Forum'da ara:
Arataşınıyormusunuz yardımcı olabilirmiyim??
şehirler arası
  100%
[ 2 ]
ofis büro taşıma
  0%
[ 0 ]
evden eve taşıma
  0%
[ 0 ]
fuar askılı teksil taşıma
  0%
[ 0 ]
Toplam Oylar : 2

Yazar Mesaj
Mesaj19.05.2013, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu: EVDEN EVE NAKLİYAT

http://www.kolumanlarnakliyat.com
Şehirlerarası evden eve nakliyat güven ve tecrube işidir. Kolumanlar Nakliyat bu durum için müşterilerini düşünerek Axa Oyak güvencesi altında ev ve ofis eşyalarınızı sigortalar. Ülkemizin hemen hemen her şehrine kadar evden eve nakliyat gerçekletirdik.

Şehirlerarası taşımacılık konusunda titizlikle çalıştığımız için sizin hiç bir endişe duymanıza gerek kalmaz. Şehirlerarası evden eve nakliyat için mesafe uzunluğu nedeniyle eşyalar doğru paketlenmelidir. Kolumanlar nakliyat bu durum için müşteri memnuniyetini göz önüne alarak mobilya ve diğer eşyaları özenle paketleyip yerleştirmektedir. Mobilyalar özel olarak şuan ki oturduğunuz evinizden demonte edilir. Taşınacağınız evin odasında ise tekrar montajı yapılır.

Türkiye’deki evden eve nakliyat yaptığımız iller şunlardır. Balıkesir, Muğla, Afyon, Ankara,Yozgat, Sivas, Erzurum, Ağrı, Tunceli, Mardin, Malatya, Diyarbakır, Uşak, Van, Zonguldak, Kahramanmaraş, Karaman, Artvin, Trabzon, Samsun, Ordu, Çanakkale, İstanbul, İzmir, Sakarya, Antalya, Aydın, İzmit ve daha bir çok şehire şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Ülkemizdeki hemen hemen her şehire sevkiyatlar gerçekleştirmekteyiz.

Eşyalarınızın tümü Kolumanlar nakliyat ve sigorta şirketi Axa Oyak güvencesi altındadır. Kolumanlar nakliyat geniş ve çalışkan kadrosu ile en iyi ve en kaliteli bir şekilde sizlere hizmet vermektedir. Sadece bir telefon açarak bize ulaşabilirsiniz. Yakın zaman içerisinde İzmir’de Kolumanlar nakliyat ofislerini ve depolarını görebileceksiniz.
Mesaj20.05.2013, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

TR.GG Dışı linkler yasaktır Wink
______________
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu