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

En başta sildiğiniz bazı programlar boot başlangıcından tamamen kaldırılmayabilir. Öncelikle arkadaşın dediği gibi bir sistem performansı yazılımı edinin ( Ccleaner en uygunudur) Ordan gereksiz kayıt defteri kayıtlarını sildikten sonra Başlat>çalıştır> msconfig yazdıktan sonra başlatma sekmesine gelin ve buradan windows başlangıcında başlatılmamasını istediğiniz programların tikini kaldırıp uygula diyin. Ayrıyeten bilgisayarınız çok kasmaya devam ediyorsa Panda Cloud Antivirus gibi hafif ama güçlü bir anti virüs programı elde edinebilirsiniz Smile