Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.06.2009, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkelitv yazmış:
arkadaşlar bende css tasarımalrı indiriyorum ama tasarımın altına ve üstüne yazacağım kodlar yok bunları nasıl elde edebilirm Neutral

Free tasarımlar bedava siteme uygun yapılmaz yani altı ve üstü kodu bulunmaz
http://tr.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25694 bu başlık altında bazı şeyler anlatılmıştır eğer sorununuz çözülmezse tekrar buraya yazın ve tasarımın linkinide atın lütfen

[img=http://img.webme.com/pic/c/csstor/forumbanneri.png]
Mesaj27.06.2009, 21:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

mwehaba rogjog ben tasarımın linkini yollamıştım ama henüz bir şey söylenmedi
Mesaj28.06.2009, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://bedavatemplate.blogcu.com/games-template_3461985.html link bu
Mesaj28.06.2009, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu: iYi Ki BÖYLE YAPTIN

evet iYi Ki BÖYLE YAPTINN KARDEŞ Wink

Mesaj28.06.2009, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkelitv yazmış:
arkadaşlar bende css tasarımalrı indiriyorum ama tasarımın altına ve üstüne yazacağım kodlar yok bunları nasıl elde edebilirm Neutral

koddan anlıyosan altta görünecek kodun nereye ekleneceğini görebilirsin, üste de aynı şekilde.

Mesaj02.09.2009, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

güncel !

sorularınıza devam edebilirsiniz.konu az eskide kaldı.
Mesaj02.09.2009, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarımıma nasıl popup yaparım? yani popupun içine reklam kodumu koyacam kapat butonuna tıklayınca kapanacak?
Mesaj02.09.2009, 13:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

popup dan kasıt dediğin java ile siteye girince açılan altında kapat düğmesi olan mı?
Mesaj02.09.2009, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet onun gibi ama yanda olacak
Mesaj02.09.2009, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

yanda derken?
Mesaj02.09.2009, 13:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

dielim reklam kodu aldım ve onu siteme koyucam ama kapat butonuna tıklarsam reklam kapanacak o kodu ver yeter kardeş
Mesaj02.09.2009, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
<div id="katman3" style="position: absolute; left: 15px; padding-top: 10px; padding-left: 10px;" align="left">
<div id="katman4">Reklam Kodu</div><center><span id="katmanyazi2" class="yazi" onclick='javascript:if (document.getElementById
("katman4").style.display=="") { document.getElementById("katman4").style.display="none";document.getElementById("katmanyazi2").innerHTML =
"-Göster-"; } else { document.getElementById("katman4").style.display=""; document.getElementById("katmanyazi2").innerHTML = "-Gizle-";}' style="cursor: pointer;"><b>-Gizle-</b></span></center></div>

dene bunu bakalım.
Mesaj02.09.2009, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

yav siteme tema ekleyecem ama css kodunu nereye koyucam tasarımın üstündeki yazı tasarımın altındaki yazı tamam da css nerde
Mesaj02.09.2009, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

bizimforumlari yazmış:
yav siteme tema ekleyecem ama css kodunu nereye koyucam tasarımın üstündeki yazı tasarımın altındaki yazı tamam da css nerde

ekleyeceğiniz css tasarimin css kodunu css tasrimi seçtikten css kod bolume yapiştiriniz. Wink
Mesaj09.09.2009, 11:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet yazmış:
bizimforumlari yazmış:

ekleyeceğiniz css tasarimin css kodunu css tasrimi seçtikten css kod bolume yapiştiriniz. Wink

çok açıklayıcı oldun Twisted Evil
Önceki mesajları göster: