Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.04.2016, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Selam olsun

Sohbet başlığı bulamadım buradan yazayım dedim. Konu kilitlenir muhtelemen. Smile Kural dışına çıkıp bu konuyu açtığım için kusura bakmayın eski dostlar belki görür diye açayım dedim..
Buraları bıraktığımız doğrudur, ara sıra uğrar bakarım yinede. Baya gelişme var teknik olarak ilerleme var ama forum halen çöküşte. Forum sitelerinin artık canlanması çok zor. Çünkü sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor herkes. Forumda yapacaklarını sosyal medyada yapıyor. Burası sadece teknik destek forumu olarak devam ediyor anlaşılan. Güzel günlerdi burada çok anımız oldu hatırlayanlar bilir. Tekrardan selamlar...
Mesaj04.04.2016, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aleyküm selam kardeşim Smile. Unutulmaz eskiler unutulmaz. Sizi de hatırlıyorum Smile. Forum tabiki eskisi gibi değil. Eskiden sohbet ortamı vardı yardımlaşma vardı. Şimdi bomboş Smile. Neyse tekrardan hoşgeldiniz Smile.

Arrow Ana Sayfa; http://weblue.tr.gg/
Arrow İletişim; http://weblue.tr.gg/Iletisim.htm
Arrow Ziyaretçi Defteri; http://weblue.tr.gg/Ziyaretci-Defteri.htm
Mesaj07.04.2016, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Selam olsun

informess yazmış:
Sohbet başlığı bulamadım buradan yazayım dedim. Konu kilitlenir muhtelemen. Smile Kural dışına çıkıp bu konuyu açtığım için kusura bakmayın eski dostlar belki görür diye açayım dedim..
Buraları bıraktığımız doğrudur, ara sıra uğrar bakarım yinede. Baya gelişme var teknik olarak ilerleme var ama forum halen çöküşte. Forum sitelerinin artık canlanması çok zor. Çünkü sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor herkes. Forumda yapacaklarını sosyal medyada yapıyor. Burası sadece teknik destek forumu olarak devam ediyor anlaşılan. Güzel günlerdi burada çok anımız oldu hatırlayanlar bilir. Tekrardan selamlar...

Ahmet hoşgeldin uzunca süredir görüşemedik nerelerdesin, nasılsın kardeşim? Selamlar!
Mesaj11.04.2016, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sohbet başlığının kaldırılması hataydı çok istedik geri gelsin diye ancak gelmedi bizleri böyle başlık açmaya teşvik ettiler. Biran önce özgürlüklerle dolu bir BS olması dileğiyle İyi akşamlar...
Mesaj12.05.2016, 16:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Selam olsun

analogfikir yazmış:
Ahmet hoşgeldin uzunca süredir görüşemedik nerelerdesin, nasılsın kardeşim? Selamlar!

Kardeşim, seni hatırlayamadım? Başka bir siten var mıydı? Yada ismin.

En son informess tarafından 12.05.2016 16:36:36 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj14.05.2016, 00:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vay bee..
Mesaj20.06.2016, 21:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne özlemişim burayı be!
Mesaj28.06.2016, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

forumda aktiflik diye bişey kalmadı.
Mesaj28.06.2016, 23:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
Vay bee..

Hatırladım seni Smile

Moderatör olmuştum bir dönem. Sanırım o dönem forumun ufakta olsa en canlı olduğu dönemdi. Daha sonra bedava-sitem gelişmiş ama forum bitmiş. Teknik heyet kusurumuza bakmasın ama forumun bitmesinde ki neden: forumun tamamen teknik destek forumu haline gelmesinden dolayıdır. Evet biliyorum burası bir 'teknik destek forumu' Smile ama her telden olunca güzeldi bizim için. Buraya geldiğimde yaşım 15-16 civarı idi şimdi ise 23'ü bitirdik. Smile Burası unutmayacağım güzel anılarımın geçtiği bir forumdu. Söylediğim gibi ara sıra bakarım. Unutmayacağım tek kullanıcı @hackerfirend herhalde. Bize çok şey öğretti Allah razı olsun. Sosyal medya aktif olmaya başladıktan sonra forumlar bitti. Frmtr ve r10.net en uğrak forumlardan idi. Neyse öylesine yazayım dedim. Allah'a emanet olun. Belki bir gün.. diyeceğim ama zor herhalde....
Mesaj16.01.2017, 21:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aleyküm selam abim Smile
Mesaj24.01.2017, 09:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eskiden burada çok aktif değildim.Hatta hiç değildim.Forumda 1 başlığım vardı.Ama forumun aktifliği yine iyiydi.Peki şimdi!Ah,bedava-sitem...Kullanıcıların tek bir isteği vardı.O reklamlardan kurtulmak!
Mesaj24.01.2017, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

analogforum yazmış:
Eskiden burada çok aktif değildim.Hatta hiç değildim.Forumda 1 başlığım vardı.Ama forumun aktifliği yine iyiydi.Peki şimdi!Ah,bedava-sitem...Kullanıcıların tek bir isteği vardı.O reklamlardan kurtulmak!

reklamlarda aslında pek sorun değil ama bu kadar reklam çok fazla tamam webme de para kazancak nede olsa kolay değil böyle güzel bir sistem yapmak fakat keşke reklamlar tık başı olsaydı bence webmenin bu daha çok işine gelirdi ama yapmadı canı sağolsun..
Mesaj24.01.2017, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
reklamlarda aslında pek sorun değil ama bu kadar reklam çok fazla tamam webme de para kazancak nede olsa kolay değil böyle güzel bir sistem yapmak fakat keşke reklamlar tık başı olsaydı bence webmenin bu daha çok işine gelirdi ama yapmadı canı sağolsun..

Haklısınız.Ama sayfanın her tarafını reklamla doldurmak pek hoş değil ki!En aından sağ reklam gitse,yine iyi.Üst reklam yine güncellik katıyor.Ama sağ reklam tasarım konusunda işi maffediyor!Para konusunda,elbet kazansınlar.Ama kullanıcıların kalbini de kazansalar,iyi olabilir.

En son analogforum tarafından 24.01.2017 16:16:03 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj25.01.2017, 22:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

analogforum yazmış:
tasarimci-amca2 yazmış:

Haklısınız.Ama sayfanın her tarafını reklamla doldurmak pek hoş değil ki!En aından sağ reklam gitse,yine iyi.Üst reklam yine güncellik katıyor.Ama sağ reklam tasarım konusunda işi maffediyor!Para konusunda,elbet kazansınlar.Ama kullanıcıların kalbini de kazansalar,iyi olabilir.

benim demek istediğim asıl nokta banner olan reklam değil tık başı bannersiz olan reklamlar varya hani siteye girince yeni sekmede felan reklam sayfası açılıyor ondan demek istemiştim de neyse ya dert ettiğimiz şeye bak webme böyle yaptıgı sürece eminim türkiyeden çok kullanıcı kaybedecek gelenler zaten büyük merakla başlayanlar oluyor onlarda gelmeyince webme ne yapacak..
Mesaj27.01.2017, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
analogforum yazmış:
tasarimci-amca2 yazmış:

benim demek istediğim asıl nokta banner olan reklam değil tık başı bannersiz olan reklamlar varya hani siteye girince yeni sekmede felan reklam sayfası açılıyor ondan demek istemiştim de neyse ya dert ettiğimiz şeye bak webme böyle yaptıgı sürece eminim türkiyeden çok kullanıcı kaybedecek gelenler zaten büyük merakla başlayanlar oluyor onlarda gelmeyince webme ne yapacak..

Evet.Sizin dediğiniz reklamlar bu işin cabası!Dediğiniz gibi,bannerlere tamam dedik.Ama tıklanılınca yeni sekmede açılan reklamlar,kullanıcının siteden çıkmasının en büyük sebeplerinden.CSS tasarım ve Profesyönel tasarımında şimdiye dek hiç görmedim.Ama özellikle Iceblue ve Red tasarımında nereye tıklansa popup veya yeni sekmede açılan reklamlar çıkıyor.En azından reklamlar düzgün seçilse!Dışarda bile çok sevmeyeni var.Koddostu sitesini bilirsiniz.İnanın orada layer reklamı boykot ediyoruz diye kod var.Buradaki amacım kötülemek değil.Reklamlar en azından özenle seçilse neden olmasın.