Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.06.2017, 10:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aaa kopmaya gerek yok canlar Smile Biz hep buradayız sadece buralar bi' soğudu ısıtmaya çalışıyoruz.
Mesaj21.06.2017, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Geceniz mübarek oslun
Mesaj21.06.2017, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

brisin yazmış:
Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Geceniz mübarek oslun

Amin hepimizin Emre abi tüm dualarımız kabul olsun inşallah,

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj21.06.2017, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

biryaziatolyesi yazmış:
Bende gece vardiyasındayım bu hafta. Semih yaa senelerdir burlardayız burda hemen hemen herkesle az veya çok bi şekilde sohbetim var. Ama seninle irtibatlarımız kopuk neden acaba Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

hiç bilmiyorum abi facebooktan felan muhabbetimiz vardı yanlış hatırlamıyorsam ismin cemal miydi abi ?
Mesaj21.06.2017, 20:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj21.06.2017, 21:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı akşamlar

Mesaj21.06.2017, 21:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar e-posta abone olan kullanıcı sayım şu an 202 kişi olmuş Laughing Sayı artıkça kendime güvenim geliyor Very Happy

En son isacotur tarafından 21.06.2017 21:49:13 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj22.06.2017, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

@isacotur
siz siteyi paylaşım yapmak için kullanıyorsunuz genelde aslında en iyisini yapıyorsunuz..
ben sadece kendimi geliştirmek amacıyla tasarım üzerinde uğraşıyorum.
Mesaj22.06.2017, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sizce Temmuz ayı örnek sitesi kim olur?
Mesaj22.06.2017, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknolanya yazmış:
Sizce Temmuz ayı örnek sitesi kim olur?

ben kendimi aday olarak görüyorum şaka bi yana Smile
daha önce ayın sitesi şeçildiğimiz için başka arkadaşlarımızın şeçilmesini istiyorum Smile

Hayırlı Geceler Nasılsınız Cumanız mübarek olsun.

En son brisin tarafından 22.06.2017 19:51:03 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj22.06.2017, 22:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar selamun aleyküm Smile.
Bir kaç kelamım var. Fakat kimse BS yönetimine düşmanlık beslediğimi düşünmesin. Yaklaşık 5 hafta önce BS'ye uzun bir aradan sonra dönüş yapmıştım. Ve görmüştüm ki benimle birlikte birçok arkadaşım da dönmüş hatta bir çok site sahibi forumda moderatörlük yetkisine sahip olmuştu. Bedava sitem 5 hafta önce dop doluydu. Çok sevinmiştim. Çünkü uzun süredir forumda bu kadar arkadaşım çevrimiçi değildi. tam o zamanlar admin Tarık Örnek Siteler yarışmasının yapılacağını duyurdu. Hatta açıklanacağı tarih olarak o haftanın hafta sonu gösterdi (yani sonuçlar yarışmanın duyurusundan 5-6 gün sonra açıklanacaktı). Herkes büyük heyecanla yarışmanın açıklanmasını bekledi. Sonunda gün geldi. Ben heyecandan o gün uyuyamadım ve bütün gün zaman geçirmek için sitemi düzenledim. Fakat bilin bakalım ne oldu? O gün açıklanmadı. Neyse dedim. Bir problem olmuştur yetiştirilmemiştir. Yarın açıklanır demiştim. Ertesi gün sürekli yine girdim foruma. Fakat o gün de açıklanmadı. Verilen tarihten 5-6 gün sonra sayın ciz dizayn forumdaki bir problemden dolayı açıklanma tarihinin ertelendiğini söyledi. Onu söyledikten sonra bendeki o forumun düzeleceği tekrar eski hale döneceği düşüncesi kalmadı. Yani o geri dönüş yaptığım anki heves kalmadı. Çünkü sen koskoca BS platformusun. En azından erteleyeceksen tam o gün bir açıklama yap. Bu kadar zor mu? Ardından fazla giremedim foruma. Evvetttt sonra cizdizayn ın verdiği tarihte geldi. Bilin bakalım ne oldu? O tarihte de bir açıklama olmadı. Bence bu sorumsuzluktur arkadaşlar. Sizin düşüncelerinizi bilmiyorum ve hepsine de saygım var. Fakat bu da benim düşüncem. Sen forumun canlı halini aynen devam ettirmek için verdiğin tarihte açıklama yapsaydın herkes yine derdi tamam. Fakat sürekli bir erteleme oldu. Ve bugün de şu açıklamayı yapıyorum. BS nin bu halini gördükten sonra heves kalmadığı için BEDAVA-SİTEM'İ BIRAKIYORUM. ARTIK 2 HAFTADA 1 VEYA 3 HAFTADA 1 KEZ GİRERİM. O DA HEVES VARSA. DURUMA GÖRE PAYLAŞIM DA YAPARIM BELKİ. Görüşmek üzere. Ayrıca görüşlerinizi cevap olarak yazarsanız memnun olurum arkadaşlar. Fikirlerinizi öğrenmek istiyorum. Görüşürüz Smile.

Arrow Ana Sayfa; http://weblue.tr.gg/
Arrow İletişim; http://weblue.tr.gg/Iletisim.htm
Arrow Ziyaretçi Defteri; http://weblue.tr.gg/Ziyaretci-Defteri.htm

En son weblue tarafından 22.06.2017 22:57:05 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj23.06.2017, 00:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Weblue;
Merhaba öncelikle tekrar belirtmek istiyorum bu bir sorumsuzluk değildir. Tarık bey'in bu konuda ne kadar titiz olduğunu geçmiş seneler ki ÖRNEK SITE seçmelerinden bilmelisiniz. Bu sene 2 defa ertelendiyse belli ki ortada bir sorun bir problem bulunuyor. Siz ısrarla sorumsuzluk demeye devam ediyorsunuz, sorumsuzluk dediğin zaman o örnek siteler hiç bir şekilde düzenlenmez sizin maillerinize bizim dahil maillerimize cevap gelmez şükür ki hepsine zaman geçmeden Tarık Bey tarafından cevap geliyor en son iletişime geçtiğimde yarım kalan tüm konuları bitireceğim dedi. Tekrar söylüyorum bizler görevimizin başındayız sadece bir problem bulunuyor bundan dolayı ertelendi ve sizlerden sabırlı olmanızı istiyoruz..

Bedava-Sitemi bırakıyorum, görüşlerinizi bekliyorum ve benzeri konulara girmeyiniz konu daha fazla uzatılmasın herkese hayırlı sahurlar..

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.

En son ciz-dizayn tarafından 23.06.2017 00:25:33 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj23.06.2017, 06:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

günaydın hayırlı cumalar arkadaslarr

Mesaj23.06.2017, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Namazımızı da kıldık Smile
Mesaj23.06.2017, 11:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknolanya yazmış:
Namazımızı da kıldık Smile

Allah kabul etsin paşa Wink
Önceki mesajları göster: