Forum'da ara:
AraKim admin olmalı?
AdminTarik tekrardan admin olmalı
  0%
[ 0 ]
İrem-Admin ile devam edilmeli
  100%
[ 52 ]
Toplam Oylar : 52

Yazar Mesaj
Mesaj28.06.2022, 23:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Admin hakkında

Merhaba değerli bedava-sitem üyeleri..

Beni bilenler bilir.. aktif-dost isimli sayfam ile 17.02.2014 tarihinden beri burada moderatörlük yapmaktayım.. Burada ilk web sitemi açtığımda 15 yaşındaydım.. Şuan 24 yaşındayım.. Zaman gerçekten çok hızlı geçiyor.. Bedava-sitem'de iyi kötü çok güzel zamanlarım oldu.. Burada edindiğim arkadaşlıklar ve anılar gerçekten paha biçilmez.. Her ne kadar dışarıdan sanal bir ortam gibi gözükse bile biz burada aile gibi olduk..

Fakat belirli durumlardan dolayı aileden azalan insanlar oldu.. Ve kayıplar yaşadık.. Eskiden yeniye kadar.. Bunun bir çok nedeni var.. Bu nedenleri örneklendirebiliriz.. Bu örneklerden biri web sayfalarında olan fazla reklamlar.. Eleştirilere kulak asılmaması.. Ve bir çok sayfanın silinmesi buraya küstürülmesi gibi.. Verilen emeklerin hiçe sayıldığının hissettirilmesi gibi..

Buraya bu başlığı açmamın sebebi bu durumu düzeltmek için bir adım atmak istedim..

Benim rahatsız olduğum bir konu mevcut.. Uzun süre foruma ara vermiştim.. Ara verdiğim süre admintarik görevinden ayrılmıştı.. Yerine irem-admin geldi.. Bu süreçte forumda yazılanlara şahitlik ettim.. Yeni destek ekibinin fazla ilgisiz olduğunu.. Kullanıcıların attıkları maillerde geri dönüş sağlanmadığını ve kullanıcıların sorunlarını dile getirdiğinde çözümsüz yanıtsız kaldığına tanıklık ettim..

Bu durumu düzeltmek için bir anket oluşturdum.. Ankete katılmanızı ve konuyla ilgili bana ulaşmanızı rica ederim..

Bugüne kadar baştan aşağı burada görmüş olduğum adminler sırasıyla ;

Arrow selin
Arrow cunobag
Arrow hakan-kocak
Arrow admintarik
Arrow irem-admin


Selin hanım döneminde çocuktum.. Forumda açtığı başlıklara ve mesajlara çok sonradan da olsa merakımdan baktım gördüm.. Benim gördüğüm kadarıyla sevilmeyen biri değilmiş.. Ama dönemi bitti..

Cunobag yanlış hatırlamıyorsam bir ara Selin Hanım ile birlikte burayı beraber yönetmişlerdi.. Burada bayağı eski kıdemli biri..

Hakan Koçak benim foruma ilk katıldığım ve buranın en aktif olduğu zamanlardı.. Bedava-Sitem'in eleştirilicek yanları her ne kadar olsa bile.. Bir çok kişiyi buraya küstüren benim gözümde Hakan Bey'dir.. Buraya emek veren bir çok kişinin sayfasını nedensiz kapatmıştır.. Geri dönüşlere rağmen yardımcı olup sorunu çözmemiştir..

Admin Tarik buraya geldiği günden beri bir çok şeyi düzeltti.. Moderatör kadrolarını tekrardan revize etti.. Forumu canlandırdı.. Üyelerden fikir aldı.. Ve elinden geldiğince imkanları dahilinde üyelere kulak verdi.. Örnek siteleri güncelledi.. Kapanan sayfaları tekrardan açtı.. Eski yöneticilerin kaybettiği kullanıcıları tekrardan kazandı.. Hiç bir zaman atılan maillere geri dönüş yapmadığını ve yardımcı olmadığını duymadım.. Burası için çok iyi ve büyük emek verdi.. Bence tekrardan buraya geri gelmesi geliyor.. Benim için görevini en iyi yapan Tarık Bey'dir.. Adaletli ve eşit..

İrem-Admin geldiği günden beri yaptığı hiç bir şeye şahit olamamak çok üzücü.. Sessizleri oynaması ve varlığı ile yokluğunun bir olması.. Sadece açtığı bir başlık attığı bir mesaj devamı yok.. Mesajının olmuş olması başarı olarak ölçülemez.. Ama geldiği günden bu yana kattığı veya çözüm üretebildiği herhangi bir şey olmadığı gibi görevinden ayrıldı.. Ayrılmamış olmasaydı bile bence devam etmemesi gerekiyor..

Eskiden yeniye bütün herkes hakkında fikrimi söyledim.. Bunu yaparken samimi olduğumu düşünüyorum.. Kimseyi karalamak kırmak incitmek istemem.. Ama birilerin bazen bir şeyleri söylemesi gerekli olduğuna inanıyorum..

Ben bir adım attım.. Aylarca sessizdim.. Sessizliğimi bozdum.. Beni tanıyanlar bilirler.. Boş yere adım atmam.. Güzel günler yakındır.. Değişim vakti.. Bir şeyler geçte olsa düzelmeli.. Ve düzelicektir.. Allah doğru bildiğimiz yolda yola çıkanları utandırmasın.. Smile

Bedava-Sitem.com
Aktif-Dost / Moderatör

______________

- Teknik Destek Personeli
Mesaj29.06.2022, 14:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel başlık açmıssın umarım bedava sitem eski dünlerine göri döner.
admin değişikliğinin bir yararını göremedim
sayglarımla.
______________
► @aydakiayak kullanıcı adıyla İnstagramdayız.Sayfamızı Takip etmeyi unutmayınız.
Mesaj01.07.2022, 15:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

her gün giriş yapıp bir değişiklik var mı diye merak edip bakıyorum ama her gün daha da önemini kayıp ediyor gibi
______________
Mesaj02.07.2022, 21:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Ben kendi fikrimi söylemek istiyorum. Bir platformda adminlik yapmak ve yönetmek
O platformu önemsemek demektir. Bu başlıkta yazdığın Selin , Cunobag ve AdminTarık
'da ben bu önemsemeyi hissettim. Cunobag ile birebir Mesajlaşıp bilgi alabiliyordum.
Selin Hanım zaten çok katkı sağlayan bir admindi hatta o kadar ilgiliydiki üyelerini
Üzmemek için yaptığı uyarılarda bile tatlı dille uyarırdı. Çok aşırıya kaçmazsanız banlanmazdınız bile. AdminTarık'ı gözlemlediğim kadarıyla çok fazla katkı sağlayan bir yöneticiydi.
Yeni gelen admin irem 1 mesaj atmış ve ortalıktan kaybolmuş. Benjamin bey neyi amaçlamışta bu arkadaşı admin yapmış anlam veremedim. Ölü bir platformu tekrar öldürmüşsünüz tebrikler.
______________

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj03.07.2022, 00:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar,

Bedava-sitem'in eskilerini görmek ne hoş bir sürpriz, herkese selam olsun.

Yönetici olarak sadece admintarık ile bir kaç sohbetimiz olmuştu. Tekrardan burda görmek isterim. Fakat artık bu platformun tamamen bittiğini düşünüyorum, gelip ne yapabilir ki?

Yapılacak en doğru şeyin, eski bedava-sitem kullanıcılarının toplanıp işbirliği yaparak bir proje oluşturması, kaynaşması ortak olarak bir iş yapması gerektiğine inanıyorum.

Bu projede ise admintarık'ı tekrardan agresif tavırları ile admin ünvanı ile aramızda görmek isterdim Smile

Sevgiler.
Mesaj06.07.2022, 21:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumun oy sistemi bile çalışmıyor sanırım. Smile açıkçası ben bu platformun "site açma" özelliğinin baştan yenilenmeyecekse hiç üzerine düşülmesine gerek olmadığını düşünüyorum zira çağın o kadar gerisinde bir sistem ki.. forumun canlanması ise kulağa çok hoş gelse de maalesef ben bu konuda da çok olumlu bakamıyorum olaya, umarım olur demekle yetineyim.

adminler arasında seçim yapmam gerekirse ise kesinlikle tarık abiyi seçerdim. kendisiyle çocuk kafasıyla yapmış olduğum ufak sohbetlere bile çok anlayışlı cevaplar vermişti, ama o bu platformla uğraşmak ister mi onu bilmiyorum.
______________
Mesaj11.07.2022, 14:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba canlar, çok uzun zamandır bedava sitemdeyim pek fazla adminlik işlerinden (adminin görevinin ne olduğu hakkında) anlamam ama yinede oy verdik bakalım.
Keşke bedava sitem eski güzel günlerine dönebilse sanırım artık bu biraz daha zor olacak!!!
Saygılarımla...
______________
Arrow Siteni ekle hit kazan Arrow Bedava Bitcoin Kazan Arrow Bedava reklam ver Arrow Siteni Ekle Hit Kazan
Mesaj12.07.2022, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba BS Ailesi,
Bedava-sitem'in eskilerini görmek ne hoş bir sürpriz, herkese selam olsun.
Admin Tarık Geri gelsin yada onun gibi aktif çalışacak bir admin olsun Laughing
______________
Mesaj15.07.2022, 22:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

tabiki admin-tarık tekrar dönmeli hemen hemen herkes aynı düşüncede fakat gelse ne yapabilir bu saatten sonra önemli olan bu...
______________
css tasarım,giriş paneli gibi istekleriniz için bana ulaşın
skype:semihseker26 veya profilime mesaj atmanız yeterlidir...
Mesaj15.07.2022, 22:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
tabiki admin-tarık tekrar dönmeli hemen hemen herkes aynı düşüncede fakat gelse ne yapabilir bu saatten sonra önemli olan bu...


aslında selin abla ve cunobag(cüneyt abi) tekrar en eski adminler gelse tadından yenmez onlar varken daha da iyiydi ama dediğim gibi ne değişcek bu saatten sonra...
______________
css tasarım,giriş paneli gibi istekleriniz için bana ulaşın
skype:semihseker26 veya profilime mesaj atmanız yeterlidir...
Mesaj22.07.2022, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

eskiden eskiden ah eskiden
Mesaj24.07.2022, 09:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

durduk yere emekler yok sayılıyor, admin tarık da çok farklı değildi kim ne derse desin. bence saçmalıklara denk gelmeyenler böyle düşünüyor. onun gidişi mantıklı gelmişti bana. yeni admin kim bilmiyorum, admin tarık döneminde bırakmıştım ben zaten yapılan saçmalıklardan dolayı.

bu platformun potansiyeli çok yüksekti fakat gerçekten kötü yönetilerek bu hale geldi. tarık döneminde de aynı şekildeydi.

en büyük çabayı ben kullanıcılardan gördüm, şu anda bile bakıyorum kullanıcılar tartışıyor şirketin geleceğini. hem birçok şey öğrendiğimiz başlangıç yerimiz, hem de sıcak, nostaljik şeyler hatırlatıyor bize buralar, bundan belki de.
ama bunları benjamin'ler de düşünmeliydi Smile
______________
Mesaj26.07.2022, 07:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

utkum net çok iyi söyledin ama benjamin oyun programlıyor kolay değil demi ama artık benjamin paraya doydu niye önemsesin ki bizleri adam artık eminim ki bedava-sitemin ne alman versiyonu ne ingiliz versiyonu hiç bir yer ile ilgilenmiyordur bile adım gibi eminim Smile
______________
css tasarım,giriş paneli gibi istekleriniz için bana ulaşın
skype:semihseker26 veya profilime mesaj atmanız yeterlidir...
Mesaj26.07.2022, 07:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

burayı canlandıracak hem çok iyi bir admin lazım hem de biz kullanıcılar ama eskisi gibi olacağını hiç sanmıyorum eskiden yarışmalar düzenlenirdi bi aktivite mutlaka bulunurdu şimdi bakıyorum hiç biri yok ki zaten bu saatten sonra olsa bile eski canlılık olacağını hiç zannetmiyorum..
______________
css tasarım,giriş paneli gibi istekleriniz için bana ulaşın
skype:semihseker26 veya profilime mesaj atmanız yeterlidir...
Mesaj01.08.2022, 22:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anket sonuçları kullanıcıları yanıltmasın. Forum eski ve bakımsız olduğundan dolayı anket sistemi doğru çalışmıyor. Oylar Tarık Beye gitmiyor. Test edildi. Konu başlığı takip eden herkese buradan duyurmak istedim. Önemli olan bu değil zaten. Bir şey her zaman kötü gitmez. Her zaman da kötü gitmez. Şuana kadar son zamanlarda hep kötü gitti. Bunun sonrası için böyle gitmicek. Öyle görünüyor. Smile
______________

- Teknik Destek Personeli
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu