Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.04.2013, 14:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-Sitem'e Resim nasıl eklenir? (Resimli Yazılı-Anlatım)

Merhaba arkadaşlar.
TR GG'de bir çok acemi arkadaşlarımız var. Onlar için anlatım hazırladım inşallah beğenirsiniz.

İlk olarak sayfalarımı değiştire giriyoruz ve resmi eklemek istediğiniz sayfayı hemen açalım.. Açtıktan sonra karşınıza aşağıdaki resim gelecektir.. Ve ikinci aşamayı geçmeden önce resimin aşağısındaki resim ekle butonuna tıklayınız.. Şimdi ikinci aşamaya geçelim...

Evet ikinci aşamada karşımıza böyle bir sayfa gelecektir.. Bizim yapmamız gereken resim kategorisini seçip.. Dosya seçe tıklayıp istediğimiz resimi seçmektir.. İsterseniz resmi küçültebilirsiniz.. Bu işlemleri yaptıktan hemen sonra Resim ekle butonuna tıklamayı unutmayalım.. Ve aşağıdaki resimdende faydalanabilirsiniz..

Bir çok arkadaşlarımıza bu anlatım kolay gelebilir.. Fakat bazı arkadaşlarımız acemi olsalarda forum kullanmayı biliyorlardır.. En azından bedava-sitem forumunu ziyaret ederek faydalanabilir diye düşündüm.. Daha önceden tek bir başlıkta böyle anlatım yapmamıştım.. Sadece genel problemler bölümünde sorunların altına yapardım.. En azından resimler kategorisinin konusuna göre bir paylaşım oldu.. Gördüğünüz gibi kolay 2 aşamalık iş fakat bilen arkadaşlara kolay gelsede emeğim var.. Bu yüzden bir teşekkür edip saygı duyarsanız sevinirim.. Anlatımlarımı yavaş yavaş dile getireceğim.. Şimdilik iyi forumlar.. İnşallah yararlı bir paylaşım olur.. Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj13.04.2013, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel anlatım kardeşim,bilmeyenler için iyi olmuş!
Mesaj14.04.2013, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sağol dostum.
Hiç kimse yorum atmamış ama yinede teşekkürler.

Mesaj13.05.2013, 14:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Sağol dostum.
Hiç kimse yorum atmamış ama yinede teşekkürler.

Güzel anlatım ellerine sağlık abi.

Mesaj16.05.2013, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Basit ve sade bir anlatım.Ellerine sağlık abi.

En son by-gurgen tarafından 16.05.2013 18:31:23 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj16.05.2013, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorum atan kardeşlerime teşekkür ederim.

Mesaj06.06.2013, 06:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Resim ayarları

merhabalar ben dediğinz gibi yaptım ama bende alttaki resim çıktı fakat ben onda ayarlamadan yapmadan kapattım ve şimdi sitede resimler çok büyük gözüküyor bunu nasıl düzeltirim
Mesaj11.06.2013, 09:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

@sorgunkepircem ,merhaba ilk önce resmi sayfalarımı değiştirden ekleyin. Daha sonra resme bir kere tıklayın ve şu adımları izleyin;

Böyle bir tablo çıkacak karşımıza;

Daha sonra ise Tamam butonuna basın.
Eğer yardıma ihtiyacınız olursa ö.m ile ulaşabilirsiniz.
İyi günler dilerim..

En son osmanlisultanlar tarafından 12.06.2013 19:23:18 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj11.06.2013, 09:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler @aktif-dost
Teşekkürler @osmanlisultanlar ..

Mesaj20.07.2013, 05:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorum atan arkadaşlarıma teşekkür ederim..
Konu tekrar güncellenmektedir.
.

Mesaj20.07.2013, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylaşım için teşekkürler.
Mesaj24.07.2013, 01:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorumlar için teşekkürler.

Mesaj24.07.2013, 01:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorumlar için teşekkürler.

Mesaj24.07.2013, 03:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

@aktif-dost
@osmanlisultanlar

Elinize sağlık, güzel bir paylaşım Wink
Mesaj14.02.2014, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Severim. Yardıma devam. Cool
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 14.02.2014 17:24:47 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: