Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.06.2014, 19:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Ramı yükseltince bf4 gibi oyunlar açılırm

Arkadaşlar kafama şu soru takıldı.Şimdi ramı 4096 mb yükseltiğimi varsayarsak bilgisayar ayarlarından Battlefield 4 falan açılırmı ? Normalde ramım 1 gb !

Yani Benim ramım 1 gb ben ayarlardan 4gb ye yükselttim Battlefield 4 gibi oyunlar yükseltince açılırmı ?
Mesaj03.06.2014, 08:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oyunların "Sistem Gereksinimlerini" okursanız cevabı bulmuş olacaksınız.

Sorunlar için support-tr( at )webme.com adresine mail atınız!.. (at) yerine gelecek.
AdminTarik, CryEngine3, Bilgi-Pinari, Ua1905Ua, GrafikDizayn, Ciz-Dizayn, OsmanliSultanlar ve tüm BS!..
Mesaj07.06.2014, 07:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

oynarsın ama oyunda kasmalar sık sık olur tat alamazsın ayrıca sırf ram ile yetmiyor ekran kartı,işlemci (anakart) felan yüksek olursa daha iyi olur hem oyun oynarken kastı derdi yaşamaz keyfine bakarsın Wink

ayrıca yukarıda arkadaşın dediği gibi steam dan bak hangi oyunlar destekliyorsa senin bilgisayarını ona göre oyun seçmelisin bilgisayarını zorlamaya gerek duyma,o ram yükseltme programıda aldatmaca programla nasıl ram yükselebilir anca bilgisayarını zorlar ordan buradan alır rame verir bence gerek yok güzelce git parçaları yükselt rahat et Wink
Mesaj08.02.2015, 20:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oynayamazsın (çok istisnai bir durum söz konusu değilse)
Mesaj09.02.2015, 13:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

O ne?
Mesaj10.02.2015, 03:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgsayardaki ram'i ayarlarla yükseltsen bile oynayamazsın oyunu hani belki açabilir ama oyundan atma,kasma yapabilir ramin 1 gb diye belirtmişsin ama gidip bilgisayarcıdan 4 gb ram bile alsan anakartın onu kaldırabilecekmi ? bunlara dikkat et bilgisayarın kullanma kılavuzuna bak ki kaç gb lık rami kaldırabilir yani kafana göre pc ye ram takamazsın paran boşa gitmesin kullanma kılavuzuna bak öyle al ramini.
Önceki mesajları göster: