Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.06.2012, 21:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Nereden Nereye !

Sitemle ilgilenmeyeli çok uzun aylar oldu. Bir gün bir facebook sayfasında fotoğrafın üzerine sitemin adresi yazıyordu . Ben de gireyim dedim... Ve bir baktım ki toplam 3000 kişiyi geçmiş ziyaret eden... Gerçekten çok hüzünlendim. Sitemle keşke daha çok ilgilenseydim... Demekki sitemdeki fotoğraflar gerçekten arşivlik Smile Bunun için bedava-sitem'in host arşivlerine büyük bir borcum var. Çünkü bu kadar ay bu fotoğrafları saklamış hatta senelerdir bile sakladığı fotoğraflar var bedava-sitemin...
Mesaj20.06.2012, 00:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem böyledir.. 1 GB resim için ayırır ki bu da çok fazladır.. Ben TR.GG'de resim upload edemeyen (1 GB resim yüklü olduğu için) görmedim.. Bu da TR.GG'nin (bana göre) bizlere sunduğu en büyük ücretsiz özelliklerin başında gelir..
Mesaj20.06.2012, 12:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaslar host olayınız 1gb degil sınırsız hangi tr.gg sitesinin bugüne kadar resim kapasitesinin dolduğunu gördünüz ki ? Hem resimlerinizi sizler icin uzun süreli koruyor hemde istediğiniz boyutta resimi sınırsız bir şekilde yükleyebiliyorsunuz....
Mesaj20.06.2012, 13:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Usta bence bu resim işini kısıp .
Psd vb dosya bölümü açılması ve Resim harflerine bazen hata veriyor bunu herkz yasamıstır. onun kaldırılmaları gerekiyor.

Mesaj20.06.2012, 14:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hocam 1GB olmadığına emin misiniz? 1 site için resim yükleme alanı 1 GB'tır.. Eğer siz ek olarak "Reklam Özgürlüğü Paketi"ni alırsanız bu alan değişir..

Farkettiyseniz her resim yüklediğimizde 1024mb'tan başlar.. Bu da 1GB'ta denktir.. Tabi bu sistemde istediğimiz kadar site açabildiğimiz için (farklı msn üzerinden) 10 site açsak 10240 mb alan verir.. Buda yaklaşık 10 GB'tır.. Yani bu durumda eğer bir sitenizde resim yükleme sınırınız dolduysa (ki ben bunu başaran görmedim Smile ) Bir site açarsınız resimleri ona yüklersiniz Wink

Bu sistem yerine ;
- 1 GB dosya upload olsa (hem resim hem dosya eklesek) süper olur..

Düşünsenize ;
Açarsınız 10 site size verilen alan 10GB... Ekle ekle bitmez Smile Ki 20 site vs. açsanız bu sayı 20GB olacağı için süper olur Smile
Mesaj20.06.2012, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim kafadan Very Happy