Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.04.2013, 10:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Tasarım Yarışması

admintarik yazmış:
Bildiğiniz üzere www.admintarik.tr.gg isimli sayfamda tasarım kullanmadığım için boş ve içeriksiz olarak bekletmekteyim.
Fakat Mayıs ayı ortası itibariyle sayfaya tasarım ekleyip, içeriğini zenginleştirmek istiyorum. Bunun için küçük çapta bir tasarım yarışması düzenleyip, en iyi tasarımı yollayan kişinin tasarımını kullanacağım ve karşılığında kazanan kişiyi 1 yıllık ana sponsor olarak sayfamda bannerini yayınlayacağım.
Katılmak isteyen adaylar, 04 Mayıs 2013 tarihine kadar yaptıkları tasarımları osmanlisultanlar ve grafikdizayn isimli moderatörlere yollayarak yarışmaya başvurmaları gerekmektedir. Tasarımları ulaşan adaylar 05 Mayıs 2013 tarihinde facebook sayfasında yayınlanacak olup o tarihte değerlendirmeye alınacaktır.
Her üye azami 3 tasarımla katılabilir.

@osmanlisultanlar, grafikdizayn: gelen tasarımları aranızda toplayarak bana mail ile bildirin.

Alan: Edebiyat ve Kültür
Son başvuru: 04 Mayıs 2013
Ödül: 15 Mayıs 2014 tarihine kadar www.admintarik.tr.gg sayfasında ana sponsor olarak banner yayınlanması
Başvuru: osmanlisultanlar - grafikdizayn

Tüm adaylara başarılar dileklerimle...

Süper birşey Mr. Green Mr. Green Laughing
Mesaj24.04.2013, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenin içeriği olmasına sevindim.
Güzel tasarımlar yapıyorum da kodlayabilecek bir abimiz olsaydı iyiydi Very Happy

Mesaj24.04.2013, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Admin internetteki bir sitenin temasını çevirsem olur mu?
Alıntı:
Bildiğiniz üzere www.admintarik.tr.gg isimli sayfamda tasarım kullanmadığım için boş ve içeriksiz olarak bekletmekteyim.
Fakat Mayıs ayı ortası itibariyle sayfaya tasarım ekleyip, içeriğini zenginleştirmek istiyorum. Bunun için küçük çapta bir tasarım yarışması düzenleyip, en iyi tasarımı yollayan kişinin tasarımını kullanacağım ve karşılığında kazanan kişiyi 1 yıllık ana sponsor olarak sayfamda bannerini yayınlayacağım.
Katılmak isteyen adaylar, 04 Mayıs 2013 tarihine kadar yaptıkları tasarımları osmanlisultanlar ve grafikdizayn isimli moderatörlere yollayarak yarışmaya başvurmaları gerekmektedir. Tasarımları ulaşan adaylar 05 Mayıs 2013 tarihinde facebook sayfasında yayınlanacak olup o tarihte değerlendirmeye alınacaktır.

@osmanlisultanlar, grafikdizayn: gelen tasarımları aranızda toplayarak bana mail ile bildirin.

Ödül: 15 Mayıs 2014 tarihine kadar www.admintarik.tr.gg sayfasında ana sponsor olarak banner yayınlanması

Mesaj24.04.2013, 11:46 (UTC)    
Mesaj konusu: mrb

osmanlisultanlar, grafikdizayn a tasarımın kodunumu yollayacagız yoksa fotografınımı?
Mesaj24.04.2013, 11:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

maceratreni yazmış:
Admin internetteki bir sitenin temasını çevirsem olur mu?
Alıntı:

Hayır.Özgün olması ve temanın sizler tarafından hazırlanması lazım.
Mesaj24.04.2013, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

search-networks yazmış:
Katılmıyorum,başarılar... Very Happy

Bu iğrenç espiri güzeldi (:

Şair de eklemiş:
Açtığın her yaradan, hesap sorar "Yaradan"
Mesaj24.04.2013, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: mrb

duetmatematik yazmış:
osmanlisultanlar, grafikdizayn a tasarımın kodunumu yollayacagız yoksa fotografınımı?

Hem resim hem kod.

Şair de eklemiş:
Açtığın her yaradan, hesap sorar "Yaradan"
Mesaj24.04.2013, 12:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkese Basarilar dilerim.. Cool
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj24.04.2013, 12:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Herkese Basarilar dilerim.. Cool

Teşekkür ederim Wink
Sizde katılmıyormusunuz?

Mesaj24.04.2013, 12:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılar arkadaşlar.. Wink
Mesaj24.04.2013, 13:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir temada ben yapayım bari Very Happy
Mesaj24.04.2013, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

salihtoy yazmış:

Senden 1,2,3. lere yer kalmaz sen kal boşver Very Happy
Mesaj24.04.2013, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

koddostubs yazmış:
salihtoy yazmış:

Very Happy Very Happy Very Happy buna sen bile inanmıyorsun kardeşim Wink çizdiğim temayla ilk 3'e girerim.. Very Happy
Mesaj24.04.2013, 13:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

salihtoy yazmış:
koddostubs yazmış:
salihtoy yazmış:

Very Happy Very Happy Very Happy buna sen bile inanmıyorsun kardeşim Wink çizdiğim temayla ilk 3'e girerim.. Very Happy

Sanmam Wink
Mesaj24.04.2013, 13:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdi yan menü olacak mı?Az menülü mü olacak ?
Söyleyin bir yanlış çizmeyelim sonra. Smile