Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.12.2008, 21:31 (UTC)    
Mesaj konusu: büyük iyilik

ben ne zamandan beri sitemin haritasını nasıl çıkaracağım diye diüşünüyordum.hatta geniş bir zaman ayırıp yapmayı düşünmüştüm.
oooh be ne kolaymış.teşekkürler Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj19.12.2008, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler...
Mesaj29.12.2008, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Klavyenın Tuşlarına Sağlık Wink
Mesaj01.01.2009, 21:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

google webmaster araclarini kullanarak google a tanitamadiktan sonra site haritasi yapmisiz yapmamisiz ne anlami varki.

bir turlu google webmaster araclarinda sitemap imi google a tanitamiyorum. uyuz oldum ya.
Mesaj15.01.2009, 11:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteme ekledim gogleye nasıl ekleyecem onu anlamadım yardımm
Mesaj15.01.2009, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

firatandhalil yazmış:
siteme ekledim gogleye nasıl ekleyecem onu anlamadım yardımm

Sorunuzu daha açık bir şekilde sorarmısınız Question
Mesaj15.01.2009, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar sanırım şuan için herkesin tek sorunu kaldı, o da yaptıkları site haritasını google a yollayıp ona tanıtmak ki google index de görülebilelim. Yanılyormuyum bilmiyorum.

Bunun için şuan ben de yabancı forumlardan araştırma yapıyorum, ancak ysnsen bişey üzerinde çalışıyormuş sanırım ondan haber beklmek durumundayız.

Aslında konuya piriketseverler de cevap verebilir, onun da sitesi google'da, bu aşamayı nasıl geçtikleri hakkında bize bilgi verseler güzel olur.

Ben bulduğum ufak bilgileri hemen deniyorum site üzerinde, takip ederseniz siteyi belki bir yararı olur..
herkese iyi forumlar..

badabingbing.tr.gg

Mesaj15.01.2009, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya sitemin sitemapını aldım nereye ekleyecem nasıl yapcam iyi anlatan olsa güzel olur lütfen yardım
Mesaj16.01.2009, 03:48 (UTC)    
Mesaj konusu: google site haritasını tanımıyor

Merhaba arkadaslar site haritası tamam ama google hiçbir türlü site haritasını tanımıyor.Çıkarılan site haritası google'a uyumlu değil.Boşuna uğraşmayın Wink
Mesaj16.01.2009, 23:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

firatandhalil yazmış:
ya sitemin sitemapını aldım nereye ekleyecem nasıl yapcam iyi anlatan olsa güzel olur lütfen yardım

Bu anlatımı uyguladıktan sonra yeni bir sayfa adı ile haritayı yayımlamalısınız.
İmzamdan editör nasıl kullanılır adresindeki kaynak butonu açıklamasını inceleyiniz.
Ayrıca,

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25699

toptanpartimallar yazmış:
Merhaba arkadaslar site haritası tamam ama google hiçbir türlü site haritasını tanımıyor.Çıkarılan site haritası google'a uyumlu değil.Boşuna uğraşmayın Wink

Bu harita ziyaretçilerin kolay erişim sağlayabilmeleri ve arama motorlarının sitelerin taranarak üst sıralara çıkmasına yardımcı olur.
Google 'da htlm olarak site doğrulamak için şurayı inceleyiniz
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=66322

Mesaj25.01.2009, 16:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

baksana googlede site haritası gir denen yere ne yazmalıyım yanı site harıyası ne oraya ne yazsam hata diyo kafam şişti ne yazayım
Mesaj27.01.2009, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar ben hallettim googleda yolladım resimli anlatım hazırlıyorum.en kısa zamanda yollarım buraya.inanmayanlar ayrıca siteme bakıp görebilir.
Mesaj01.02.2009, 17:14 (UTC)    
Mesaj konusu: yardımmmmmmmmmm

arkadaslar bu konuda kesın ,net ve direk sonuca ulaşabılecegımız yardımlarınızı beklıyorum lutfen su googleye nasıl eklıcezzz sıtemızı yaa.s.s
Mesaj13.02.2009, 16:39 (UTC)    
Mesaj konusu: site haritaası

senin dediğini yaptım ama eror veriyor hep .aynısını yaptım.
Mesaj14.02.2009, 20:18 (UTC)    
Mesaj konusu: güzelmiş

elinize sağlık Very Happy Mr. Green
Önceki mesajları göster: