Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.05.2012, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Listen2myradio ile ilgili sorun

Merhabalar.. bilindiği gibi bu site ücretsiz radio yayını yapma hakkı veriyor. Çok güzel bu olayy.. bende bir radio açtım gayet güzel yayın yapabiliyorum fakat o radyoyu ...listen2myradio.com da çalmasını istemiyorum kendi sitemde yayın yapılsın stiyorum bunun için iframe kodlarına ihtiyacımız var fakat ben bir türlü bu iframe kodlarını çıkartamadımm.. Kendi sitemden yayın yapabilmem için çözümü olan var mı ? ve ya o kodu nasıl oradan alabilirim..??
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürer.
Mesaj17.04.2013, 17:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Listen2myradio ile ilgili sorun

tv-radio-cizi-yorum-sekerusta-sanatevi yazmış:
Merhabalar.. bilindiği gibi bu site ücretsiz radio yayını yapma hakkı veriyor. Çok güzel bu olayy.. bende bir radio açtım gayet güzel yayın yapabiliyorum fakat o radyoyu ...listen2myradio.com da çalmasını istemiyorum kendi sitemde yayın yapılsın stiyorum bunun için iframe kodlarına ihtiyacımız var fakat ben bir türlü bu iframe kodlarını çıkartamadımm.. Kendi sitemden yayın yapabilmem için çözümü olan var mı ? ve ya o kodu nasıl oradan alabilirim..??
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürer.

aynı sorun bendede var yardım decek biri yokmu
Mesaj17.04.2013, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yayın sitesindeki player kodunu çıkarmanız lazım ya da ip adresini,, farklı seçenek iframe ile yayın adresini olduğu gibi sitenize ekleyebilirsiniz