Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.03.2010, 22:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam anladım..
@gececi40
konuyu yanlış yerlere çekmiyorum arkadaşım. sen sorduğum soruyu yanlış anladın.. kaba anlamda anladın sanırım. Smile
ben zaten konuyla ilgili görüşümü yaptım,

Alıntı:
moderatörlere özel bölüm (intern)de olup biteni bilemeyiz..
onun için bu konuda yorum yapmak olumlusuda, olumsuzuda yanlış olur.
en iyi yorumu moderatörler yapar.. çünkü onlar bilir.

ve bu konunun açılmasına yönelik bir soru sordum,
Alıntı:
örneğin bizede bir iftira atıldığında, bizde gerektiğinde böyle bir başlık açabilir miyiz?

gerekli cevabıda ua1905ua verdi,
Alıntı:
Kişisel başliklar yasak evet, Fakat buna benzer büyük iftiralarda konuya göre kararlar alinabilir.
Bir moderatör ile konuşup ondan direk onay alabilirseniz,
şöyle birsey yapilabilir (belki)
Başvurdugunuz moderatör diger moderatörler´le bir araya gelip konuyu özetlerse, ve aralarinda oylama sonucun´da uygundur ifadesi bulunursa neden izin verilmesin. (bir möderatörün gözetim altinda oldugu sürece)

teşekkürler..
Mesaj06.03.2010, 22:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnsanlar çok kolay kışkırtılıyor... Örnek bir başlık: http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=147364

Nerede o 2007-2008 yılında ki bedava-sitem...
Bu foruma geldim geleli ilk defa böyle bir olay görüyorum...
Eskiden herkezin birbirine saygısı vardı.. Küçükler büyüklere saygılıydı.
Büyükler ise küçüklerini hor görmezdi. Ama artık sadece kendi çıkarlarını düşünen kullanıcılar önplanda... Wink
Mesaj07.03.2010, 00:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

abi sizi biliyoruz nasılsa konusan konussun ne olcak şimdiye kadar çok gördük size yapıldığı gibi hep kıskırtma olur sonra suclu karsı taraf olur bu durumda dinsizin hakkından imansız gelir diyip imansız olacağımıza sabredıp allahından bul demek en iyisi
Mesaj07.03.2010, 00:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
Çok yazıyorum ama arşivi bir aradım ve buldum

Resme bakın

İlgili konu llinki;
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=137612&postdays=0&postorder=asc&highlight=byqraphix+yar%FD%FEma&start=45

Sondan 2 mesaja bakın !

orada modken htlmkodesti sanırım bilgi yarışması yapıyordu, ben doğru cevapları ondan önce yolluyordum oda benim mesajımı degiştirip ardından kendi yolluyordu.
Mesaj07.03.2010, 01:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

way wayy neler duyuyoruz tutuklu generaller davasına dönüyor iş

pantolunu ters çevirip çırptıkça bozuk paralar dökülüyor

kodeste bu işin içindeydi öylemi ondan beklemezdim en güvenilir dostlarımdan birisi
Mesaj07.03.2010, 01:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:

kodeste bu işin içindeydi öylemi ondan beklemezdim en güvenilir dostlarımdan birisi

HtlmKodes Yapmıyordu Bunu Bygraphix Yapıyordu. Smile

Aman Yanlış Anlaşılmasın...
Mesaj07.03.2010, 07:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu konulara girmek istemiyorum aslında ama uzun süredir bedava-sitemdeyim.

ilk diyeceğim görünen köy klavuz istemez.ben en başta karşıydım onun mod olmasına.hatta supportatda ben bunu bir çok kez dile getirdim ama dikkate almadı.O arkadaş zamanında bs karşı durdu.İlk siteleriyle çok işler karıştırdı...

Neyse ynsen sende bence bu konuyu boşuna açmışın.Konu açılmaya değmeyecek biri...
Mesaj07.03.2010, 08:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
bu konulara girmek istemiyorum aslında ama uzun süredir bedava-sitemdeyim.

ilk diyeceğim görünen köy klavuz istemez.ben en başta karşıydım onun mod olmasına.hatta supportatda ben bunu bir çok kez dile getirdim ama dikkate almadı.O arkadaş zamanında bs karşı durdu.İlk siteleriyle çok işler karıştırdı...

Neyse ynsen sende bence bu konuyu boşuna açmışın.Konu açılmaya değmeyecek biri...

Herkes görsün diye kardeş.
Çünkü sadece tarafıma değil , tüm bedava siteme ve yönetime ithaflarda bulundu...
Mesaj07.03.2010, 10:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu konuyu açmanız benim açımdan gerçekten iyi oldu onu iyi biri sanıyodum forumda moderatörlere karşı yazdığı herşeye katılıyordum fakat gerçekleri görünce fikrim değişti onun nasıl biri olduğunu herkez öğrenmiştir artık sonuna kadar ysnsen arkandayım!
Mesaj07.03.2010, 10:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Zaten çoğu diyeceklerimi odev-arsivleri,ysnsen ve gokseen yazmışlar...

Ben sadece şunu demek istiyorum;

Byqraphix'i bu yaptığı gereksiz ve doğru olduğu kesin olarak ispatlanmamış iftiralarından ötürü sadece KINIYORUM!

Bunun bir bu dünyası birde öbür dünyası var.(Bunu unutmamak gerek.)

En son benimsitem1993 tarafından 07.03.2010 10:23:27 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj07.03.2010, 10:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:

2 dkda Kirlettin bizi Smile Öyle olsun gececi düzenle butonum olsaydı bakardık bişeyler Laughing ama xxkoda katılıyorum.. Degiştiriyordu zaten Banada söylüyordu Oraya yazmıştım degiştirme diye Oda tamam Demişti. Neyse Beni sokmayın işin içine Smile
Mesaj07.03.2010, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
gececi40 yazmış:

2 dkda Kirlettin bizi Smile Öyle olsun gececi düzenle butonum olsaydı bakardık bişeyler Laughing ama xxkoda katılıyorum.. Degiştiriyordu zaten Banada söylüyordu Oraya yazmıştım degiştirme diye Oda tamam Demişti. Neyse Beni sokmayın işin içine Smile

Oldu Bitti Artık Boşverelim. Smile
Mesaj07.03.2010, 11:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Moderatörlükten ayrıldığımdan beri ilk kez BAN Aldım 1 Hafta hemde...Teşekkürler Ua1905ua ...! İyi ki mod.olmanı önermişim yönetime...

böyle bişe yazmış ya kendini ne sanıyo bs nin huzur ortamını bozuyor çok sinir oluyorum şimdiye kadar yönetimin hiç kötü bir yanını görmedim yasin abi hep sna ergenekoncu diyor kendini bişe sanıyor sitesini sonsuz banlayın yaa yeter
Mesaj07.03.2010, 15:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,Bygrapix 'in örnek siteler eklenmiyor hakkındaki konusuna gelirsek örnek site olarak biz gerekli yerlere sorduk ve cevabımızı aldık en kısa zamanda ekleneceğini biliyoruz bunun dahada uzatılmasını istemiyorum.Ayrıca biz hakkımızı arayabiliriz başka kişilerin bizim yerimize araması çok küçük düşürücü bir durum...Bundan sonra lütfen örnek siteler niye eklenmiyor gibi mesajlar yollayarak yönetimdeki arkadaşlarımızı ve modlarımızı sıkıştırmayalım sonuçta onlarda insan kendimizi onların yerine koyalım ve modlarımız hakkında bu tür yüz kızartıcı konular açmayalım!
Mesaj07.03.2010, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

learnfriend yazmış:
Moderatörlükten ayrıldığımdan beri ilk kez BAN Aldım 1 Hafta hemde...Teşekkürler Ua1905ua ...! İyi ki mod.olmanı önermişim yönetime...

bygrapixh
beni guldurdunya Allah da seni güldürsün.

Senin sayendemi yani mod oldum Smile
sen söylemeden önce mod olacagim beliydi zaten..
Neyse suan isteyim takip edemiyorum.
Eve geldigimde hayla aynı konu üzerinde takılı kaldiysan size tekrar bir cevap iletirim.

Bu ara forumdan banlanma sebebin bedava-sitem hizmetiyle dalga gectiyiniz içindir genel problem kategorisine açtığınız başlıktan bahsediyorum.

Herkese saygılar
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: