Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.12.2009, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende eski sayılırım ocak 2008 modelim önceki sitelerim silinden bu 2009 model ondandır ..

Bende tam destek veriyorum

Mesaj30.12.2009, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
desingxxkod yazmış:
informess yazmış:
desingxxkod yazmış:
Buraya Yeni Gelipte Forum Tecrübesi Olan Arkadaşları Bulmamız Gerek...

Çünkü Forum İle Alakası Olmayan Ve Sırf Gereksizlik Olsun Diye Gelen Arkadaşlarda Var.

Bu Arkadaşları Biraz Bilgilendirirsek Onlarda Foruma Can Katmış Olurlar.

Yeniler'e eskiler öğretir. Yeniler eskiler gibi olur. Wink

Ama Benim Tercihim Önceden Başka Bir Forumda Bulunmuş Ve Forum Kabiliyeti Olan Bir Kişiler Lazım.

Yada Dediğin Gibi Eskiler Yeniler'e Forumu Tanıtır Bedava-Sitem'i Nasıl Kullanıldığını Öğretir.

Olabilir Bak.

Şöyle düşün: Daha önce başka forumlar da bulunmuş bir kullanıcı geldi. Ama terbiyesiz, kavgacının teki. Bu ne işe yararki? Bir şey bilip bilmemesi önemli değil. Önemli olan insan olması.. Wink

Daha Önce Başka Bir Forumda Dışlanmayıp Webmaster Bilgisi Olan Bir Kullanıcı Gerek.

Zaten Diğer Forumda Buna Kullanıcı İzni Verilmişse Ve Forum Tecrübesi Varsa Bu Küfürcü Bir Kullanıcı Değil Demektir.

Eğer Küfürcü İse Bu Forumda Zaten Yeri Asla Yoktur Demektir.
Mesaj30.12.2009, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim Bedava-Sitemde İlk Sitem 2007 nin Sonlarına Doğru Dogukantemizel.tr.gg Adresi Olmuştu Ama Maalesef Silindi.
Dediğiniz Gibi Eskilerin Dönmesi Gerek..

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj30.12.2009, 16:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

bscity yazmış:
Benim Bedava-Sitemde İlk Sitem 2007 nin Sonlarına Doğru Dogukantemizel.tr.gg Adresi Olmuştu Ama Maalesef Silindi.
Dediğiniz Gibi Eskilerin Dönmesi Gerek..

Hayır. Eskiler olmadan da yeniler herşeyi yapar. Ama eskiler olursa foruma daha da renk gelir...
Mesaj30.12.2009, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eski kullanıcıların hepsine ö.m attım, konuştuk vs.. İşe yaradı. Razz Eski kullanıcılar online olup, forum da mesaj yazmaya başladı. Hayırlısı... Wink
Mesaj30.12.2009, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
Eski kullanıcıların hepsine ö.m attım, konuştuk vs.. İşe yaradı. Razz Eski kullanıcılar online olup, forum da mesaj yazmaya başladı. Hayırlısı... Wink

İyi Yapmışsın Exclamation Wink

Akşam akşam tepemin tasını artırıyorlar
Mesaj30.12.2009, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:

Doğrusu Tebrik Ederim.. Wink

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde

En son bscity tarafından 30.12.2009 17:10:21 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj30.12.2009, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle İstemek Başarmanın Yarısıdır.Bu Konu Hakkında Birçok Bedava-Sitem Üyelerinden Destek Çıkacağına İnanıyorum...
Mesaj31.12.2009, 07:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-arsivleri yazmış:
Öncelikle İstemek Başarmanın Yarısıdır.Bu Konu Hakkında Birçok Bedava-Sitem Üyelerinden Destek Çıkacağına İnanıyorum...

Ki inşallah başaracağız. Wink
Mesaj31.12.2009, 08:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdi Kaç Kişiyi Foruma Çağırıp Online Oldurup Foruma Mesaj Yazdırabildik. ?

Yani Kaç Kişi Tekrardan Aramıza Katıldı. ?
Mesaj31.12.2009, 09:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

desingxxkod yazmış:

mesela ben 3 aydır sitem kapalıydı silmiştim ama şimdi açtım fakat açılma tarihine 8 ay var sadece forumda gezmek için geldim şimdilik sonra site...
Mesaj31.12.2009, 09:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
desingxxkod yazmış:

mesela ben 3 aydır sitem kapalıydı silmiştim ama şimdi açtım fakat açılma tarihine 8 ay var sadece forumda gezmek için geldim şimdilik sonra site...

8 Ay Sonra Güzel Bir Site Bekliyoruz Artık. Smile
Mesaj31.12.2009, 09:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende destek veriyorum forum artık eskisi gibi olmalı
Mesaj31.12.2009, 10:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Geliyoruz.. :)

Merhaba,

bu tür başlıkların da mazide kalmaya başlayacağını biliyorum.Forum iyiye gidiyor arkadaşlar.
Eskiye bir yere kadar sünger çekilir...
ve önce karalayıp sonra bütünleşmeye çalışanları anlayamadım bir türlü.
Değiştiniz mi ne !
Daha 6 ay öncesine kadar küfür,hakaret başlıkları açıyordunuz ne oldu ? diye sormadan edemiyorum kendi kendime.
Kimse darılmaya cesaret etmesin! Dost acı söyler

Saygılarımla
Mesaj31.12.2009, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Geliyoruz.. :)

turkmayasi yazmış:
Merhaba,

bu tür başlıkların da mazide kalmaya başlayacağını biliyorum.Forum iyiye gidiyor arkadaşlar.
Eskiye bir yere kadar sünger çekilir...
ve önce karalayıp sonra bütünleşmeye çalışanları anlayamadım bir türlü.
Değiştiniz mi ne !
Daha 6 ay öncesine kadar küfür,hakaret başlıkları açıyordunuz ne oldu ? diye sormadan edemiyorum kendi kendime.
Kimse darılmaya cesaret etmesin! Dost acı söyler

Saygılarımla

Ben Orada Çok Kötü Bir Davranış Yaptığımı Biliyorum. Onların Aralarında Bende Varım. Ben Sadece ( Kafam Nasıl Bir Düşünce İçerisindeyse ) Arkadaşıma Yapılmış Birşeyi Ben Kendim Küfür İle Halledeceğimi Sandım. Ama Yanıldım. Bir Daha Yapmayacağıma Namus Şeref Katarak Söz Verdim Ve Değiştim.
Önceki mesajları göster: