Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.06.2012, 08:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemden içerik çalıyor yeter artık yav !

Ya arkadaşlar ben gece gündüz uğraşıyom her gün güncelliyom sitemi her gün yeni bişeyler yapıyorum dikkat çeksin ziyaretçi sayısı artsın diye en sonunda final tasarımımızı yaptım süperde oldu adamın biri 10 dk da çalmış halbuki sitede o kadar korumada var ne sağ tıklanabiliyor ne sol tıklanabiliyor ama halen nasıl çalıyor anlamıyorum lütfen ilgili arkadaşlar bi yardımcı olun lütfen yav :@

Not: (at) deil @ olacaktır.
Mesaj18.06.2012, 20:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

support( at )bedava-sitem.com ( at ) değil @ buraya söyle böyle sorunları eğer resimleri çaldıysa resimleri başka bir yere yükle ilk önce yani yedekle diyelim normalde çalınan resmi asd.png diye yükledin asd.png yi pc ne kaydet sonra paintten bu resim metin2-auto dan izinsiz çalınmıştır de Very Happy ama normaldeki resmi sil bak ne oluyo rezil olur
Mesaj18.06.2012, 21:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarımının orasını burasını değiştirmeyeceksen; önce yedeklerini al, sonra iki değişik yöntemle şifrele (önce bi şifreleme yöntemiyle şifrele sonra o şifreleri başka bi şifrelemeyle şifrele (yöntemden kastım şifreleme dili)), daha sonrada önceden yazdığım şu mesajı uygulayıp intikam alabilirsin.. Wink
emresazak yazmış:
upload ettiğin resimlerin yedeklerini al sitendeki resimlerin kodlarını yedeklerle değiştir eski resimlerin üstünede bi sürü küfür yaz üstüne kaydet.. aldığı tasarımda eski url ler olduğu için sitesi küfürlerle dolar.. Very Happy ben yapmıştım bi kere, ama artık uğraşmıyorum.. Wink

Hatta dahada zor olsun dersen iki defa şifrelediğin o kodları alıp başka bi siteye dosya olarak upload edip direk link ile sitende çalıştırabilirsin..
NOT: Kodlardan iyi anlayan birinden tasarım kodlarını asla gizleyemezsin..
NOT2: İyi anlayan adam senin tasarımını naapsın.. Very Happy
Mesaj18.06.2012, 21:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk önce fare imlecini takip eden facebook beğen butonuna kaldır sahtekar!
Mesaj19.06.2012, 13:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba!
Merhaba Kardeşim...
Mod'Lara Bildirebilirsin Mesela...

Mesaj16.07.2012, 00:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba,

oyuns-world yazmış:
İlk önce fare imlecini takip eden facebook beğen butonuna kaldır sahtekar!

Sitemizde öyle bişey yok ayrıca bu ettiğin hakaretleride Bedava-Sitem yöneticilerine bildirecem bu arada hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. Destek Ekibi yardımcı oldu o sitelerin hepside teker teker kapandı!

Not: (at) deil @ olacaktır.
Önceki mesajları göster: