Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.08.2013, 08:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem nasıl olmuş ?

Arkadaşlar şu anki websitemi oyun serverım için açtım. serverım hakkında bilgiler verecem pack dosyası scriptler fln bu websitemde paylaşacam. daha bugün şimdi yeni açtım bi bakarmısınız nasıl olmuş eksiklerim yanlışlıklarımı bana bildirirseniz çok sevinirim...

Ayrıca bi diğer websitemde var 1 sendir açtım fkat yaklaşık 2 aydır ilgilenmiyorum çünkü jotformeu kullanarak form yaptım fkat askıya alında hesabım sinirlendim kullanmıyorum. yeniden el atcam o sitemede onuda değerlendirirseniz eksiklerim fln çok sevincem: adres:::

http://bilgisayar-bilgini2.tr.gg

En son OzelTimKomutanligi tarafından 31.08.2013 12:48:15 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj31.08.2013, 08:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteniz süper olmuş, başarılarınızın devamını dilerim..
Mesaj31.08.2013, 08:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok teşekkürler.
Mesaj31.08.2013, 08:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizi biraz daha geliştirirseniz daha iyi olabilir.Bu arada büyük harflerle başlık açmayınız.
Mesaj31.08.2013, 08:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitemizi dah yeni açtık ondan pek fazla içerik yok ama yakında baya birsürü içerik olcak. büyük harfle açtığım için özür dilerim forum kurallarını untmuşum bedava sitemi 6 aydır girmiydoum. moderatörler gereken yaparlar galiba Sad
Mesaj31.08.2013, 10:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

konu güncel. arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum hala.
Mesaj31.08.2013, 10:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

1Gün Olmadan Konu Asla Güncel Olmaz Günde 1 Kez Yazınız Wink
Mesaj31.08.2013, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki.Very Happy söylediğinizi dikkate alcam bende o zmaan up yazayım şimdi yazdım mesela:D hahahaha
Mesaj31.08.2013, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

OzelTimKomutanligi yazmış:
peki.Very Happy söylediğinizi dikkate alcam bende o zmaan up yazayım şimdi yazdım mesela:D hahahaha

Hiç komik değil Wink
Mesaj31.08.2013, 11:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Nezih World | World Entertainment Network

Bazı sayfalar boş.

Yine de güzel!
Mesaj31.08.2013, 12:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başlık düzenlenmiştir.
Mesaj31.08.2013, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar ben knkama bir şaka yaptım herhalde onu çok üzdüm eğr onu üzdümse ondan çok özür diliyorum burdaki website onla benimdi ama ona üzdüğüm için artık herşeyden çekiliyorum onun gibi bir arkadaş bulmak hiçde kolay değil. Websiteyi o açmıştı bende siteden çıkış yaptım tekrar onda kalsın. Sizlerinde ğer çok yakın bir arkdaşı varsa sakın onu üzmeyin benim durumuma düşersiniz şimdi çok pişmanım ama iş artık çok geçti geri dönüşümü yok bu işlerin artık o knkamı daha flaz üzmemek için facemi sildim skypemide sildim herşeyimi sildim artık ben bilgisayarda yokum. O KIYMETLİ KANKAMDAN ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM UMARIM BU MESAJI GÖRMEZ.ONDAN HABERSİZ HERŞEYİMİ SİLDİM. çünkü bi daha bana ulaşırsa eşşekce bi şaka yapmıyayım diye. elvede BS elveda mta ELVEDA BİLGİSAYAR... Sad Crying or Very sad Embarassed Confused

Önceki mesajları göster: