Forum'da ara:
Ara

Tema Rengi Değiştirilebilir Olsun Mu ?
Evet
  0%
[ 0 ]
Hayır
  100%
[ 2 ]
Toplam Oylar : 2

Yazar Mesaj
Mesaj15.12.2018, 20:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Matrakx Mobil Uyumlu Bedava Sitem Blog Teması

Merhabalar;
Sizlere Bedava Sitem İçin Kodlamış Olduğum Bir Tema Var.

Matrakx' -Mobil Uyumlu Bedava Sitem Blog / Magazin Teması

Temanın Seo Puanı ;---------------------------------------

Temanın Özellikleri Nedir Diyecek Olursanız ;---------------------------------------

--Responsive yani Mobil Uyumlu Olması
--Font Awesome ile 1000'den Fazla İkon İçermesi ( Sitenize İstediğiniz Kadar İkon Ekleyebilirsiniz )
--Slider (Manşet) Bölümünün Olması ( İsteğe Bağlı Kaldırılabilir )
--Hover.css ve Animate.css İle Birçok Efektinin olması ( İstediğiniz Efekti Seçip Siteye Uygulayabilirsiniz )
--Sade ve Sarı Renkli Bir Tasarıma Sahip Olması
--Bedava Sitem İle Uyumlu Olması (Birkaç Eklenti Hariç)
--Bedava Sitem Reklamları ile Her Türlü Uyumlu
--Kişisel blog veya Haber Siteleri İçin Uygundur.
--Tasarımın Editlenmesi Kolaydır
--Güvenlik Önlemleri Alınmıştır
--Sosyal Medya Desteği vardır
--Resimler İçin Hover Efekti Bulunmaktadır
--Güncel Tarayıcılar İle Uyumludur
--Javascript ve Jquery 1.11.1 Desteği Vardır
--CSS3 Ripple Efekti Bulunmaktadır
--Manşet Şeklindeki Kategoriler Bölümü Özel Yapılmıştır
--Wp Don't Go Eklentisi Eklenmiştir
--Ve Daha Birçok Özellik...
--Temanın Birçok Özelliği Bunlardan İbaret, Orta seviye bir tema olduğunu belirtmeliyim. Eğer bir blog sayfanız varsa bu temayı kullanmanızı öneririm.

Alıntı:
Tema Satışa Açılmıştır Ve Önceden Almak İsteyenler İçin ( 17 Ocak 2019 Tarihine Kadar ) Tema 20 Tl Üzerinden Satılmaya Başlanacaktır !

İletişim Ve Satın Almak İçin Email Adresim = denoznet( at )gmail.com

Daha Detaylı Bilgi İçin : https://denizdurmazblog.tr.gg/30TL-Matrakx-Mobil-Uyumlu-Responsive-Blog-Temasi.htm[/b]

En son denizdurmazblog tarafından 07.01.2019 16:34:28 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj10.01.2019, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Tema Hakkında

Merhabalar ;
Yapmış Olduğunuz temayı açıkçası beğendim ve satın aldım. Sağolsun arkadaş çok yardımcı oldu Wink Bu arada belirtmeliyim ki temayı entegre etmek için para almıyor.

Sadece tema ve temanın ekstra eklentileri paralı (Mesela Manşet Gibi). Onun haricinde başka bir para ödemiyorsunuz. Ben Hover efektlerini de satın aldım. Toplam 30 TL tuttu. Kısacası Biraz İndirim Yaptı Kendisi Very Happy
Son olarak şu anda temayı kullanmaktayım ve memnunum. İyi satışlar. Kolay Gelsin Idea
Mesaj10.01.2019, 21:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Merhabalar ;
Yapmış Olduğunuz temayı açıkçası beğendim ve satın aldım. Sağolsun arkadaş çok yardımcı oldu Bu arada belirtmeliyim ki temayı entegre etmek için para almıyor.

Sadece tema ve temanın ekstra eklentileri paralı (Mesela Manşet Gibi). Onun haricinde başka bir para ödemiyorsunuz. Ben Hover efektlerini de satın aldım. Toplam 30 TL tuttu. Kısacası Biraz İndirim Yaptı Kendisi
Son olarak şu anda temayı kullanmaktayım ve memnunum. İyi satışlar. Kolay Gelsin

Teşekkür Ederim Hocam, Yardımcı Olabildiysem Sevindim ! İyi Çalışmalar
Önceki mesajları göster: