Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.02.2013, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu: www.biryaziatolyesi.tr.gg Kültür Edebiyat Ve Düşünce Sitesi

Bir Yazı Atolyesi Kültür Edebiyat Ve Düşünce Sitesidir.

Yeni tema wordpres temadır. Hazır tema kullanmaktan vazgeçmedk lakin konularımız ve içeriğimizi güncellemeye devam ediyoruz. Atolyeye 65 sayfalık konumuzun hazırlıkları hızla sürüyor ve mu ayın sonunda bitirmeyi planlıyoruz. Daha sonra Atolyeye yeni yeni konularımızı ekleyerek hem bir tartışma ortamı hemde bir mesaj vermeye çalışacağız. Ziyaretçilerimiz sitemizden tam olarak faydalanmaları için çabalıyoruz. Wink Okumayı severler bu site tam size göre... Wink

Ben yazdıkça Siz okuyacaksınız Wink

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma

En son biryaziatolyesi tarafından 19.04.2013 08:09:21 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj20.02.2013, 12:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kategorimiz yenilenmiştir. Henüz yapım aşamasında olan tasarımımızın giydirmeleri bitmek bilmiyor :=)
Kategori çalışmalarından '' Özgün yazı kategorisi '' tamamen yenilenip siteye uyarlanmıştır. Dilerseniz göz atabilirsiniz.
Kısaca bu özgün yazılardan bahsetmek gerekirse ,
Sırası ile gidebiliriz.
Bir genç Neden İntahar Eder ? ; Bu yazımız 2008 yılında yazılmış bir araştırmadır. Tek bir soru üzerine yoğunlaşılmış aydınlatıcı bir araştırma yazısıdır. Kesinlikle tavsiye edilir.
17. Yaş sendromu ; site sahibinin kendinden yola çıkarak yaşadıkları ve genelleme olarak yaşadıklarının aynı hislerini aynı yaş ortalamalarında aynı olduğunu açıklayan bir yazıdır.
Sofrada birlikte olmak ; Site sahibinin bir misafirlikten etkilendiği yemekden yola çıkarak kültürümüzdeki yemek yeme alışkanlığını yalnız başımıza yaptığımızı anlatan bir güzel yazıdır. Özellikle genç nesil için tavsiye edilen bir yazıdır.
Mektuplaşma ; Site sahibinin yine kendinden çıktığı güzel kısa ve öz bir yazıdır.Mektuplaşma heyecanının azaldığını anlatmaya çalıştığı bir yazımdır.
Ölümden korkmak ; Site sahibinin hiç tanımadığı birinin internetden rüyasını okuduğu ve bu rüyadan etkilenerek çıkardığı bir eserdir.
Beyaz Melek ; Site sahibinin Mahsum Kırmızı GÜL'ün çektiği filmden epeyce etkilendiği ve bu etki üzerine yazdığı amatör yazılarından bir tanesidir...
Kendinle Tanış ; Bir takvim yaprağı hikayesi .... Keyifli ve mesaj içeren kısa bir yazıdır.
Sanal dostluk anlatısı ; Sanal çevresi geniş olanlara hitap eden duygusal bir yazıdır. Kesinlikle okunması gereken bir yazıdır. Özellikle internetle uğraşanlar için. Çok anlamlı.
Düdük sırası ; Toprağı ve toprak değerinin para ile ölçülemiyeceğini anlatmaya çalıştığım güzel bir yazıdır.
Hangisi Öldürür ? ; Özgün yazılarım içinde en beğendiğim bir yazıdır. Yazı Atolyemizin konusunu içerik alan Açlığı anlatmaya çalıştım . Aslında açlıkdan ölmekden ziyade dostluk'a ve arkadaşlık'a olan açlığımızı anlatmaya çalışmıştım.
Bir Arayışın Hikayesi ; Duygusal bir sorunun peşinde koşup duran bir adamı canlandırmaya çalıştım Hayatın anlamını ve şifrelerini çözmeye çalışan asi bir ruhu hayal ettim..
Farkındayım ; Bir insanın kendini keşfetmesi egolarını anlaması ve hayatına uzaktan bakıldığında ne gördüğünü anlatmaya çalıştığım bir eser oldu. Aslında bazı cümlelerde bir kaç yerden alıntı yaptığım birleştirme bir yazı oldu...Farkındalık
2012 Özet;Bedava-sitem.com safyasının forumunda sorulan bir soru üzerine yoğunlaşıp yazdığım bir yazı
Baba ma; Acı bir hikaye tadında gerçek yaşadığım olayları hastanede yaşadıklarım ve başımdan geçen olayları aqnlatmaya çalıştım. Tamamen kişisel ve dram dolu bir yazı...
Böylemi olacaktı ; Tamamen asi tamamen hırçın isyankar ve bir o kadar da depresif. Bu yazıyı okumayın.
BKM Express ; Bu yazıyı neden yazdığımı ben haylen anlamış değilim. Sanırım sistemden çok etkilendim yada kullanmak istediğim bir sistem yapmışlar
Güvenilir insan olmak, dünyamıza ne kazandırır ? Yine forum sayfasında sorulan bir soru üzerine 5 dakikada yazdığım bir yazıdır. Yazım hatası ve imla kurallarını aştığım iskelet bir yazıdır.

http://biryaziatolyesi.tr.gg/Ozgun-yazi-kosesi.htm

Mesaj03.03.2013, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba, kısa süre önce yeni tasarımımızla yayın hayatımıza devam etmekten mutluluk duyuyorum. Yaklaşık 1 Aylık çalışma sonucunda yayın hayatımızda atolyemize yeni konumuzu ekledik ve artık yayında...

Konumuza Göz Atmak isterseniz aşağıda linkini paylaşacağım.
Arrow http://biryaziatolyesi.tr.gg/Deprem.htm

Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin..

Mesaj07.04.2013, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni eklentilerimizle güncellemeler devam ediyor.

Atatürk köşemizi ekledik ve şimdi de Lütfen gülümseyiniz kategorisi yenilenmekte bizi takip edin... Wink

Mesaj07.04.2013, 11:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben herzaman başarılı buluyorum.
Tasarımın konusu bile olmaz on numara Wink
Başarılar.

Mesaj08.04.2013, 07:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım müthiş olmuş .sitenizin kusuru yok çok başarı içerik tasarım 10 numara

ancak bir önerim var. hit elde etme yöntemlerinden birisi ziyaretcinin ayağını siteye alıştırmaktır. bunun için kendiğinden açılan pop-up reklamları , kapatmak için tıklayınca başka siteye yönlendiren reklamlar ve (burası sizi ilgilendiriyor) Kendiğilinden açılan müzik ve radio "hit kayıplarına" neden olur. çünkü her tıklama yaptığında ileri geri yaptığında sayfa yenileniyor ve müzik hep baştan başlayacak bu sitede dolaşanları rahatısız edebilir
Mesaj11.04.2013, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

koddostubs yazmış:
Ben herzaman başarılı buluyorum.
Tasarımın konusu bile olmaz on numara Wink
Başarılar.

Teşekkür ederim kardeşim Smile

skorbizde yazmış:
tasarım müthiş olmuş .sitenizin kusuru yok çok başarı içerik tasarım 10 numara

ancak bir önerim var. hit elde etme yöntemlerinden birisi ziyaretcinin ayağını siteye alıştırmaktır. bunun için kendiğinden açılan pop-up reklamları , kapatmak için tıklayınca başka siteye yönlendiren reklamlar ve (burası sizi ilgilendiriyor) Kendiğilinden açılan müzik ve radio "hit kayıplarına" neden olur. çünkü her tıklama yaptığında ileri geri yaptığında sayfa yenileniyor ve müzik hep baştan başlayacak bu sitede dolaşanları rahatısız edebilir

Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Malesefki reklamlar benle direk olarak alakalı bi durum değil. Media playe'e gelince zaten durdurma seçeneği olduğu için bi sıkıntı olabileceğini düşünmemiştim. Çok sevdiğim bir melodi vazgeçemem sanırım Smile

Mesaj11.04.2013, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anasayfamız baştan sona yenilendi Görmek isteyenler ziyaret edebilirler Smile

Mesaj14.04.2013, 10:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Misyonumuzu değiştiriyoruz.

Daha faydalı,daha ayrıntılı, daha çok

içerik ile ziyaretçilere ulaşmayı hedefliyoruz

Bize Tavsiyeniz nedir ?

Mesaj19.04.2013, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forum imzamızda olduğu gibi son makalemi inceleyip, yorumlarsanız sevinirim.

Arrow http://biryaziatolyesi.tr.gg/%26%23304%3Bnsana-%E7evresi-mi%2Ckendisi-mi-su%E7-i%26%23351%3Bletir--f-.htm

Mesaj24.04.2013, 13:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site tasarımımızı değiştirmelimiyiz ?

Mesaj11.05.2013, 09:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklamlar neden fazla ?

Bir Yazı Atolyesi sitesinde sizce neden bu kadar abartılı şekilde reklam mevcut, merak edenlere bir açıklama. Wink

Arrow http://biryaziatolyesi.tr.gg/Reklamlar-Neden-Fazla--f-.htm

Mesaj11.05.2013, 10:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Reklamlar neden fazla ?

biryaziatolyesi yazmış:
Bir Yazı Atolyesi sitesinde sizce neden bu kadar abartılı şekilde reklam mevcut, merak edenlere bir açıklama. Wink

Helal olsun size gerçekten çok büyük bir işe öncülük ediyorsunuz. Gerçekten tebrik ediyorum sizi Smile

Siteyi değerlendirmeye gelince.
Tasarım harika daha önce de bahsettiğim gibi başlık kısmı dikkatimi çekti sadece. O da büyük bir problem değil.
İçerik zaten harika yazılarınızı beğeniyle okuyorum. Smile
Mesaj11.05.2013, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir insan annesini babasını nasıl oralara koyar hayret ediyorum.Şahsen ben 2-3 iş yapar yinede bakarım.Huzur evi çalışanlarıda ne kadar iyi niyetli olsalarda oradaki kişilerin içinde her zaman bir boşluk vardır.Her sene düzenli olarak birkaç huzur evini ziyarete gidiyorum emin olun çok seviniyorlar.
İşin özü üstad , yarın kimin ne olacağı belli değil ancak siz şimdiden olacağanız makamı belirliyorsunuz.Başımızın üstü....
Oraya giderek onları sevindireceksiniz birde , sandalye verip sevinçlerini ikiye katlayınca gerçekten üstadların üstadı olacaksınız.

Allah başarınızı , mutluluğunuzu , yaşantınızı daim etsin.Sizin gibilere çok ihtiyaç var çok...
Mesaj12.05.2013, 04:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Reklamlar neden fazla ?

canduymus yazmış:
biryaziatolyesi yazmış:

Helal olsun size gerçekten çok büyük bir işe öncülük ediyorsunuz. Gerçekten tebrik ediyorum sizi Smile

Siteyi değerlendirmeye gelince.
Tasarım harika daha önce de bahsettiğim gibi başlık kısmı dikkatimi çekti sadece. O da büyük bir problem değil.
İçerik zaten harika yazılarınızı beğeniyle okuyorum. Smile

Aslında çok büyük bir iş değil, aksine büyük görünen aslında zayıf bir mesele Rolling Eyes
Yorumun için teşekkürler.

ofirikson yazmış:
Bir insan annesini babasını nasıl oralara koyar hayret ediyorum.Şahsen ben 2-3 iş yapar yinede bakarım.Huzur evi çalışanlarıda ne kadar iyi niyetli olsalarda oradaki kişilerin içinde her zaman bir boşluk vardır.Her sene düzenli olarak birkaç huzur evini ziyarete gidiyorum emin olun çok seviniyorlar.
İşin özü üstad , yarın kimin ne olacağı belli değil ancak siz şimdiden olacağanız makamı belirliyorsunuz.Başımızın üstü....
Oraya giderek onları sevindireceksiniz birde , sandalye verip sevinçlerini ikiye katlayınca gerçekten üstadların üstadı olacaksınız.

Allah başarınızı , mutluluğunuzu , yaşantınızı daim etsin.Sizin gibilere çok ihtiyaç var çok...

Estafurullah,
bakmayın mod olduğuma ben daha çaylak'ım. Razz teknik olarak profesyonel olabildim ama bir webmaster olarak herşeyin başındayım. Üstadlık kavramı, hackerfriend, grafikdizayn, skmedia gibi isimlere yakışıyor Wink yorumun için teşekkür ederim.

Önceki mesajları göster: