Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.08.2013, 09:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Toplistemix | Önerebileceğiniz Türkçe 3D Programı

Kullanımı Kolay ve Türkçe 3D Programı Önerebilirmisiniz ?

En son toplistemix tarafından 16.05.2014 12:05:18 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj29.08.2013, 23:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hatırlatmak istedim.
"Google" diye bir arama motoru var.
Sen ona sor o cevaplar.

Sorunlar için support-tr( at )webme.com adresine mail atınız!.. (at) yerine gelecek.
AdminTarik, CryEngine3, Bilgi-Pinari, Ua1905Ua, GrafikDizayn, Ciz-Dizayn, OsmanliSultanlar ve tüm BS!..
Mesaj30.08.2013, 05:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Sizden Öneri İstiyorum
Tecrübeniz Vardır Diye
Kullanımı Kolay ve Türkçe
Mesaj08.09.2013, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni başlayacaksan Google SketchUp tavsiye edebilirim. Kullanım açısından ve dil yönünden kolay ama tabii bilgi şart biraz Wink
Mesaj08.09.2013, 18:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sketchcup artık google'ın değil diye biliyorum.

3dsmax piyasadaki en iyi programdır. Türkçe mi hatırlamıyorum ama çok zor ve karmaşık Mr. Green
Mesaj08.09.2013, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

baslangic-sayfam yazmış:
Sketchcup artık google'ın değil diye biliyorum.

3dsmax piyasadaki en iyi programdır. Türkçe mi hatırlamıyorum ama çok zor ve karmaşık Mr. Green

Sketchcup değil sketchup pardon Confused

Flood için özür.
Mesaj07.06.2021, 05:57 (UTC)    
Mesaj konusu: newpopularbooks

You are wonderful! you are outstanding! and by the way, tag, you're it. as notable and incredible as you already are, you could be even extra so. beautiful younger people are the whimsey of nature, but lovely vintage people are actual works of art. but you do not come to be "stunning" simply by means of distinctive feature of the growing old technique.
https://www.newpopularbooks.com
Mesaj24.06.2021, 21:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: newpopularbooks

newpopularbooks yazmış:
You are wonderful! you are outstanding! and by the way, tag, you're it. as notable and incredible as you already are, you could be even extra so. beautiful younger people are the whimsey of nature, but lovely vintage people are actual works of art. but you do not come to be "stunning" simply by means of distinctive feature of the growing old technique.
https://www.newpopularbooks.com

8 senelik başlığı bir bot "hortlatıyor" ve kaç haftadır bu mesaj duruyor. Bu platformun toprağı eksikti, o da atılmış..

En son teknolanya tarafından 24.06.2021 21:33:44 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: