Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.09.2008, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

kickboksor yazmış:
dunyada bizim dostumuz yokki kimler anlasin. bazilarina agir geliyor ama, biz yalniz bir milletiz, bizi kimse savunmaz, bizim yine bizden baska dostumuz yok. herkes biliyor zaten pkk nin bir canavar surusu oldugunu. lafa soze gerek yokki. biliyorlar ama gormek istemiyorlar...

okusun bütün dünyada yaptıklarını görsünler hep o okusun dediklerimizin suçu bunlar çok haklısınız arkadaşlar

ve dünya duysun bir şuda gerçekleşecek

Mesaj08.09.2008, 19:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkmayasi yazmış:
merhaba arkadaşlar
türk milleti ne şehitler verdi hepsi gönlümüzde-tarihimiz içimizde
her zaman dışa vurmanın manası yok diye düşünüyorum.dışa vurdukça değeri düşer bazı değerlerin.sadece bu konu hakkında değil, çoğu değer için böyledir bu.
burada yakınmak yerine umimi olmayan yerlerde arkadaşlarınız eşiniz dostunuzla oturup tartışın ülkem için ne yapabilirim diye...

bu başlıkta ne yapılıyor .HİÇ.kimse bana bu başlıkta ülkem için incir çekirdeğinin hacmini doldurdum diyemez.lafla peynir gemisi yürümez arkadaşlar

istemeden onların probagandasını yaptığınızın farkında değilsiniz.şehit olan altı can açısından düşünmeyin,çok yönlü düşünün biraz..

ayrıca benim söylediğimi,başka bir başlıkta diğer arkaşlarım da söyledi birçok kişi hak verdi.tepkinizi kişisel buluyorum.

iyi akşamlar

Okey

Turk Mılletını Haberdar Etmekde Yasaklandı , Artık Gonlumuzden Yabıcaz Baslıklar Acmıcaz O Zaman Haberlerde Olmıycak

Tamam Anlasıldı

Hayırlı Olsun Wink
Mesaj08.09.2008, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
turkmayasi yazmış:
merhaba arkadaşlar
türk milleti ne şehitler verdi hepsi gönlümüzde-tarihimiz içimizde
her zaman dışa vurmanın manası yok diye düşünüyorum.dışa vurdukça değeri düşer bazı değerlerin.sadece bu konu hakkında değil, çoğu değer için böyledir bu.
burada yakınmak yerine umimi olmayan yerlerde arkadaşlarınız eşiniz dostunuzla oturup tartışın ülkem için ne yapabilirim diye...

bu başlıkta ne yapılıyor .HİÇ.kimse bana bu başlıkta ülkem için incir çekirdeğinin hacmini doldurdum diyemez.lafla peynir gemisi yürümez arkadaşlar

istemeden onların probagandasını yaptığınızın farkında değilsiniz.şehit olan altı can açısından düşünmeyin,çok yönlü düşünün biraz..

ayrıca benim söylediğimi,başka bir başlıkta diğer arkaşlarım da söyledi birçok kişi hak verdi.tepkinizi kişisel buluyorum.

iyi akşamlar

Okey

Turk Mılletını Haberdar Etmekde Yasaklandı , Artık Gonlumuzden Yabıcaz Baslıklar Acmıcaz O Zaman Haberlerde Olmıycak

Tamam Anlasıldı

Hayırlı Olsun Wink

tamam sadece bizim düşüncemizdi ciddiye almayın zaten söylemissiniz kişisel

Mesaj08.09.2008, 19:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj08.09.2008, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya Arkadaslar Benım Anlıyamadıgım Su ! ;

turkmayasi yazmış:
merhaba arkadaşlar
onların istediği haber olmak.lütfen bu tür başlıklar açmayınız.
önemli olan gönülden zincirin halkaları birleşmiş olması.

Boyle Bır Kural Varmıydı , Benmı Hatırlıyamıyorum

Iyı Eglenceler Wink
Mesaj08.09.2008, 19:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Ya Arkadaslar Benım Anlıyamadıgım Su ! ;

turkmayasi yazmış:
merhaba arkadaşlar
onların istediği haber olmak.lütfen bu tür başlıklar açmayınız.
önemli olan gönülden zincirin halkaları birleşmiş olması.

Boyle Bır Kural Varmıydı , Benmı Hatırlıyamıyorum

Iyı Eglenceler Wink

turkmayası haklı ama işte TÜRK'ÜZ biz durduramıyoruz kendimizi ben kendimi kolay kolay frenleyemem mesela kusura bakma TURKMAYASI Wink

Mesaj09.09.2008, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evil or Very Mad Sad

şehitler olmaz vatan bölünmez

Önceki mesajları göster: