Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.06.2017, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Silinen Site Geri Alınır Mı ??

Öncelikle Konu Daha Önce Açılmış Mı Bilmiyorum Açılmışsa Şİmdiden özür Dilerim Şimdi Gelelim Soruma Arkadaşlar Benim daha Önce Sitem Vardı ve Siteyi Kapattım Sildim Yani Şimdi Tekrar Açmak İstiyorum Acaba Geri Alma İmkanımız Var Mı Yoksa Site Artık geri Gelmezmi Şimdiden Teşekkürler Rolling Eyes
Mesaj11.06.2017, 18:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Silinen Site Geri Alınır Mı ??

hdgazete yazmış:
Öncelikle Konu Daha Önce Açılmış Mı Bilmiyorum Açılmışsa Şİmdiden özür Dilerim Şimdi Gelelim Soruma Arkadaşlar Benim daha Önce Sitem Vardı ve Siteyi Kapattım Sildim Yani Şimdi Tekrar Açmak İstiyorum Acaba Geri Alma İmkanımız Var Mı Yoksa Site Artık geri Gelmezmi Şimdiden Teşekkürler Rolling Eyes

Merhaba,
Siz kendiniz sitenizi sildiyseniz açma imkanınız bulunmaktadır. Ilk yöntem o siteye ait mail adresi ile ikinci yöntem support mail atarak açtıra bilirsiniz ama unutmayın support mail atarken sitenin size ait olduğunu kanıtlamalısınız.

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj11.06.2017, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kendi Mail Adresim İle Nasıl Açabilirim Konuyu Biraz Daha Açarmısın
Mesaj11.06.2017, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

hdgazete yazmış:
Kendi Mail Adresim İle Nasıl Açabilirim Konuyu Biraz Daha Açarmısın

silinen site hangi mail adresi ile açıldı ise onun üzerinden Admine mail atın ve sorunuzu anlatacak bir dille yazmanızı öneririm
Şimdiden kolay gelsin
Mesaj28.06.2017, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ona yardım ettiniz ben teşekkür ederim hiç bilmiyordum böyle birşey olduğunu diğer sitemide geri alacam.
Mesaj29.06.2017, 08:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu mesaj silinmiştir.

En son teknolanya tarafından 14.09.2017 12:04:02 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj06.07.2017, 16:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

geri açılan sitelerin veritabanı geri yükleniyor mu?
yoksa sıfırdan tekrar aynı subdomain ile mi oluşturuluyor?
Mesaj08.07.2017, 10:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

bildiğim kadarıyla sıfırdan kardeşim ve yanlış hatırlamıyorsam back-up sistemiydi bunun adı kendinizi düzgün bir şekilde ifade edebilirseniz eğer(sitenin size ait olduğunun ispatı ve silinen sitenizi alırken kayıt etmiş olduğunuz aynı mail adresi çok önemli) gerisi kolay yine yanlış hatırlamıyorsam 1-2 gün içinde veya max 3 gün içinde siteniz açılıyor ama dediğim gibi ispatlamanız gerekmektedir kolay gelsin..
Mesaj17.09.2017, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

tesigner yazmış:
geri açılan sitelerin veritabanı geri yükleniyor mu?
yoksa sıfırdan tekrar aynı subdomain ile mi oluşturuluyor?

Veri tabanı silinir diye biliyorum ama siz yinede bedava-siteme mesaj atınız