Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.04.2013, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Soy Ağacı'nızı Oluşturun

Merhaba sevgili üyeler,arkadaşlar. Şimdi sizlere bir internet sitesinden bahsetmek istiyorum. Bir site düşünün ? Bütün akrabalarınızın resimlerle doğum tarihinden ev adreslerine telefon numaralarından bulunduğu şehirlere kadar kayıt eden ve akrabalık derecesine göre bir soy ağacı oluşturan bir site.
Bu site günümüzde akrabalık bağını kaybetmiş yada çok az hissedebilmiş bir çok kişiye yardımcı olacaktır. İnsan bu site sayesinde gerçekten de akrabalarını tanıyabilir ve akrabaları ile daha güçlü iletişimde olabilir çünkü site bütün bu özelliklerinin dışında akrabaların bir birleri ile mesajlaşma imkanını da sunuyor. Bir site reklamından bahsettiğimin farkındayım ama amacım reklam yapmak tan ziyade bu site den yararlanmanız. Çünkü bu siteyi önemli kılıyorum,buluyorum. Bir soy ağacından bahsediyorum. Ben yaklaşık 3,5 yıldır bu siteden yararlanmaktayım ve tanımadığım akrabalarımı da bu site sayesinde öğrenme imkanım oldu. Mutlu oldum ve tanıştığım yeni akrabalarım da oldu. Arkadaşlar bence sizde deneyin bu soy ağacını ücretsiz üyelik 250 kişi alıyor eğer sizin bu sayıdan az akrabanız var ise kesinlikle bu siteden yararlanın ve kendi soyunuzun sitesini oluşturun : )

Sisteme burdan girebilir inceleyebilirsiniz.
http://www.myheritage.com.tr/

Bu başlığı özellikle gençler bölümüne açtım. Çünkü günümüzün gençleri malesef ki akraba bağlarından kopuk ve temassızlık içindeler, genel olarak.

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma

En son biryaziatolyesi tarafından 16.04.2013 17:23:21 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj13.04.2013, 22:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok güzel bir uygulama & site
Mesaj20.04.2013, 05:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok az inceleyebildim.
Ama ilk baktığım tema oldu..
Oradan zaten puanları götürdü Smile

Oldukça başarılı bir siteye benziyor.
Böyle bir siteyi bizlerle paylaştığın için teşekkürler Smile
Mesaj26.04.2013, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu: