Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.07.2012, 21:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Flash tasarımımı css olarak kodlatmak istiyorum

Ücretli yada ücretsiz olarak flash tasarımını css olarak kodlatmak istiyorum . Yardımcı olucak olan Webmaster arkadaşlar özel mesaj atarlarsa sevinirim
Mesaj06.07.2012, 06:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

flash tasarımı css ye dökebilmek için flash tasarıma yüklenen resimleri vermen gerekir
Mesaj06.07.2012, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
flash tasarımı css ye dökebilmek için flash tasarıma yüklenen resimleri vermen gerekir

Komple tasarımı atabilirim
Mesaj07.07.2012, 09:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ Wizardfm Benden sana bir tavsiye, ücretli almıs olduğun tasarımları bsde kullanma. Art niyetli bazı kullanıcılar illegal yollardan tasarımın kopyasınu cıkarabilir emeğine, parana yazık olur.
Mesaj09.07.2012, 14:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

csperonu yazmış:
@ Wizardfm Benden sana bir tavsiye, ücretli almıs olduğun tasarımları bsde kullanma. Art niyetli bazı kullanıcılar illegal yollardan tasarımın kopyasınu cıkarabilir emeğine, parana yazık olur.

Bi süre için sadece . Host ve domain alana dek beni idare etmesi için Cssye kodlatmak istiyorum
Mesaj10.07.2012, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wizardfm ;

Tasarımı BS'ye uyarlarız ama düzenleme'de sıkıntı olur.
Adobe Flash Player'den direk olarak siteye gelen bir flash player'ı editleyemessiniz..
Ama Adobe Flash'tan kendinize yapabilirseniz...Bunu BS'ye uyarlamak daha basit olur...

Adobe Flash Nedir ? ;

Adobe Flash Player, Adobe tarafından oluşturulan, web üzerinde etkileşimli içerikleri ve uygulamaları görüntülemenize olanak veren bir yazılımdır. Flash Player uyumlu içerik (SWF ve FLV dosyaları), web'in her yerinde bulunabilir ve Flash Player, dünyadaki masaüstü bilgisayarların %98'inde yüklüdür. Flash ile yaşanan bazı müthiş deneyimleri görmek veya SWF ve FLV içeriği oluşturma hakkında daha fazla bilgi edinmek için Adobe'nin web sitesini ziyaret edin.

Simgesi :

Adobe Flaş Player Dersleri ;
http://www.youtube.com/results?search_query=Adobe+Flash+Player+Dersleri&oq=Adobe+Flash+Player+Dersleri&gs_l=youtube.3..0.3719.5718.0.5864.9.3.0.6.6.0.248.466.0j2j1.3.0...0.0.oiKrivlpc4U

İyi günler..