Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj02.10.2008, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Internet Explorer 8 yenilendi-Tıkla İndir

Microsoft, üzerinde uzun zamandır çalıştığı internet tarayıcısı Internet Explorer 8'in yeni beta versiyonunu tüm dünyadaki kullanıcılarının hizmetine sundu.

Şirketten yapılan yazılı açıklamaya göre program, kullanıcılara daha güvenli bir ortamda internetten yararlanma olanağı sağlıyor.

Türkçe sürümü de yayımlanan yazılım, bilgi aramayı kolaylaştırıyor. Ayrıca arama motorunun önerileri de hızlı bir şekilde sıralanıyor. Yapılan öneriye tıklamak, arama kutusuna yeniden bir şeyler yazmaya gerek bırakmadan önerilen doğrultuda bir aramayı başlatıyor ve sonuçlandırıyor. Internet Explorer 8'de arama fonksiyonu, başta Microsoft Live Search olmak üzere Yahoo ve Wikipedia gibi kanalları da kullanıyor. IE8, görsel aramayı da mümkün kılıyor. Örneğin arama kutusuna ''Hava durumu'' yazıldığında şehirdeki hava durumu doğrudan ekrana geliyor.

IE8'de, sonra ulaşabilmek için web sitesinin bir bölümünün kaydedilebileceği ''Web Slice'', internet sitelerine bağlanmayı hızlandıran ''Accelerators'', güvenlik, kişisel bilgilerin korunması, veri ve bilgilerin kontrol altında tutulabilmesine yönelik ''InPrivate Browsing'', ''InPrivate Blocking'' ve güçlendirilmiş ''Delete Browsing History'' gibi özellikler de bulunuyor. Yeni yazılımda ayrıca bankacılık işlemlerini güvenli hale getiren ''SmartScreen Filter'' ve ''Inprivate Browsing & Domain Highlighting'' gibi özellikler de yer alıyor...

http://www.microsoft.com/turkiye/win...n/default.mspx


yasal download linkidir arkadaşlar.
______________
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu