Forum'da ara:
Ara

Tema Rengi Değiştirilebilir Olsun Mu ?
Evet
  0%
[ 0 ]
Hayır
  100%
[ 2 ]
Toplam Oylar : 2

Yazar Mesaj
Mesaj15.12.2018, 20:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Mobil Uyumlu Bedava Sitem Teması

tema satışı bitmiştir

En son denizdurmazblog tarafından 02.07.2020 19:51:05 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj10.01.2019, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Tema Hakkında

Merhabalar ;
Yapmış Olduğunuz temayı açıkçası beğendim ve satın aldım. Sağolsun arkadaş çok yardımcı oldu Wink Bu arada belirtmeliyim ki temayı entegre etmek için para almıyor.

Sadece tema ve temanın ekstra eklentileri paralı (Mesela Manşet Gibi). Onun haricinde başka bir para ödemiyorsunuz. Ben Hover efektlerini de satın aldım. Toplam 30 TL tuttu. Kısacası Biraz İndirim Yaptı Kendisi Very Happy
Son olarak şu anda temayı kullanmaktayım ve memnunum. İyi satışlar. Kolay Gelsin Idea
Mesaj10.01.2019, 21:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Merhabalar ;
Yapmış Olduğunuz temayı açıkçası beğendim ve satın aldım. Sağolsun arkadaş çok yardımcı oldu Bu arada belirtmeliyim ki temayı entegre etmek için para almıyor.

Sadece tema ve temanın ekstra eklentileri paralı (Mesela Manşet Gibi). Onun haricinde başka bir para ödemiyorsunuz. Ben Hover efektlerini de satın aldım. Toplam 30 TL tuttu. Kısacası Biraz İndirim Yaptı Kendisi
Son olarak şu anda temayı kullanmaktayım ve memnunum. İyi satışlar. Kolay Gelsin

Teşekkür Ederim Hocam, Yardımcı Olabildiysem Sevindim ! İyi Çalışmalar
Önceki mesajları göster: