Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.08.2008, 22:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Deep Freeze ile bilgisayarınızı koruyun

Merhaba,
Deep freeze bilgisayarımızda olması gereken programların başında olmalı.
bilgisayar güvenliğini sağlar,
Bilgisayarınızda yaptığınız istem dışı zararlı durumlardan kurtulmak için bilgisayarınızı yeniden başlatmanız yeterli.kısacası işletim sisteminde zarar veya herhangi bir kayıp söz konusuysa bu program bunu engeller

İNDİRMEK İÇİN GOOGLEDE ARAMA YAPIN LÜTFEN®

Programı bilgisayarınıza kurduktan sonra sağ alt bölgede d-f 'in simgesi üzerinde shift tuşuna basılı tutarak sol tuşla iki defa tıklayın
İlk olarak şifre paneli karşınıza çıkacak şifrenizi girerseniz bir daha hatırlamama gibi bir lüksünüz olmaz. Smile bu yüzden şifre girmemeniz yararlı olur

Boot frozen : bilgisayarınızın bir dahaki açılışında otomatik aktif olur
Boot thawed on next : bilgisayarınızın açılışının kaç kez pasif hale getireceğini seçmek
Boot thawed : bilgisayarınızın bir dahaki açılışında program pasif olacaktır

format atmaya son olsun... Razz

En son turkmayasi tarafından 27.08.2008 16:48:59 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj27.08.2008, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok manyak bişi bende vardi sildim silmemin sebebi ise masaüstünde bişinin yerini değştirom kapatip açnca önceki halini aliyor Smile
Mesaj08.09.2008, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cok guzel bir paylasim tesekkurler!.. Wink
Mesaj08.02.2009, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu: :

evet ben kullanıyorum çok güzel bir program kullanmanızı tavsiye ederim deep freze olunca virüs programını ihtiyaç yok

SİZLER İÇİN RENKLİ BİR PLATFORM GENİŞ PORTAL WEBMASTER KADINCA VE HERŞEY BURADA
Mesaj08.02.2009, 15:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok işe yarayacağa benziyor paylaşım için saolun...
Mesaj08.02.2009, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok başarılı bir program
genelde internet cafelerde kullanılıyor
bu arada yazılım shaware dir.

DeepFreeze 6.4 versiyonu hakkında detaylı bilgi almak veya indirmek için buraya tıklayın
Mesaj11.02.2009, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Halen indirmedim,ama guzel bir seye benziyor
Mesaj11.02.2009, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

saol Wink

Mesaj11.02.2009, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

programi indirdim,oldukca faydali bir program tesekurler.
Mesaj11.02.2009, 22:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

birde ufak bir hatırlatma yapayım
bu program performansda düşüklük yaratabilir
bazı oyunlarda donmalar yapabilir (özellikle düşük bileşenli pclerde)
birde yüksek donanım pclerde bunu yapma ihtimali yok değil, örneğin bir GTA 4 oyununu oynadığınızda bunu etkileyecektir
Mesaj11.02.2009, 23:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler Crackini Buldum İndiriyorum Laughing
Mesaj11.02.2009, 23:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Birşey Sormak İstiyorum Acaba Bunu Kurduktan Sonra Anti-Virus Programımızı Kaldırabilirmiyiz Question
Mesaj12.02.2009, 08:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:
Birşey Sormak İstiyorum Acaba Bunu Kurduktan Sonra Anti-Virus Programımızı Kaldırabilirmiyiz Question

şöyle izah edeyim,
bu program kuruluyken dondurmuş oladuğun disk bölümü mesela "C:\" bölümü virüs kapsa bile bilgisayarı kapatıp tekrar açtığında virüsten kurtulmuş oluyorsun.
ama bu durum güvendesin anlamına gelmez. deepfreeze, bilgisayarının açık olduğu sürece bir trojenin bulaşıp şifrelerini çalmasını kesinlikle engelliyemez.
yani sonuç olarak sadece deepfreeze kullanmakla olmuyor. birde anti-virüs şart.
bilgisayarı fazla kasmıyacak iyi bir virüs program olarak benim tercihim NOD32 yanadır (kısıtlamalı kullanımı var).
hatta şöyle bir önerim var, hardiskin 2 bölüme ayrılmışsa (örn: C ve D gibi) işletim sisteminin bulunduğu bölümü dondurursun diğer bölüm kayıtlara açık olur. kayıtlara açık olan bölüme anti-virüs programını yüklemen öneririm. çünkü antivirüs yazılımları herdaim güncel kalması gereken yazılımlardır. yani güncellemelerin düzgün yapılabilmesi için kayıtlara açık bir bölümde kurulu olması gerekmektedir.
kayıtlara açık olan bölümün olmasının diğer avantajlarıda yaptığın işlemleri o bölüme kayıt edebilmen.

çok önemli bir kaç hatırlatma daha yapayım
-internet sayfalarını durmadan kayıt edeceğinden kota sınırlı ttnet kullanıcılarının biraz kotasını yiyebilir.
-deepfreeze yüklemeden önce mutlaka msn kayıt dosyalarını sil
bu msn biraz yavaş açılmasını sağlar ama çok gıcık bir sorundanda kurtarmış olur seni.

bu arada crack konusunda şunu söyleyebilirim.
bu programın bidiğim kadarıyla dünyada tek cracki var onuda kurunca bir daha bilgisayarın o bölümüne hayatta müdahele etme şansın olmuyor. zaten kurulum yaparken bunu ingilizce olarak yazıyor. yani bir problem olursa bilgisayarı formatlamaktan başka bir şansın olmuyor. öte yandan eğer lisansını alarak legal (yasalara uygun) olarak kullanırsan böyle bir sorunun olmuyor. mesela problem oluşursa deepfreeze bilgisayardan kaldırabiliyorsun, hatta canın istediğin zaman deaktive edebiliyor, canın istediği zamanda aktif edebiliyorsun. bütün bunlar lisanslı program kullanmanın ayrıcalıkları. tabi her insanın tercihine saygı duyarım.

herneyse çok fazla yazdım sanırım... Smile
Mesaj12.02.2009, 08:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel paylaşım Razz
ama ben bu programı sevmiyorum Crying or Very sad
benim pc mi benden başka açan yok zaten 24 saat yanımda Very Happy
bilgi için teşekkürler Wink

Arrow Dreamweaver Hakkında Sorularınız İçin Ö.M Atabilirsiniz...
Mesaj13.02.2009, 05:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

dikkatli bir kullanıcıysan zaten bu programı kullanmaya hiç gerek yok
Önceki mesajları göster: