Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.10.2008, 05:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok Güzel Paylaşımlar.Teşekkürler.
Mesaj11.10.2008, 07:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rica Ederim Arkadaslar.
Mesaj11.10.2008, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar benimde pr şu son guncellemede 2 oldu önceden 0 dı site 2 3 aylık zaten daha yeni sayılır google son gunlerde sayfamı her gun indexliyor geziyor sayfalarım dizine ekleniyor veya eklenmiyor ama her gun giriyor google site yöneticisi araclarından bakıyorum yalnız önceden naatlar yazıncva googleda 2.sıradaydım şimdi 4 sanırım bide siz arattırıp deneyip kacıncı olduğumu söyleyebilirsiniz neden böyle oldu anlayamıyorum son pr 2 olduktan sonra sıram düşmeye başladı.tasarımın sağına 7 8 tane link banner falan ekledim 2 3 tane de ek topliste kayıt olmuştum şimdi kaldırdım onları yalnız bu linklerden oluyor olabilirmi gerileme
bide ana sayfamda naatlar la ilgili bi makale var malesef alıntı üstümdeki siteden alıuntı yaptım edebiyat defteri diye bi site yalnız onun naatların bulunduğu sayfanın pr değeri 0 beim ana sayfamın ki 2 nasıl ben ondan 2 sıra sonra çıkıyorum anlam veremiyorum makeleyi kaldırısam duzelirmi veya link lerden mi acaba ben makaleye kendi yorumlarımı eklemiştim biraz ama
arkadaşlar lkütfen yardım ederseniz cok sevinirim birinci sırada cıkmayıo cok istiyorum naatlar yazınca lütfen yardımlarınızı bekliyorum..
naatlar.tr.gg

Siz de Toplistimize Katılın Gunluk 500 Tekil istatistiklerimiz acık pr 2 ilk 3 ana sayfada http://naatlar.tr.gg/toplist.htm
Mesaj11.10.2008, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar ben bu meta tag olayınıda bunca zamandır anlayamadım nasıl yapılacağını ben şü şekilde yaptım doğrumu
sitenin tasviri
naatlar naatlar.tr.gg naat dursun ali erzincanlı natlar dini videolar kadir gecesi bedava sitem tr.gg tr.gg sitesi
anahtar kelimeler
naatlar,naatlar.tr.gg,naat,dursun ali erzincanlı,natlar,dini videolar,kadir gecesi,bedava sitem,tr.gg,tr.gg sitesi
bi ton şey yazıyorlar meta taglar le ilgili tıtle falan diye anlamadım bi acaba bununda etkisi olabilirmi.

Siz de Toplistimize Katılın Gunluk 500 Tekil istatistiklerimiz acık pr 2 ilk 3 ana sayfada http://naatlar.tr.gg/toplist.htm
Mesaj11.10.2008, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

naatlar yazmış:
arkadaşlar benimde pr şu son guncellemede 2 oldu önceden 0 dı site 2 3 aylık zaten daha yeni sayılır google son gunlerde sayfamı her gun indexliyor geziyor sayfalarım dizine ekleniyor veya eklenmiyor ama her gun giriyor google site yöneticisi araclarından bakıyorum yalnız önceden naatlar yazıncva googleda 2.sıradaydım şimdi 4 sanırım bide siz arattırıp deneyip kacıncı olduğumu söyleyebilirsiniz neden böyle oldu anlayamıyorum son pr 2 olduktan sonra sıram düşmeye başladı.tasarımın sağına 7 8 tane link banner falan ekledim 2 3 tane de ek topliste kayıt olmuştum şimdi kaldırdım onları yalnız bu linklerden oluyor olabilirmi gerileme
bide ana sayfamda naatlar la ilgili bi makale var malesef alıntı üstümdeki siteden alıuntı yaptım edebiyat defteri diye bi site yalnız onun naatların bulunduğu sayfanın pr değeri 0 beim ana sayfamın ki 2 nasıl ben ondan 2 sıra sonra çıkıyorum anlam veremiyorum makeleyi kaldırısam duzelirmi veya link lerden mi acaba ben makaleye kendi yorumlarımı eklemiştim biraz ama
arkadaşlar lkütfen yardım ederseniz cok sevinirim birinci sırada cıkmayıo cok istiyorum naatlar yazınca lütfen yardımlarınızı bekliyorum..
naatlar.tr.gg

Googleden 2. Sıradan 4. Sıraya Düşmeniz Sizin Önünüzdeki Sitelerin Yükselmesidir..

Ve Sizde Sizin Önünüzdeki Sitelerden Daha Farklı Şeyler Yapmaya Calısın Ve Sitenizi Sürekli Güncelleştirin..
Mesaj11.10.2008, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

naatlar yazmış:
arkadaşlar ben bu meta tag olayınıda bunca zamandır anlayamadım nasıl yapılacağını ben şü şekilde yaptım doğrumu
sitenin tasviri
naatlar naatlar.tr.gg naat dursun ali erzincanlı natlar dini videolar kadir gecesi bedava sitem tr.gg tr.gg sitesi
anahtar kelimeler
naatlar,naatlar.tr.gg,naat,dursun ali erzincanlı,natlar,dini videolar,kadir gecesi,bedava sitem,tr.gg,tr.gg sitesi
bi ton şey yazıyorlar meta taglar le ilgili tıtle falan diye anlamadım bi acaba bununda etkisi olabilirmi.

Onun Ancak Küçük Etkisi Olabilir.

Sitenizi Googleye Kayıt Ederken Bu Mega Tagları Kullanıyorsunuz Ya Bu Mega Tagları :

Ekstraları Degıstır
Ekstra Ekle
Mega Tag Ekstrasına Bu Mega Taglarınızı Koyun..

Size Büyük Faydası Olucaktır Ve Herhangı Bir Toplıste Sitenizi Eklerken Yine Bu Mega Tagları Kullanın Hiç Degıstırmeden.
Mesaj11.10.2008, 13:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu kadar mı bence başka şeyler var yalnız guncelleştirme değil hem sitesinin ana sayfasını hiç guncellemeyen arkadaşlar biliyorum ben surekli birinci sırada

Mesaj11.10.2008, 13:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki meta tag kısmının önemi ve doğrumu yapmışım

Mesaj11.10.2008, 13:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

naatlar yazmış:
bu kadar mı bence başka şeyler var yalnız guncelleştirme değil hem sitesinin ana sayfasını hiç guncellemeyen arkadaşlar biliyorum ben surekli birinci sırada

Önünüzdeki Siteleride Kontrol Edin Derim Ben..

Arama Motorlarında Yükselmek İstiyorsanız Benim Paylasımım Olan..

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=57666

Bu Baslıgı İncelemenizi Tavsiye Ederim..

Burada Yazmaya Kalkarsam Çok Sürer En Önemli Etken Güncellestirmektir.
Mesaj14.10.2008, 07:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim pagerank da bir 1 bir 0 anlamadım. Sinir oldum Twisted Evil
Mesaj14.10.2008, 10:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

ankete-katil yazmış:
Benim pagerank da bir 1 bir 0 anlamadım. Sinir oldum Twisted Evil

Sanırım Pagerankınız Yeni 1 Oldu .

Guncellestırme Olmasa Pagerankınızın Dusup Artması Dogaldır.

Sitenizi Güncellestirmelisiniz..

Arrow http://www.googlepagerankchecker.com

Burası En Güvenilirdir.Bu Sitedekı Pagerankınıza Bakın Derim Ben.
Mesaj24.10.2008, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitelerinizin Pagerank'ını tetikleyin

Websitesi sahibi olanların %90 'ı artık dizin sıralamaların hangi yöntemlerde listelendiği biliyor.

♂ Siteye gelen karşılıksız dış bağlantılar, (Aynı içerikten gelen dış bağlantı)
♂ Güncel içerik'le dokunan siteler (Güncel içerikle dokumak)

Arkadaşlar bakınız, tek kelimede yada (1 - 3 ) kasan siteler için uygulanan ve tutan yöntem'dir, yok bunlara eklesem sandbox'a girermiyim, verdiğiniz tekniği uygulasam bomb yermiyim diyenler olacaktır tabi, Kaş yaparken göz cıkarmak istemiyorum, size mantıklı gelirse uygularsınız sandbox'a girersiniz'de demiyorum. Ben siteme güveniyorum arkadaş çöplük sitelerle link değişimi yapıyorum zaten sorun yok ilerleme oluyor, bu bana uyar yada sectiklerime eklerim pr'limiş katkısı olucağına inanıyorum diyenler için..

İşlenen Konu: Ücretsiz siteye backlink sağlamak.. Ölü siteleri dirilmek (ranklist'leri bulma ve tetik işlemi)..
Kimin projesi vardır tasarlar yazar biçer, maddi sıkıntıları vardır backlink sağlayamaz, link değişimi yapar faydasını görür fakat hedeflerine ulaşma sorunu ve dalgalanma ceker.
http://www.google.com.tr/search?q=%22%28ohne+http://+und+ohne+/+am+Ende%29%22&hl=tr&start=0&sa=N&filter=0 yaptığımız arama sonucları bize sitelerimizi ücretsiz ekliyebileğimiz backlink servislerini sunuyor.

Nasıl ekleniyor peki? yabancı bunlar almanca diyenler için.

♂ Email kısımına isim( at )sitenîz.com şeklinde mail adresini girmek zorundasiniz.
Free mail'lere aktivasyon kodu gelmiyor spam mailler almamanız için yeni 1 mail acın örnk: pagerank( at )sitenîz.com

Aktivasyon kodu demişken Gönder dedikten sonra girdiğiniz mail adresine aktivasyon kodu link'i gönderilir link'e tıklanmanız istenir, link'e tıklarsınız sitenizi aktif edersiniz,

Geldik link kodunu alamaya

Sie bitte auf diesen Link:
http:///www.huanann-page.de/activate.php?domain=sitenîz.com&code=60fba

Mailimize gelen ileti'de aktivasyon kodu ve şifre yollanıyor, Aktivasyon koduna tıkladıktan sonra site aktif oluyor ve bizden login olup link kodunu alma kısmı kalıyor
Rank sitesine giriş örnek http://www.huanann-page.de/login.php
Şifre'de sorun olursa aktivasyon kodunun code='den sonrası şifrenizdir.

site isimi ve şifre girilir Ihr Code: kısımından link kodu alınır,
Link kodlarını kendi sitenize eklemek zorundasınız.
Yok ben anasayfama kod falan eklemem diyorsanız
pagerank.htm diye sayfa yaparsınız kodları atarsınız sayfa.
Bu sayfayıda hit alan 1 alt sayfadan yada index'inizden pagerank.htm'e iframe acarak hit yollayarakta listelenebilirsiniz.

Bu yöntem %70 başarılı sonuclar alır %30 kayıp olabilir..
Mesaj25.10.2008, 05:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler arkadaşlar
Mesaj26.10.2008, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodhavuzu yazmış:
teşekkürler arkadaşlar

Rica Ederiz..
Mesaj14.11.2008, 17:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google Yeni Pagerank Güncelleştirmesini Yaptı..
14 Kasım 2008 Cuma..

Bakıyorum Kı Bu Guncellestırmeden Kımse Memnun Kalmamış..
Bende Memnun Kalmadım Açıkcası..
Pagerankı Yukselmesı Umut Ettıklerım Ya Düşmüş Ya Kalmış..
Genel Bir Degerlendırme Yapmak Gerekırse Bedava-Sitemde Çok Nadir Sitelerin Pagerankı Yükselmiş..
Onlarında 0'ken 1 Olmuş..
2 Göremedim Suanda..
Peki Bunun Nedeni Nedir ?
Niye Böyle Genel Kapsamlı Sitelerin Sureklı Guncellesen Sıtelerın Pagerankı Yükselmedi ?
Herkesın Kafalarında Soru İsareti Var..
Acaba Google Yanlıslıkmı Yaptı ?
Yada..
1 Haftada Herşey Bellı Olurmu ? Diye..
Google Guncelleştırme Yaptıgı Gün,Saat O Pagerank Dıger Guncelleştırmeye Kadar Yukselmez..
Ancak Düşebilir..
Kımlerın Düşebilir Derseniz .
Pagerankı 2 Ve Daha Yuksek Olanların Düşmez.Çok Nadir Düşenler Var..
Ancak 1 Olanlar Riskli..
1 Olanlar Haftada En Az 2 Kez Sitesini Güncelleştirirse Düşmez.
Ve Bır Dahakı Guncelleştırmeye Pagerankı Yükselir..
Size En Küçük Bir Örnek Vermek İstiyorum..
Naazimca.tr.gg | Bedava-sitemin En Çok Ziyaret Edilen Ve Tutulan En Yuksek Pageranka Sahıp Sitelerden Biri..
Bu Sitenin Eskıden Pagerankı 5 İdi..
Sonra 4'e
Sonra 3'e
Bu Guncelleştırmedede 2'ye Düştü..
İlginç Bir Durum..
--
Bu Guncelleştırme Takıbınde Sızde Pagerankınızın Eskıden Kaç Oldugunu..
Sımdı Kaç Oldugunun Degerlendırmesını Yapalım..
Önceki mesajları göster: