Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.08.2012, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Teknik Konular Hakkinda Ônerileriniz Buraya.!

Merhaba arkadaslar..

Sürekli basliklar acip öneriler alt forumunu ayni basliklarla doldurmak yerine.

Tüm Teknik konulari ilgilendiren önerilerinizi bu baslik altinda dile getiriniz.

Sistemle ilgili, yada yeni versiyonda istedikleriniz, ve buna benzer sisteme bagli önerilerinizi bu baslik altinda dile getiriniz..

Dipnot.. Tek bir baslik altinda, önerileri toplayalim , ve toplu sekilde webme´ye iletiriz.. parca parca ilgilenilmesi zor olur..

Tesekkürler.. Kolay gelsin..

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 21.01.2015 20:19:30 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj02.08.2012, 21:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Daha önce defalarca dile getirilmiştir fakat bir gelişme var mı diye merak ettiğim için bunu öneri olarak yazmak istedim tekrar.

Örnekler bölümü ne zaman değişecek ?
Bir yarışma yapılsa ve örnek siteler seçilse nasıl olur...

Öneriye herkes alışkın zaten. Umarız gerçekleşir artık...
Mesaj02.08.2012, 21:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

doktordizayn yazmış:
Daha önce defalarca dile getirilmiştir fakat bir gelişme var mı diye merak ettiğim için bunu öneri olarak yazmak istedim tekrar.

Mesaj06.09.2012, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
doktordizayn yazmış:

Mesaj09.09.2012, 21:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim Önerim Boşta Olan Alan Adları Hepsi Silinsin ve Tekrardan Bedava-Sitem Kullanıcılarına Açılsın Bir Ad Almaya Kalkıyorsun Saatleri Buluyor ama aklına Gelen Adları Alanları Sitesine Giriş Yapıyorsun Açdıgı Gibi Kalmış Kullanmıyor Yani Önerim Bu Tür Siteler Silinsin
Mesaj19.09.2012, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

biryaziatolyesi yazmış:
Merhaba herkese.
Malum Artık Admini olan bir bedava-sitem var.
Adminin elinden geliyorsa veya üst mevkilere bildirebilirse herkesin işine yarıyacak bir ekstra öneriyorum.
Sosyal ağlar ekstrası

Örnekteki gibi mesela

Arrow

Bunun bigi bir eklenti ekstra olarak bize sunulsa bir kaç farklı tema ile birlikte ve bir çok üye bunu ordan burdan arayıp bulacağına kendi ekstrasında olsa bence sitelerimiz açısından yararlı olur. Bugün amatör bir bedava-sitem üyesi bunun kodlarını bile bilmiyorken. Bedava-sitemde ekstra olarak görünce kendi sitesinin sosyal ağlarda paylaşılmasını tabiki ister ve bu ekstrayı ekler. Bedava-sitem siteleri neden sosyal ağlarda sıradan internet kullanıcılarının profillerinde paylaşılmıyor dersiniz ?

Bu gün 3983229 tr.gg sitesi var ve bu tr.gg sitelerinin 1.000.000 tanesinde3 bu eklentinin var olduğunu düşünürsek. Tr.Gg siteleri artık sosyal ağlarda daha bilinen siteler arasına girer ve bu sayede hem kendimiz hemde bedava-sitem kazanır. Hiç olmassa 1.000.000 üye bu ekstrayı kullansa ve bunların 900.000 tanesi sosyal ağlara üye ise ve her biri kendi sosyal ağlarında kendi tr.gg sitelerini paylaşsa. bedava-sitem 1 ayda kazanacağı 4 milyonuncu üyesini 1 haftada kazanır ve 5 milyonuncu üyeyide 6 ay bile gelmeden kazanır.
Kazanan Yine bedava-sitem olur.

Bunun en güzel bir örneğini vereyim

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=214902

Tarih 11 eylül

Bugünkü tarihimiz 17 eylül

Şu an Bedava-sitem temasında bulunan beğen butonunun yanında 935 rakam var. 6 günde bu kadar ciddi bir rakam. Wink

Çok az bir paylaşımı olan hayran sayfası için çokk yüksek bir rakam / beğeni Wink

Tarık Bey ne demek istediğimi umarım anlamıştır.

Bu fikiri anket yapıyorum yorumlamak isteyenler puan verebilir.
Bu sayede bu konu hakkında bedava-sitem üyelerininde bir nebze fikirlerini yansıtmış olduğumu anlayabilirim.

Herkese kolay gelsin.

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj21.09.2012, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba ,

Ben bedava sitem'in eski üyelerindenim bu sistemde çok emek harcadım gerek sitelerim olsun gerek forumda yaptığım paylaşımlar olsun elimden geldiğince herkese yardım edip kaliteli siteler yapmaya çalıştım fakat birsüre sonra bedava-sitem ben dahil birçok kullanıcının canını sıkacak işler yapmaya başladı ve bunun sonucunda kullanıcı aktivitesi gün geçtikçe aşşağıya düştü ben 1-2 senedir sitelerimle ilgilenmiyorum bunun nedenide bellidir sitelerimize koyulan reklamların fazlalığı , üst tarafa gelen büyük reklamda bedava-sitem'in en kaliteli kullanıcılarının %10 u bırakta fakat ben direttim devam edeceğim dedim bu da yetmedi otomatik açılan splash reklam geldi artık ben dahil birçok kullanıcı bu durumdan sıkıldı ve ben dahil birçok kullanıcı siteyi bıraktı , şimdi size 3 önerim var bunlar gerçekten biz kullanıcılar için çok değerli ,

1.Splash reklam sisteminin tamamen kaldırılması ( üstteki 720x90 lık bannere razıyız ).
2.Birçok web site sahibinin hayali sitesinden para kazanmaktır fakat tr.gg de bu gerçekten zor çünkü dünyanın en iyi reklam firması ( bence ) google adsense , tr.gg sitelerini kabul etmiyor bu konuda google ile bir anlaşma sağlanması lazım.
3.Sitelerimizin sayfaları google'a gerçekten çok yavaş ekleniyor bu da gerçekten büyük sıkıntı , biz ne kadar seo yapsakta google en az 1 günden önce eklemiyor sayfalarımızı bunada bir çare lazım anlık eklenmesede en azından 3-4 saatte bir sayfaların eklenmesi gerekli.

Bu 3 soruna çare bulunduğu taktirde bedava-sitem'in kullanıcı sayısının müthiş derecede artacağına eminim , 2009 yılından beri bu tarz değişimlerin olmasını bekliyorum fakat bedava-sitem bu konuda hiç ilerlemedi daha çok geriledi , lütfen artık birşeyler yapılmasının vakti geldi, belki size göre çok şey istiyorum ama eğer bu dediklerim olursa sadece biz kullanıcılar değil sizlerde kazancaksınız buna eminim.

Umarım dikkate alırsınız.

Saygılar , başarılar diliyorum.

Arrow LifeCity Banner Değişim Ağı Açılmıştır ! Sende Katıl !
Mesaj29.09.2012, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Değişiklik

1.İlk önce sitenin bazı yerlerinde değişiklik yapmak lazım
örneğin kurmus oldugumuz sıtemızın forumları cok basıt oluyor mesela bır uye kaydoldugunda onun bı avatarı olmalı onun rutbesi olmalı ve forum admını de forumda nıckı buyuk ve degısık renkte olmalı

2.bedavasitem in bir mobil sitesi olmalı pc den uzak oldugumuz yerde yada pc kullanma ımkansızsa ıslerımızı mobılden halledebılecektık bn bu mesajı mobılden yazıyorum ama sayfalarımı degıstıremıyorum

3. Farklı domainler mesela tr.gg den sıkılmıssınızdır ıllakı bunun yerıne yıne bedavasitem tabanlı en az 5 domaın daha olması lazım

4 bırde google reklamlarına basvurdum ama alt tabanlı bır sıte oldugum ıcın vermedı yanı sıtemıze reklam alabılsek para kazanana bılsek olmazmı
yada bedavasitemin kendi reklamlarıda olabilir

5.sitelerımızın en ustunde bulunan reklamı sıtemızın en altına yada ıstedıgımız yere koymak olsa ıyı olur
Mesaj01.10.2012, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öneri bölümüne açmak en doğrusu olduğunu düşündüm mesela ayer değilde B-S reklam alanları sunsa biz de bu secenekleri sitemizdeki düzene uysun hem de görntü kirliliği olmadan b-s reklamlarıda yayınlansın.
Örn:
* 728x90: (bu zaten var en üstte )
* 468x60 boyutunda
* 250x250 (boyutunda)
* Sitelerin sağ vey sol kenarlarında gibi bunlar sadece bir örnektir arkadaşlar bu tarz olsa daha iyi olabilirdi biz seceneklerden secerdik ve hem sitemizi rahatsız etmez hemde görüntü açısından etkilemez aynı zamanda b-s reklamlarıda yayınlanır ve gerçek bir web sitesi kadar (paralı com. vs gibi) görünüm elde edilirdi. Ki zziyeretçiyide rahatsız etmez bu şekilde hem üye açısından hem b-s açısından ben böyle ortak düşünce sunmak istedim aslında neden olmasınki çok zor bir sistem değil bu şekilde sunmak bizlere. secenek verirsin isteyen istediği tarz reklam boyutu barındırır bu sekilde hem üyeler hemde bs mutlu olur benim kanaatim.
Mesaj01.10.2012, 21:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaankart yazmış:
Öneri bölümüne açmak en doğrusu olduğunu düşündüm mesela ayer değilde B-S reklam alanları sunsa biz de bu secenekleri sitemizdeki düzene uysun hem de görntü kirliliği olmadan b-s reklamlarıda yayınlansın.
Örn:
* 728x90: (bu zaten var en üstte )
* 468x60 boyutunda
* 250x250 (boyutunda)
* Sitelerin sağ vey sol kenarlarında gibi bunlar sadece bir örnektir arkadaşlar bu tarz olsa daha iyi olabilirdi biz seceneklerden secerdik ve hem sitemizi rahatsız etmez hemde görüntü açısından etkilemez aynı zamanda b-s reklamlarıda yayınlanır ve gerçek bir web sitesi kadar (paralı com. vs gibi) görünüm elde edilirdi. Ki zziyeretçiyide rahatsız etmez bu şekilde hem üye açısından hem b-s açısından ben böyle ortak düşünce sunmak istedim aslında neden olmasınki çok zor bir sistem değil bu şekilde sunmak bizlere. secenek verirsin isteyen istediği tarz reklam boyutu barındırır bu sekilde hem üyeler hemde bs mutlu olur benim kanaatim.

Ve ayrıca buna ilaven, mesela bize üste bulunan 728x90 reklamın yeri değiştirilemeceği söyleniyor halbuki buna izin verilmelidir bazı tasarımlarda kötü görüntü oluşturuyor mesela biz onu sağ veya sol köşeye atmak isteyebiliriz ama yasak deniliyor veya biraz sdaha aşağı çekmemiz. buna izin verilmeni ama yok madem öyle peki neden cars theme yi sectiğimizde bu reklam 728x90 orta main bölümünde yer alabiliyor ben bu tasarımı kullansam bu reklam bu tasarıma göre burda yayınlanacak o zmana css de bizim tasarımlardada olmalı

örn resim olarak; http://a1210.hizliresim.com/12/2/dl45p.png

bu saçmalık tam anlamıyla bizde tasarımlarımızda reklamı yayınlamak şartıyla düzenleme hakkına sahip olmamız gerektiğini düşünüyorum Arrow Arrow Arrow Arrow Idea
Mesaj05.10.2012, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu: boikot webme

MESAJ KALDIRILMIŞTIR . KULLANICI FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI.

Forum09

En son ultrafanclub tarafından 05.10.2012 15:26:19 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj05.10.2012, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sanırım anlama özürlüsünüz ?
Kodları sabit başlıktan paylaş.
Böyle paylaşarak hiç bir şeye varamassın.
İlla burnunun dikine gitmek istiyorsun.
Emin ol devam edersen ceza alırsın !
Mesaj08.10.2012, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başlık temizlenmiştir. Kurallara uyalım.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj20.10.2012, 10:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava-sitem uygulaması istiyorum telefonlar için forumda rahatça gezinebileceğimiz sayfa editörünü kullanabileceğimiz vs..
Mesaj24.11.2012, 08:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitelerimizdeki forumlarında aynen bu forum gibi genişbol içerikli olmasını istiyorum
örneğin kullanıcıya avatar olması rütbe olması vs vs
Önceki mesajları göster: