Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.05.2009, 01:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
Şöyle olur zaten olursa:
Site ilk açıldığında nasıl merhaba ile karşılanıyorsa ana sayfada,oraya "siteniz ile 3-4 ay neyse ilgilenmediğiniz takdirde otomatik olarak silinecektir" diye bir ibare eklenir veya askerlik gibi uzun süreler için ara sıra girip ilgilenebilmesi için bir bakıcı modu konulabilir.

Ama dediğim gibi bunlar düşünce aşamasında şu anda.

ben askere gitmeden olsunda Smile peki şöyle olabilirmi ben askere gitmeden 1 veya 2 gun önceden supporta mail atcam onlarda sitemi gecici olarak dondurcak veya kapalı durcak böyle olabilirmi askerden geldikten sonra acarım artık eğer bu yöntem olursa.
Mesaj04.05.2009, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Silinen siteler hakkinda

sarax yazmış:

Arrow Eger site sahibi 3 ay Panele girmediyse otomatikmen silinsin.

Kesinlikle katılıyorum.Biri site açıyor ismi süper ama bsnin ne olduğunu bilebilmiyor.Hatta bazıları internet cafeden aıyor birdaha uğramıyor halbuki onlar için basit olan bir site bizim için çok değerli.Ayrıca sahibi askere falan gittiyse gitmeden önce ana sayfaya "Askere gidiyorum 12 ay yokum" gibi bir mesaj yazsın.Bunuda Bedava-sitem yöneticileri görerek silmezler.

Mesaj04.05.2009, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Silinen siteler hakkinda

pckoran yazmış:
sarax yazmış:

Arrow Eger site sahibi 3 ay Panele girmediyse otomatikmen silinsin.

Kesinlikle katılıyorum.Biri site açıyor ismi süper ama bsnin ne olduğunu bilebilmiyor.Hatta bazıları internet cafeden aıyor birdaha uğramıyor halbuki onlar için basit olan bir site bizim için çok değerli.Ayrıca sahibi askere falan gittiyse gitmeden önce ana sayfaya "Askere gidiyorum 12 ay yokum" gibi bir mesaj yazsın.Bunuda Bedava-sitem yöneticileri görerek silmezler.

bu siteler hakkında ileri dönük bir proje düşünülmekde

Alıntı:
Askere gidiyorum 12 ay yokum''gibi bir mesaj yazsın.

Bazı web siteleri gerçekden bu işi bir ciddilik çercevesinde yürütmekde ciddi bir site böyle bir mesaja yer vermez

şöyle olur support belirlemiş oldugu bir mail adresine durumunu belirten bir mail atarak tahmini bir süre belirterek sitesinin silinmesini engellenir.

Mesaj05.05.2009, 11:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

aynen kardeş yav çok iyi demişşin valla her ismi doldurmuilar faailiyet yok :@
Mesaj05.05.2009, 21:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hocam ikinci bir şansın verilecegini söylemiş ben gerekli açıklamayı yaptım fakat kefkir sitem için ikinci bir şans alamadım malesef