Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.08.2014, 13:24 (UTC)    
Mesaj konusu: tema butonlarını kullanmıyorum

Ben sitemi yeni kurdum hala çalışmalrım devam ediyor ama sayfamın temsını değiştirdim fakat butonları nasıl kullanacağım. Ana sayfa vb gibi, bunları işlev görmesi için nasıl bir çalışma yapmalıyım. Şimdiden teşekkür ederim, Sagılarımla..
Mesaj26.08.2014, 15:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle buton dediğiniz yandaki linkler'mi ?
Bunlar ise 'ki başka birşey göremedim ; bu tasarımı yerleştirirken css tema stilini seçip üst alt ve css kısmı bölümlerine gelişmiş ayarlardan girip kodları koymuşsunuz. Bu kodların içinden bu menü yazılarını bulup (mesela ctrl+f yapıp tarayıcıdan sağ menü 1,2 yazın) linklerini değiştirin.
Link dediğiniz nedir nasıl değiştircem ben bunu derseniz ; tasarım üstünde veya altında değiştirmek istediğiniz kısım kodunu bulun mesela ;
Kod:
<a href="javascript:void(0)" class="trymii">Sağ menü 1</a>

a href den sonra gelen "javascript:void(0)" yazısını tikler hariç silin. Nerenin linkini koymak istiyorsanız yapıştırın gitsin . Kolay Gele
New Generation Blog..
Mesaj15.09.2014, 22:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Teşekkürler

cevap için teşekkür ederim, fakar şablonu değiştirdim, ( Ana Sayfa, Görseller, Projelerimiz.. ) bu butonları nasıl aktif hale getirebilirim, mesela, ana sayfa geldiğimizde ana sayfanın içerini değiştireceğim yani kod eklemem gerekiyor haber yada yazı, ve Görseller, Projelerimiz bu butonları aynı şekilde nasıl aktif hale getirebilirim, bu saylara kod eklemem lazım ama, bunu nerden yapacağım, sonuçta yeni şablon ekledim, Bedava sitemin sayfalarından mı ekleyeceğiz , mesela aynı Ana sayfa, Görseller, gibi buradan sayfaları ayarlayıp mı yapacağız. Yardımcı olursanız sevinirim,
Önceki mesajları göster: