Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.10.2013, 09:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende katıldım hadi hayırlısı Smile
Mesaj29.10.2013, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar arkadaşlar. Uzun bir süredir tr.gg platformunda bulunmaktayım. Yaklaşık 4 yıl olmuş. Buralarda büyüdük desem doğru olur yani. Geçen sene bu zamanlar kendimi tasarım konusunda geliştirmek istedim buna paralel olarak blog yazmaya merak saldım. Bütün sitelerimi silip tek bir siteyle uğraştım kişisel blog tarzında paylaşımlar yapmaya devam ediyorum. Şu anda örnek sitelerde sitem 21.sırada. 2014'te sonuçları sabırsızlıkla bekliyorum. Ne olacak hiç bilmiyorum yorum yapan arkadaşların sitelerini inceledim tasarımları ve içerikleri çok güzel. Önceki yarışmanın seçilenleride bence orda durmayı hakediyorlar. Herkese başarılar dilerim. Tr.gg'de bu kadar güzel tasarımlar olması beni mutlu etti. Son olarak söylemek istediğim blogspot'a geçip biraz orda biraz burda yayın yapan arkadaşlarında yarışmaya katılmış olduğunu gördüm. Umarım seçimler yapılırken bu bir eksi olarak dikkate alınır. Çünkü bedava-sitem örnek sitelerine seçim yapılacak.

Esenliklerle
blogAlp Razz
Mesaj30.10.2013, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tarık bey yanlışlığı düzelttiğiniz için çok teşekkür ederim... Artık bizde örnek site adayıyız Smile
Mesaj30.10.2013, 21:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

kdyazilim yazmış:
Tarık bey yanlışlığı düzelttiğiniz için çok teşekkür ederim... Artık bizde örnek site adayıyız Smile

Haydi o zaman hayırlı olsun Smile
Mesaj30.10.2013, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

koddostubs yazmış:
kdyazilim yazmış:

Haydi o zaman hayırlı olsun Smile

Teşekkürler Smile
Mesaj31.10.2013, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nedense beni yarışmaya dahil etmiyor...

Mesaj31.10.2013, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Laughing
Mesaj06.11.2013, 16:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

bizde adayız Smile Wink Başvuruya katılan Bedava-sitem kullanıcı adaylarına başarılar dilerim.
Mesaj07.11.2013, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

.....................................................................

En son sistev tarafından 08.11.2013 08:54:37 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj07.11.2013, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Bulunamadı diyor,

E-POSTAYI TAM DÜZGÜN BİR ŞEKİLDE YAZAR MISINIZ?BU ARADA BU E-POSTAYA OUTLOOK.COM'DAN ERİŞEBİLİR MİYİZ?

Mevlana...
Mesaj08.11.2013, 08:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

sistev yazmış:
Merhaba bu sitede yeteneklerinizi ünlüler tarafından izlenip keşfedilmektedir göndereceğiniz videoları yayınlanacaktır.

Burası reklam için uygun bir alan değil
Mesaj08.11.2013, 09:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bulunamadı diyor,

hanymany yazmış:
E-POSTAYI TAM DÜZGÜN BİR ŞEKİLDE YAZAR MISINIZ?BU ARADA BU E-POSTAYA OUTLOOK.COM'DAN ERİŞEBİLİR MİYİZ?

support-tr( at )webme.com
Adres bu.Tüm eposta servislerinden ulaşılabilir. Wink

Mesaj08.11.2013, 23:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Katılan arkadaşlara gönülden başarılar dilerim.
İyi olan hak eden kazansın iyi çalışmalar. Smile

Mesaj10.11.2013, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Örnek Siteler Güncelleniyor!

admintarik yazmış:

Merhaba,

bildiğiniz üzere, geçen sene uzun zaman sonra örnek siteler ilk defa güncellenmiş ve yeni yüzleri aramızda görmüştük.
2013'ün de sonuna yaklaştığımız şu zamanlarda bu seneye damgasını vurmuş siteleri belirlemeye ve merkez yönetimin onayı olması durumuda www.bedava-sitem.com'daki "Örnek Siteler" kısmına ekleyeceğiz. Seçilen siteler öncelikle facebook sayfamızdan, daha sonra forumumuz üzerinden yayınlanacaktır.
Geçtiğimiz sene 30 site belirlemiş fakat 29 tanesini "Örnek Sitelere" eklemiştik. Başvuru sayısının yüksek olmasından dolayı, bu sayıyı bu sene 50 olarak belirleyeceğiz, fakat yine 20 tanesi eklenecek. Bizim gönlümüz elbette dereceye giren ilk 20-30 siteyi yayınlamak olacak, fakat merkez yönetim göndereceğim 50 sayfa arasından istediğini seçebilecek. Bu da demek oluyor ki, 1. olan sayfa eklenecek diye bir garantimiz yok.
Ayrıca geçtiğimiz sene aday sayfalar başvuruları 2 adet moderatöre yolluyordu, fakat bu sene başvurular support-tr( at )webme.com adresine yollanacak. Her onaylanan başvuru için "Başvuru kabul edilmiştir" maili ile geri dönüş yapılacaktır.
Katılmak isteyen aday sayfaların aşağıdaki şartlarda başvurularını yapmaları gerekmektedir. Herkese bol şans ve başarılar...

Başvuru adresi: support-tr( at )webme.com
Başvuru tarihleri: 12.10.2013 - 15.11.2013
Başvuru sonuçları: Ocak 2014
Başvuruda belirtilmesi gerekenler: Sayfa adı, İsim soyisim, Yaş, Bulunduğu il

Not: Yarışmaya forum yetkilileri katılamayacak.

Saygılarımla,
Admin Tarik

Tarık hocam yine harikalar yaratıyor ve bs üyelerinin hak ve emeklerine sahip çıkıyorsunuz. Örnek sitelerin her yıl yada 6 ayda bir güncellenmesi bütün emekçi ve sitelerini güncel tutan webmasterler için bir fırsat olacaktır. Şimdiki Örnek sitelere baktığımda benim gibi sitesine artık gerekli özeni göstermeyen com siteleriyle daha çok ilgilenen ve uzun zamandır sitelerini güncellemeyenleri gördüğümde diğer emekçi ve bs den asla vazgeçmeyen üyelere haksızlık yaptığımızı düşünüyordum. Burda ilk olarak kendi sitemi örnek gösterdim çünkü bende bazı sebeblerle gururum5 sitemle hak ettiği kadar ilgilenmedim ve Örnek site olmayı hak edenler kazansın çok isterim. Yüreğine sağlık hocam iyiki Adaletinle hep varsın.
Mesaj10.11.2013, 22:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Örnek Siteler Güncelleniyor!

gururum5 yazmış:
admintarik yazmış:

Merhaba,

bildiğiniz üzere, geçen sene uzun zaman sonra örnek siteler ilk defa güncellenmiş ve yeni yüzleri aramızda görmüştük.
2013'ün de sonuna yaklaştığımız şu zamanlarda bu seneye damgasını vurmuş siteleri belirlemeye ve merkez yönetimin onayı olması durumuda www.bedava-sitem.com'daki "Örnek Siteler" kısmına ekleyeceğiz. Seçilen siteler öncelikle facebook sayfamızdan, daha sonra forumumuz üzerinden yayınlanacaktır.
Geçtiğimiz sene 30 site belirlemiş fakat 29 tanesini "Örnek Sitelere" eklemiştik. Başvuru sayısının yüksek olmasından dolayı, bu sayıyı bu sene 50 olarak belirleyeceğiz, fakat yine 20 tanesi eklenecek. Bizim gönlümüz elbette dereceye giren ilk 20-30 siteyi yayınlamak olacak, fakat merkez yönetim göndereceğim 50 sayfa arasından istediğini seçebilecek. Bu da demek oluyor ki, 1. olan sayfa eklenecek diye bir garantimiz yok.
Ayrıca geçtiğimiz sene aday sayfalar başvuruları 2 adet moderatöre yolluyordu, fakat bu sene başvurular support-tr( at )webme.com adresine yollanacak. Her onaylanan başvuru için "Başvuru kabul edilmiştir" maili ile geri dönüş yapılacaktır.
Katılmak isteyen aday sayfaların aşağıdaki şartlarda başvurularını yapmaları gerekmektedir. Herkese bol şans ve başarılar...

Başvuru adresi: support-tr( at )webme.com
Başvuru tarihleri: 12.10.2013 - 15.11.2013
Başvuru sonuçları: Ocak 2014
Başvuruda belirtilmesi gerekenler: Sayfa adı, İsim soyisim, Yaş, Bulunduğu il

Not: Yarışmaya forum yetkilileri katılamayacak.

Saygılarımla,
Admin Tarik

Tarık hocam yine harikalar yaratıyor ve bs üyelerinin hak ve emeklerine sahip çıkıyorsunuz. Örnek sitelerin her yıl yada 6 ayda bir güncellenmesi bütün emekçi ve sitelerini güncel tutan webmasterler için bir fırsat olacaktır. Şimdiki Örnek sitelere baktığımda benim gibi sitesine artık gerekli özeni göstermeyen com siteleriyle daha çok ilgilenen ve uzun zamandır sitelerini güncellemeyenleri gördüğümde diğer emekçi ve bs den asla vazgeçmeyen üyelere haksızlık yaptığımızı düşünüyordum. Burda ilk olarak kendi sitemi örnek gösterdim çünkü bende bazı sebeblerle gururum5 sitemle hak ettiği kadar ilgilenmedim ve Örnek site olmayı hak edenler kazansın çok isterim. Yüreğine sağlık hocam iyiki Adaletinle hep varsın.

Aynen bende katılıyorum abla. Bende zekabilimkultur.tr.gg sitemi ze-ka bilim kültür dergimi fesh edip kd yazılımı kurduktan sonra aktif tutamadım bu yüzden orada durmayı hak etmiyordu o sitem. İyi oldu yani değişiklik Smile