Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.06.2012, 08:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Arkadaşlar tasarım kodlanacak. lütfen yardım edin.

Arkadaşlar tasarım çizdim. Ama kodlanması gerekiyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Öncelikle www.mahousta.tr.gg adresine girerek sitemdeki tasarıma bakmanızı istiyorum. Çünkü sizden istediğim tasarımla şuan kullandığım tasarım yapı olarak aynı. İşlev olarakta aynı olmasını istiyorum. Yani; uzun bir yazı olduğunda sayfa aşağıya kadar inecek ya. Soldaki menü açıkta kalmayacak. Tüm tasarımın altında düz bir zemin olcak yani. Zaten benim siteme girdiğinizde anlarsınız.

Kodlamanın detaylarına gelecek olursak;

Türk bayrağının yer aldığı çizgi yazı yazılabilecek şekilde olsun. (Gerekirse üst menü yapıcam. Olmadı sağdan sola kayan yazı falan koycam.)

Arka plan rengi resimde en kıyıda gözüken koyu yeşil olsun. (resmi çerçeve gibi kaplayan renk)

Ben yönlendirme amaçlı link kullandığım zaman, link otomatikman koyu kırmızı gözüksün.

Yazı bölümü ortadaki büyük açık renkli yeşil yer olacak. Yazı yazılacak yerde alttan, sağdan ve soldan biraz boşluk bırakılsın. Üstten boşluk bırakmaya gerek yok. (Tabi bu boşluklar çok büyük olmasın. 10-15 piksel)

Menü yerinde sadece alttan boşluk olsun. Oda yazı yerindeki boşlukta altta ne kadar boş bırakıldıysa aynı ölçüde olsun.

Son olarak tasarımı kodlayan arkadaşım. Tasarımın herhangi bir yerine adını, sitenin adını yazmassan sevinirim. Ben senin reklamını sitedemda yayınlarım. Görülecek bir noktadada. Tasarımın üstünde yazı olsun istemiyorum da.

TASARIMIN RESMİ:
http://img.webme.com/pic/m/mahousta/a001-001.jpg
Mesaj27.06.2012, 09:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım Kodlatacaksan http://chickenblog.tr.gg Ye Gidebilirsin!
Mesaj27.06.2012, 09:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ona mesaj mı atıcam. yoksa sitesine falan mı yazcam.
Mesaj27.06.2012, 09:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben ona mesaj attım. Profilinden. Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
Mesaj27.06.2012, 10:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim yeni uyandım isteklerini tam anlayamadım. Bi özelden konuşalım.
Mesaj28.06.2012, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar konu güncel. chickenblog yapıcak ama benim istediğim bir özelliği barındırmayacak tasarım. yani yardımlarınızı bekliyorum