Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.09.2009, 11:10 (UTC)    
Mesaj konusu: başlık resmi

bana başlık resmi yapabilirmisiniz 1000x174 boyutunda yuvarlatılmış dikdörtgen olsun mavi gri tonları dünya ıconu ve kuşlar olsun üstünde earth-zoom.tr.gg yazsın altındada dünyayı zoomlmanın tek adresi yazsın
Mesaj26.09.2009, 12:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

photoshoptan 5 dakkada yapılır ya bi hayır sever yok mu
Mesaj30.07.2011, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

harikaymış
Mesaj30.07.2011, 11:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

konunun yeri burası değil http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=176157 istekler bu bölümden..
Mesaj30.07.2011, 23:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba

Bu Konunun Yeri Burası Değildir

Bu Ve Benzeri İstekleriniz İçin Sabit Başlık Zaten Var

Aşağıda Bulunan Linkten Bir İstekte Bulunabilirsiniz ..

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=176157

İyi forumlar
Mesaj06.08.2011, 02:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba Arkadaşlar Ben bedava-siteme ilk başladığımda çöok çaylaktım kendim hep bu cmpunkn.tr.gg sitemde geliştirdim onun sayesinde bsden ark. edindim ortam yaptım fortuma kaltıldım ama gecen yanp perşembe güün bi siteme girim bakim ne var ne yok ddim girdim giril yapım ammmaaa ne görim sitem silinmiş yemin ederim sinirdennn delirdim bitim geberdim ordaaaa yani bedava-siteme o kadar küfür ettimki anlatamam. nedne silindiğini ende bilmiyorum sucsuz yere durduk eyre sitemi dikiyorlar dedin tm uğraşmaya değmez mk bedava-sitemiyle dedim sonra dün cuma günü dedim yeni açtığım siteye girim bakim onda nelr var neler yok girdim. ama bu mkodum bedava-sitemi onuda silmiş tm onu silebilir o haklı yeresilinmiştir belki ama o benim ilk sailien sitemden ne istedielr o beim ilk göz arımda bitanecik sitemdi ben ona kıyamadım hic kimseyi ayzar modaratör hic kimseyi almadım siteme ama bu mk bs'si sitemi sildi hemde sucsuz yere be nbu bsye 1 2 güne kadar saldırcam herkeze komik gelebilir ama 10 kişi topladım 10 değil tek olsamda ben bu siteye saldırcam simdi herkez boşun falan filan diyodur saldırsan napabilcenki saldırınca görürsünüz sizden istediğim tanıdığım ulaşabildiğim tüm bs kullanıılarına mesaj göndercem şu saate şu günde bs girmeyin diye rica ediyorum mesajımı dikkate alın yoksa ben karışmam vede..

BeDava-SiteMe Sakın Vede Sakın Boyun Eğmeyin Muhtac Değilsiniz Bsye

Tabikide o kadar büyük bi etki yapamam neden diye sorucaksanız cünkü hic bi bs kulalnıcısı akıllı değil hepiniz bsicin yşıyorasunuzsanki hala bu bedava-siteme mecbur igib davranıyosunuz .mk o kadar insanın sitesini boş eyre silmiş siz hala bs bs diye tutturuyorsunuz bende en fazla 20 kişi toplarım 1 2 güne cünkü tüm bsciler bana karşı gelmeye başladı nedenini bilmiyorum bu ini icinde bir iş var ve ben o işi bulunca anasını .....cem Bakın Açık Açık Söylüyorum...!!!

Kinq.Design.TR Mazide Kalmadı Ayık Ol Wink
Mesaj31.08.2011, 09:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

yanlış yerrrrrrrr

Siteme Girerseniz Konularımdan Birni Okumanızı Tavsiye Ederim
Önceki mesajları göster: