Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.12.2015, 08:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava site kurmaya calisiyordum burayı buldum
Mesaj13.12.2015, 01:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Nasıl mı tanıştık?

Bedava-sitem.com ile Nasıl mı tanıştık?
İnanın hiç hatırlamıyorum. Hatırladığım çok önemli bir şey var. Kendimi ifade edebileceğim ve bunun içinde cebimden para çıkmayacak bir servis sağlayıcı aramamla başladı.Muhtemelen bende diğer arkadaşlar gibi google amcaya bedava site aç diye aratarak tanışmış olmalıyım.Bu ilk ve tek sitem olması nedeniyle sitemin açılış tarihi 14.07.2007 12:30:14 olmasından dolayı tanışma saatini rahatça söyleye bilirim.
Dile kolay arkadaşlar 8 yıldır buralardayım. Tasarım konusunda diğer arkadaşlar gibi bir iddaalı değilim.O yüzden forumlarda ismim fazla geçmez. Tek bildiğim paint onuda tam çözebilmiş değilim ama olsun yinede işimi görecek kadar bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Geçtiğimiz günlerde kendimi de zorlayarak site altına Çimenli ve tabelalı bitiş görseli ekledim

Sitem totalde şu an 80'den fazla sayfadan oluşuyor.Ve her geçen gün yenileri eklenmeye devam edecek.İçerik bakımından bazı yazılarım (makalelerim) google arama motorlarında 1.sayfada yer aldığı gibi 1.sayfa 1.sırada yer alan makalelerimde bulunuyor.Şimdi herkes şunu soruyordur. Nasıl oldu da google 1.sayfada çıkıyorsun? Makaleleri yazarken google da 1.sırada olmak gibi bir derdim olmamıştı.Tamamen özgün içeriği sayesinde oldu.Bunu da siteme eklediğim Realist Sayaç kodundaki dataları incelerken fark ettim.
Buradan şunu hatırlatmak isterim. Google çalışma mantığıyla ilgili. Eğer google da 1. olmak istiyorsanız google da "kimsenin sormadığı sorunun cevabını sitenizde yazmaktan" geçiyor!

Slogan olarak"Bir web sitesini diğerlerinden farklı yapan sizce nedir?" sorusuna yanıt aradım galiba buldum. Özgün içeriğinin olması gerektiğini. Geçtiğimiz aylarda bedava sitem grafikerlerinin yardımlarıyla bu sayfalara bir rozet eklemeye karar verdim.

Tasarım için Blue-Turk bir kez daha teşekkür etmek isterim 4 farklı çeşitte hazırladığı tasarımları sitemde kullanıyorum ve ziyaretçilerime de bunun ayrıcalığını haber vererek yaşatıyoruz. Arama motorlarında ilk sıraya çıkmakla ilgili makalemi okumanızı öneriyorum.Düne kadar benimde doğru bildiğim bazı hataları fark ettim.sizlerde o yazı dizisini okuyunca kendi eksikliklerinizi göreceksiniz.Dileğim daha fazla sayıda bedava sitem kullanıcının googleda ilk sayfaya çıkmasıdır.

Özgün içeriğimiz olmasına rağmen önümüzde bir türlü aşamadığımız büyük bir engelin olduğunu sizlerde biliyorsunuzdur. Google amca içeriğe göre aramalarda liste başına alsa da söz reklam vermeye gelince tr.gg uzantısı olduğu için sitelerimizi otomatik olarak ret cevabı veriyor. Kendimizi web dünyasında 3. sınıf bireymiş gibi davranılmasını doğru bulmuyorum ve eleştiriyorum! Ve bu konunun halledilmesi için bedava sitemin gücünü gösterme zamanı gelmedi mi? Toplam 4941925 kayıtlı kullanıcı olan bir platforma bunun yapılması gerçekten haksızlık olduğunu ekler desteklerinizi bekliyorum.

Saygılarımla Very Happy

www.isacotur.tr.gg
"Bir web sitesinden daha fazlası" Since 2007

En son isacotur tarafından 16.12.2015 21:41:24 tarihinde değiştirildi, toplam 4 kere değiştirildi
Mesaj16.12.2015, 20:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

İsacotur@
Gerçekten enteresan ve güzel bir hikaye.
Gerçek olması ve burada bulunmanız da ayrı güzelik.
Herkese en içten Dilek'lerimle başarılar diliyorum.
Ve forumda kalmanızı diliyorum.

Selametle.
Mesaj16.12.2015, 21:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Teşekkürler

İlginiz için çok tşk ederim Wink

ua1905ua yazmış:
İsacotur@

Selametle.

Mesaj17.12.2015, 23:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Teşekkürler

isacotur yazmış:
İlginiz için çok tşk ederim Wink

ua1905ua yazmış:
İsacotur@

Selametle.

Rica ederim. Sizler icin buradayız.
Forumda Bol keyifli günler dileğiyle. Cool
Mesaj19.12.2015, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

2006-2007 arası web site tasarlamayı ve yazarlık yapmayı çok seviyordum ve bu işe merakım çoktu öncelikle bazı forum sitelerinde ve kendime ait olan forum sitelerinde moderatörlük/adminlik yaptım daha sonra başlangıç olarak basit olması için html tabanlı site kodluyordum aynı zamanda yazarlık yapıyordum ve daha da merak ettim bu işi iyice içine girmek istedim fakat iş yoğunluk derken suya düştü hayallerim...

En son tasarimci-amca2 tarafından 19.12.2015 17:46:47 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj20.12.2015, 12:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava site açma ararken denk gelmişti.. Çok eskidendi giriyordum giriyordum kabul etmiyordu haliyle 99999999999 diye bir şeyler sallamıştım açılmıştı bir şey yapmayı bilmiyordum tabi zamanla öğrendim arkadaşla bir site açtım ondan sonra tutmuştu kapattım galiba ondan sonra hatırlamıyorum oyun ile ilgiliydi dün aklıma bu site fikri geldi açayım dedim açmayla bir şey kaybetmiyor insan o yüzden sonuna kadar kullanmalıyız bu hakkı. Laughing
Mesaj20.12.2015, 19:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

proilinizdeki paylaşşımların sayısından belli:D

tasarimci-amca2 yazmış:
2006-2007 arası web site tasarlamayı ve yazarlık yapmayı çok seviyordum ve bu işe merakım çoktu öncelikle bazı forum sitelerinde ve kendime ait olan forum sitelerinde moderatörlük/adminlik yaptım daha sonra başlangıç olarak basit olması için html tabanlı site kodluyordum aynı zamanda yazarlık yapıyordum ve daha da merak ettim bu işi iyice içine girmek istedim fakat iş yoğunluk derken suya düştü hayallerim...

Mesaj21.12.2015, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

@isacotur tam olarak demek istediğinizi anlayamadım ama kaliteli paylaşım yapmadım yukarıda dediğim gibi kendime göre bazı nedenlerim olduğu için eğer demek istediğiniz bu ise...

En son tasarimci-amca2 tarafından 21.12.2015 14:10:03 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj22.12.2015, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava sitemin ve Tüm ıslam alemin mevlid kandili mübarek olsun. En içten Dilek'lerimle kutlarım.
Mesaj23.12.2015, 09:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Torrent Oyun Sevdam İle...

Sene 2012-2013 bilenler bilir, "Torrent-Adresi" olarak bu yola baş koydum. Açıkçası korsan oyunları desteklemek üzerine bir yapım yoktur. Lâkin herhangi bir oyunu satın almadan önce torrent aracılığı ile indirir, oyunun bilgisayarımda hangi ayarlarda nasıl oynayabileceğimi iyice denerdim (deniyorum da). Bunun dışında blog yazıları yazmak ayrı bir hoşuma giderdi. Birazcık da sözelci olduğumdandır sanırım.

Günümüz çağının bilgi platformu olan internette gezerken rastgele bir "Tr.Gg" sayfasına girdim. Sayfa ismi vermeyeceğim, zaten devam etmiyordur yayına. Sayfada tasarım veya herhangi bir göze hitap eden süsleme, düzen yoktu. Sadece yazılar vardı. Tabii ki siteyi ve yöneticisini kötülemiyorum. Sonuçta tasarımları kullanabilmek -hele de o zamanlar- o kadar da kolay değil. Fakat arkadaşımızın yazıları işimi görmüştü.

Daha sonra site içerisinde sağ tarafta bulunan reklamlar ilgimi çekti ve tıklama ihtiyacı duydum. Ve kendimi bu ailenin içerisinde buldum. Naçizane bir torrent sitesi hazırladım. İşte burada da "TasarımEntegre" tarihi yatıyor. Torrent siteme tasarım hazırlamak için girdiğim bir torrent sitesinin tasarımını onlarca denemeden sonra düzgün ve doğru bir şekilde entegre ettim. Yaklaşık 1.5 yıl süren torrent yayın hayatım Tarık Beyin banlaması ile son buldu. Sonuç olarak korsan bir yayın yapıyordum ve bu Bedava-Sitem'in başını ağrıtabilirdi. Bu yüzden kendilerine hak veriyorum.

Sitem kapatılması üzerine bu siteyi açarak sizlere entegre tasarımlar ile her türlü hizmeti ücretsiz şekilde yapmaya çalılşıyorum. Benim de hikayem böyle. Allah bizi ayırmasın.
Mesaj25.12.2015, 05:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

7 Yıl Önce Daha Çocuktum Çogumuzun Yaptıgı Gibi Internet Üzerinden Oyun Oynamaktı Maksat Sonra Bian Düşündüm Benimde Böyle Sitem Olsun Istedim Tanınmak Istedim Web Üzerinde Ortam Yapmak Istedim Amaçıma Ulaştım Hiç Sıkılmadan 7 Yıl Önce Ilk Sitemi Actım Ismini Hatırlamıyorum Gerçekten Oyun Üzerine Kurdum Kurmasınada Siteme Nasıl Oyun Eklenir Hiç Bir Fikrim Yoktu neyse o zamandan bu zamana kadar bircok şey degişti eskiler unutulmaz Wink

Yürekten Sevene Mesafe Yoktur..
Önceki mesajları göster: