Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.01.2013, 19:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarım yaparak para kazanabilinir mi?

Tr.gg ile tasarım yapıp satılabilir mi? kendimi geliştirsem oluyor mu böyle peki ne kadar ortalama bir tasarım alıcı falan çıkıyor mu Idea Question
Mesaj21.01.2013, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel yaparsanız neden çıkmasın Smile
Mesaj21.01.2013, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kendimi geliştirmeyi düşünüyorum günlük 5 6 saat başka forumlarda takılacağıma tasarım yaparım daha iyi Very Happy peki normal bir tasarım ne kadar eder Rolling Eyes
Mesaj21.01.2013, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer ciddi iseniz , temada şifreleme yöntemleri kullanın , tema çalıp yayınlamak isteyenler mutlaka çıkar.

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Mesaj21.01.2013, 20:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

20-25 Tl iyi,çok iyi 40-45 Tl tr.gg için,php öğrenip çok iyi yapanlar 300-350 Tl fln kazanıor bildiğm...kndını gelıstırırsen iyi olur ama satmaya dğmez bence bsde
Mesaj21.01.2013, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Karneyi aldıktan sonra full tasarım araştırmaları yapacağım Smile Kaç ayda pro olurum Smile
Mesaj21.01.2013, 20:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Neyse çıkıyorumda şu soruyu yazim öyle çıkayım şimdi ben daha lise 1 e gidiyorum çalıştım çizdim kodlarım süper tasarımlar yaptım alıcı çıktı parayı nasıl yolluyacaklar peki. Anneme falan söyledim öyle banka hesabından falan olmaz diyorlar nasıl olur belki Idea Idea Idea Idea
Mesaj22.01.2013, 07:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

eltief yazmış:
Neyse çıkıyorumda şu soruyu yazim öyle çıkayım şimdi ben daha lise 1 e gidiyorum çalıştım çizdim kodlarım süper tasarımlar yaptım alıcı çıktı parayı nasıl yolluyacaklar peki. Anneme falan söyledim öyle banka hesabından falan olmaz diyorlar nasıl olur belki Idea Idea Idea Idea

paypal ve mobil ödeme alabilirsiniz.

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Mesaj22.01.2013, 09:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava Sitem'in Kullanıcıların da tasarım alma gibi bir huy yok.
Tasarımı kendileri yapıyorlar. Ama bilmeyenler var tabii ki.
Bilmeyenlerden de alıcılarsa iyi para alırsın. Ama yaptığın iş kaliteli olmalı. Wink

Ödeme olarak ise

Ptt,Banka başkada seçenek yok zaten. Wink

Mesaj22.01.2013, 10:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamam karne tatilinde çok çalışacağım Very Happy
Mesaj22.01.2013, 10:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknomanyetik yazmış:
Bedava Sitem'in Kullanıcıların da tasarım alma gibi bir huy yok.
Tasarımı kendileri yapıyorlar. Ama bilmeyenler var tabii ki.
Bilmeyenlerden de alıcılarsa iyi para alırsın. Ama yaptığın iş kaliteli olmalı. Wink

Ödeme olarak ise

Ptt,Banka başkada seçenek yok zaten. Wink

o kadar iyi para vereni görmedim...bedava bir altyapı ve domaine sahip bir site için 100 Tl veren biri???bence çok zor para kazanman.... Wink
Mesaj22.01.2013, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

TR.GG'de kazanamazsın... Ücretsiz platform.. Eğer bir kişi sitesi için para verip tasarım yaptırıyorsa, sitenin geleceğine önem veriyor demektir. Ki sitenin geleceğine önem veren biri, sitesini tr.gg ile açmaz Wink

Burada "olur olur, kazanırsın, güzel yaparsan tr.gg'de alırlar" gibi laflar gaza getirmesin seni.. Emeğine yazık olur Smile He ama psd to css yaparım , logo & banner çizerim diyorsan, gel ben sana yardımcı olayım, müşterini beraber bulalım..

Ama tekrar söylüyorum, tr.gg sitelerine tasarım yaparak para kazanamazsın Smile
Mesaj23.01.2013, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

murat'a katılıyorum tr.gg de ekmek yok kimse tasarım satın almaz Smile

en iyisi php fln öğren com,net gibi siteler için uğraş en azından uğraşmanın sonucunu alırsın ama tr.gg de alan olmaz boşuna uğraşma
Wink
Mesaj24.01.2013, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence tr.gg ekmek var şöle eger benım telefonun kontörlü olsaydı hiç kontör parası vermezdim:)sen işini iyi yaparsan inan bana teklif gelir adam tr.gg takılıyordur ama comlu site acacaktır tasarım ister kodlama ister vs bana çok teklif eden oldu ama çok ufak paralar o kadar emege degmeyecek paralar şuan işimin yogunlugundan 1 seneye yakındır ugraşmıyorum ugraşamıyorum ama çokta özlüyorum:)

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj26.01.2013, 08:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

eltief yazmış:
Karneyi aldıktan sonra full tasarım araştırmaları yapacağım Smile Kaç ayda pro olurum Smile

dostum bu işte proluk yoktur hayal gücüne dayanır herşeyin. 1ayda tema yapan lar bile var bu işte yani öyle düşünmelisin kurumsal 1 siten varsa işte o zaman büyük 1 ekip kurarak pro olabilirsin

2 yaşına gırıyoruz!
Önceki mesajları göster: