Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.06.2013, 02:40 (UTC)    
Mesaj konusu: tr.gg msn ve şifresini unuttum

Merhaba benim çok eskiden açtığım bir tr.gg vardı adını hatırlıyorum fakat msn ve şifreyi hatırlamıyorum
Aklıma gelebilecek tüm msnlerimi yazdım fakat olmadı
Nasıl bulcam msn mi sitemin adını versem siz msnsini söyleyebilir misiniz?
Mesaj06.06.2013, 09:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer Siteye Giriş Şifresini Hatırlıyorsan Sitene Giriş Yap Ve Ayarlar Menüsüne Tıkla.Zaten Orada E-Mail Adresin Yazıyor.
Mesaj06.06.2013, 09:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle Sitemize Giriş Bölümümüzün Hemen Altındaki " Şifrenizi Mi Unuttunuz " ? Yazısına Tıklıyoruz...

Burada Sitenizi Açtığınız Daha Doğrusu Açarken Ki Kullandığınız Msn ( E-Posta ) Adresinizi Burada Belirttiğim Yere Doğru Bir Şekilde Yazıp Şifreyi Gönder Butonuna Basıyoruz...

Son Olarak Üstteki Gibi Bir Metin Karşınıza Geldiyse İşlem Tamamlanmış Demektir.
Size Düşen Msn ( E-Posta ) Nızdan Şifre Talebini Açıp Tekrar Bedava-Sitemden Giriş Yapmak

Mesaj06.06.2013, 10:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

koddostubs yazmış:

Öncelikle Sitemize Giriş Bölümümüzün Hemen Altındaki " Şifrenizi Mi Unuttunuz " ? Yazısına Tıklıyoruz...

Burada Sitenizi Açtığınız Daha Doğrusu Açarken Ki Kullandığınız Msn ( E-Posta ) Adresinizi Burada Belirttiğim Yere Doğru Bir Şekilde Yazıp Şifreyi Gönder Butonuna Basıyoruz...

Son Olarak Üstteki Gibi Bir Metin Karşınıza Geldiyse İşlem Tamamlanmış Demektir.
Size Düşen Msn ( E-Posta ) Nızdan Şifre Talebini Açıp Tekrar Bedava-Sitemden Giriş Yapmak

Msn'i hatırlamadığını arkadaşımız söylemiş kardeşim.
Bu yüzden bu sitenin alınması mümkün değildir. Fakat her ihtimale karşı support ile konuşup % 30 sitenizi geri alabilirsiniz.
support( at )webme.com ( at ) yerine @ gelecektir. Bu tür durumlar içerisinde tek çözüm support görevlisi Tarık Bey ile görüşmektir.
İyi forumlar.
Önceki mesajları göster: