Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.02.2012, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Nasıl Sitemi Bir .com Domaininde Yayınlarım

Arkadaşlar eğer domain alırsam,sitemi oraya nasıl aktarabilirim? Bilen varsa söylesin. Question Crying or Very sad
Mesaj13.02.2012, 17:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunun için hosting alman gerekli
Mesaj13.02.2012, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Site

Com Domain Alırsan Sitene Kaç Kişi Gircekki Sen Com Domaine Siteni Ekliyeceksin?
Mesaj13.09.2012, 07:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Cevap

çoktan bir alanadı ve host aldım ve tr.gg den ayrıldım
Mesaj13.09.2012, 09:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tr.gg siteni nasıl .com'da yayınlarım diyorsan İframe kodu diye birşey var yayınlamak istedigin ölcüleri yazıyorsun yayınlamak istedigin kodu yazıyorsun ve sitene ekliyorsun ama .com'da nasıl yapıldıgını bilmiyorum
Mesaj13.09.2012, 10:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

bscim-destek yazmış:
Tr.gg siteni nasıl .com'da yayınlarım diyorsan İframe kodu diye birşey var yayınlamak istedigin ölcüleri yazıyorsun yayınlamak istedigin kodu yazıyorsun ve sitene ekliyorsun ama .com'da nasıl yapıldıgını bilmiyorum
Yönlendirme ile yapılıyor.

- Teknik Destek Personeli
Mesaj13.09.2012, 10:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

.tr.gg bırak .com geçeceksen tam geç temiz bir wp kur
Mesaj13.09.2012, 10:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilk baş hosting alıp yönlendirme yapmalısın ama bana sorarsan çok saçma birşey yaparsın neden dersen para verip.com alcan belese kurdugun siteyi yönlendirceksin Confused bence uğraşma derim verdiğin paraya yazık olmasın (bu sözümü yöneticiler yanlıs anlamasın ama yalanmı ?) Smile
Mesaj13.09.2012, 12:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

eğer işinin ehli isen yani profesyonel isen hiç durma geç derim
.com yaptığın işin hakkını para olarak alabiirsin
ama.tr.gg bi tasarım yada güzel bi uygulama paylaşsan hemen çalıyorlar
© de almanı öneririm
Mesaj13.09.2012, 12:58 (UTC)    
Mesaj konusu: ...

link kaldırılmıştır.

En son crazyteamactions tarafından 13.09.2012 20:46:57 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj13.09.2012, 20:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
ilk baş hosting alıp yönlendirme yapmalısın ama bana sorarsan çok saçma birşey yaparsın neden dersen para verip.com alcan belese kurdugun siteyi yönlendirceksin Confused bence uğraşma derim verdiğin paraya yazık olmasın (bu sözümü yöneticiler yanlıs anlamasın ama yalanmı ?) Smile

katılıyorum .com alıp parayla bedava sitemdeki sitene yönlendireceksin Laughing çok saçma olur baralı bir sitemi daha önemli bedava bir sitemi o imkan eline geçtiyse tr.gg yi bırakıp .com a geç derim
(Simdi kıskırtma sınıfına sokmayın kelimlerimi lütfen sadece gerçekleri döylüyorum)
Önceki mesajları göster: