Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.08.2012, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu: FORUM ile ilgili önerilerinizi burdan dile getirin

Bedava sitem teknik destek forumu ile ilgili önerilerinizi lütfen burdan dile getirin.

Arrow Forumun güncellenmesi , sürüm değiştirmesi v.s isteklerde bulunmayın
Arrow Sadece tertip düzen hakkında istekleriniz olsun
Arrow Eklenmesini istediğiniz başlıklar ve çıkarılmasını istediğiniz başlıklar hakkında neden gerekli veya neden gereksiz diye belirterek istekde bulunun

Bir kişinin isteğine başka bir kişi cevap vermesin Exclamation
Sadece İstek yazma başlığıdır. Kimse yorum yazmasın...

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 21.01.2015 20:27:41 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj05.08.2012, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gençlere Özel bölümü daha canlı hale gelse forum canlanabilir. Kullanıcıları o bölüme çekecek icraatlar gerekli. Ama kesinlikle forum oyunları haricinde. Gençlere Özel'de yada Serbest Bölge'de çeşitli yarışmalar düzenlenebilir. Bu güzel bir aktivite olur.
Mesaj09.08.2012, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu: yarısma

bedava sitem en güzel site yarışması yapılsın bence çok iyi olur
Mesaj06.09.2012, 12:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
bedava sitem en güzel site yarışması yapılsın bence çok iyi olur

bencede.
Mesaj06.09.2012, 12:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir ara haftanın sitesi vardı. Şimdi oda yok. Yada var ben göremiyorum Very Happy
Mesaj12.09.2012, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence yeni tasarımlar eklensin.Daha güzel olur
Mesaj12.09.2012, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

En iyi site yarışması, en iyi grafiker vb yarışmalar bayatladı bence artık popülerliği yok.
Bence yapılması gereken herkesin katılabileceği bir aktivite yapmaktır.Örneğin en iyi grafiker yarışması dediğimizde katılımcıları kısıtlıyoruz veyahut en iyi site dediğimizde yine kısıtlıyoruz.Vatandaş sitesi ile ilgilenmiyor olabilir ama forumdadır Smile

Herkesin katılacağı aktiviteler yapılmalı misal bilgi yarışması olabilir Smile

Mesaj13.09.2012, 08:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konulara çözüldü iconu eklenebilir. Bir kullanıcının probleme çözüldüğünde konuyu düzenleyerek çözüldüğünü belirtir. Bu forum düzeni ve flod'dan kurtulmak için yararlı olabilir düşüncesindeyim...
Mesaj13.09.2012, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Foruma eklenen büyük boyutlu resimler otomatikmen küçülsün. Bu bazı forumlarda var.
Mesaj21.09.2012, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar,
Müzikler Kategorisinde Müzik Kodlarının paylaşılacağı bir başlık, Videolar Kategorisine ise Video Kodları paylaşılacak bir başlık getirilmeli.
İyi çalışmalar...
Wink
Mesaj21.09.2012, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular..

zaten mevcut..>>

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=193160

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=204216
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 21.09.2012 13:10:13 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj21.09.2012, 13:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ua1905ua

Video Kodları başlığını görmemiştim ama Müzik başlığı için verdiğin linkte sadece Radyo kodlarının paylaşılacağı yazılmış..
Mesaj21.09.2012, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunun sebebi burada aciklanmis ..>>>

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=195539
Mesaj21.09.2012, 13:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Bunun sebebi burada aciklanmis ..>>>

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=195539

Hocam orada Link paylaşımı yasaklandığı için Müzk Url(!) paylaşımı yasaklanmış.
Ben direk Müzik Kodu paylaşımını kastediyorum...
Mesaj21.09.2012, 13:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Muzik url´ler sadece link olarak eklenmez zaten.
ilaa embed kodunu eklemek lazim embed kodunun icerisinde de müzik urls bulunmakta.

Bu yasaklanmisti.. Fakat bir güncelleme yapacagim.. Bakalim sonuc ne olacak.
Önceki mesajları göster: