Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.03.2011, 09:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Alimengunun İsyani

V2 Tasarimin TarikMentese.Tr.Gg Tarafindan Çalınması Üzerine yeni bir tasarim yaptım.İlgili Yerlere Başvurdum.Cevap Bekliyorum.Kendime Yakıştıramadiğim bir hareket yaptim eli yüzü düzgün deyip kodlari verdim.Ayni günün aksami ödemeyi yapicakti.O sırada kendisiyle ilgili bir araştirma yaptim.Daha önce baska bir arkadasida ayni sekilde dolandirmiş.Fakat kodlari vermiş olduğum için yapabileceğim birsey yoktu .Bu bana Ders oldu.Eli yüzü düzgün olabilir ama insanin içinde bu varsa onun için yapılabilecek birse yoktur.Birde Utanmadan bana tasarimin telif haklari bana aittir diyor.Elimde Bana sattiğina dair ssler var diyor.Resmi Konuşmalarimizi Çekmiş fakat büyük ihtimalle sonunu çekmemiş.Plus özelliğiyle msn konuşmalarim bilgisayarima kayıt ediliyor.

http://img.webme.com/pic/a/alimengu/kanit1.png

Bu TarikMentesenin bana yolladiği mesaj.20tl için neden yaptım bilmiyorum ama msn adresini kayıt ettim.Ve aramizda bir sürü konuşma geçti.Ve işte o konuşmanin sonu ;

http://img.webme.com/pic/a/alimengu/kanit5.png
(resmi büyütmek için üzerine tıklayın)

Tehtit Ediyordun Senin Siten Silinir Diye.Silinmezse Adam Değilsin ( sana böyle bir hakaret edemiyorum nedense , anladin sen onu )

YAZIK COCUĞA BE TARIKMENTESEDE KINA YAKSIN....

Mesaj02.03.2011, 10:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Alimengunun İsyani

stayers yazmış:
V2 Tasarimin TarikMentese.Tr.Gg Tarafindan Çalınması Üzerine yeni bir tasarim yaptım.İlgili Yerlere Başvurdum.Cevap Bekliyorum.Kendime Yakıştıramadiğim bir hareket yaptim eli yüzü düzgün deyip kodlari verdim.Ayni günün aksami ödemeyi yapicakti.O sırada kendisiyle ilgili bir araştirma yaptim.Daha önce baska bir arkadasida ayni sekilde dolandirmiş.Fakat kodlari vermiş olduğum için yapabileceğim birsey yoktu .Bu bana Ders oldu.Eli yüzü düzgün olabilir ama insanin içinde bu varsa onun için yapılabilecek birse yoktur.Birde Utanmadan bana tasarimin telif haklari bana aittir diyor.Elimde Bana sattiğina dair ssler var diyor.Resmi Konuşmalarimizi Çekmiş fakat büyük ihtimalle sonunu çekmemiş.Plus özelliğiyle msn konuşmalarim bilgisayarima kayıt ediliyor.

http://img.webme.com/pic/a/alimengu/kanit1.png

Bu TarikMentesenin bana yolladiği mesaj.20tl için neden yaptım bilmiyorum ama msn adresini kayıt ettim.Ve aramizda bir sürü konuşma geçti.Ve işte o konuşmanin sonu ;

http://img.webme.com/pic/a/alimengu/kanit5.png
(resmi büyütmek için üzerine tıklayın)

Tehtit Ediyordun Senin Siten Silinir Diye.Silinmezse Adam Değilsin ( sana böyle bir hakaret edemiyorum nedense , anladin sen onu )

YAZIK COCUĞA BE TARIKMENTESEDE KINA YAKSIN....

kardeş şikayet et hakkını ara o siteyi sildir adam bide pişkin pişkin nispet yapmış orda böleleri yüzünden kimseye güvenemiyoz artık Evil or Very Mad
Mesaj02.03.2011, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende katılıyorum.
Bu adam çok hava atıyor Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mesaj02.03.2011, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Bu ADama Bu Sabah Tasarım Alimengünün Dedim Bana Satın Aldım Dedi

Zaten Gözüm Tutmuyor O çocuğu
Mesaj02.03.2011, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş Şikaye Et kapattır o siteyi Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Mesaj02.03.2011, 12:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hakkını Ara kardesim Olayın Üstüne Dusersen Siteyi Sildirebilirsin.

7 Düvele Kafa Tuttuk Bu Cümleyi Söyleyelim Diye
Şimdi Bunu Yasaklamak Kimin Haddine ?
Duysun İşte Herkez

''NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE''
Mesaj02.03.2011, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarımı bana sattıktan sonra yüklediği div resimlerini sildi. Ne yaptıysa parayı aldıkdan sonra ypatı. Sesimi cıkarmadıkca tepeme cıkıyor. Kanıtlarım, Sahitlerim var. Susacaktım kendi kaşındı. BedavaSitem'e şikayet ediyorum.
Mesaj02.03.2011, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gösterirsen Şahit Lerini