Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.06.2013, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla kardeşim eskiden beni hatırlarmısın bilmiyorum ama ismim Unsaldizayn,unsalblog .. Eski konulara bakıyorum eskiden ne şeyler paylaşırmışız,tasarımlar,introlar,kodlar her dakika'da 1 konu paylaşıyorlardı cıvıl cıvıl'dı ama şimdi eskiden eser yok be kardeşim .. Crying or Very sad
Mesaj24.06.2013, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynen öyle kardeş.
Bir konuya 2 günde cevap veriyolar. Anlamadığım şey site açıyorsunuz forumada girin diim? Smile. Paylaşım yapın yorum yapın bunları yapın dahada zevk alın bu sistemden.
Mesaj24.06.2013, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

chickenblog yazmış:
Aynen öyle kardeş.
Bir konuya 2 günde cevap veriyolar. Anlamadığım şey site açıyorsunuz forumada girin diim? Smile. Paylaşım yapın yorum yapın bunları yapın dahada zevk alın bu sistemden.

Aynen oyle kardeşim Cool
Mesaj24.06.2013, 20:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

chickenblog yazmış:
koddostubs yazmış:
Hoşgeldin kardeşim..
Foruma bazı (eskilerden) kişilerde geri gelse tam eski tarihimize geri döneceğiz,ama gelen yok .. hoşgeldin Cool

Aynen kardeşim eskiler gelse yine burası cıvıl cıvıl olucak .. Sad

Ben eskileri çağıracaktım ancak Tarık Bey 'e şöyle söyledim "Eskilerden bir çok kişiyi davet etmeyi planlıyorum ancak forumdaki yetkilileri görünce ne yapacaklar?"
Yani bu nasıl yönetim deyip daha hiç ayak basmayacaklar.
Maalesef yapacak bir şey yok.
Mesaj25.06.2013, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

clean-deneme yazmış:

Ben eskileri çağıracaktım ancak Tarık Bey 'e şöyle söyledim "Eskilerden bir çok kişiyi davet etmeyi planlıyorum ancak forumdaki yetkilileri görünce ne yapacaklar?"
Yani bu nasıl yönetim deyip daha hiç ayak basmayacaklar.
Maalesef yapacak bir şey yok.

Hmm..
Mesaj26.06.2013, 14:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu Güncel...
Mesaj26.06.2013, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunlarbilecik yazmış:
Abi yeniden gelmene sevindim Very Happy Bomba gibi paylaşımlar bekliyoruz senden Wink

İnşallah kardeşim (:
Mesaj27.06.2013, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba video severler (:, Sizlere bugün çok özel bir program sunucam. Bir çoğunuz youtubedeki mp3leri çevirmekle
uğraşırken sizler bunu çok zorlanmadan 2 tıkla yapıcaksınız. Ha sadece mp3 mü? yok tabi videoyu olduğu gibi de
indirebileceksiniz. Haaa birde unutmadan kurduğunuz programlardan biri DVD Free Studio yani buraya tıklayarak
diğer programlarıda indirebilirsiniz bu servisin kendi sitesinden (: Şimdi bunları nasıl mı yapıcaksınız? E dinle burayı o zaman (:

[url="http://www.chickenblog.tr.gg/dvdvideosoft.htm"]Yazının Devamını Oku.[/url]
Mesaj27.06.2013, 23:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hoş geldin başarılar dilerim umarım her şey dilediğin gibi olur.

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj28.06.2013, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

ciz-dizayn yazmış:
Hoş geldin başarılar dilerim umarım her şey dilediğin gibi olur.

Hoş bulduk, teşekkür ederim şimdilik işler yolunda gibi (:
Mesaj29.06.2013, 16:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Programın 20 bölümünün çekilip yayına girmeye hazırlandığı günlerde bir bomba patladı. Ünlü bir oyuncunun sunduğu yarışma başlayamadan bitti.
Peki neden bitti? Yönetim neden böyle bir karar aldı? Programın sunucusu şu açıklamayı yaptı. 'Televizyon dünyasına olur böyle şeyler' dedi.

Arrow http://www.chickenblog.tr.gg/atvkaldirdi.htm Exclamation
Mesaj29.06.2013, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hoşgeldin Very Happy

Dostlarını tanımak mı istiyorsun, hata yap ! Tek bir dostun olsun; ama onu da iyi seç ! Halegend™
Mesaj29.06.2013, 16:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

halegend yazmış:
Hoşgeldin Very Happy

Hoş bulduk kardeşim (:
Mesaj29.06.2013, 21:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

chickenblog yazmış:
Konuya yorumlarınızı bekliyorum.
Mesaj30.06.2013, 10:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

chickenblog yazmış: