Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.08.2013, 09:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tarık bey çok iyi bir yönetici. Amma o değil de siz yönetici olsaydınız forum'a getireceğiniz ilk değişiklik ne olurdu ?

Açıkçası şuan zaten yapılabilecek her şey yapılmaya çalışılıyor. Ama herhalde forum için yapılabilecek en iyi şey kategori başlıkları ve bilgileri düzenlemek olurdu. Birde foruma resim eklemek için buton eklemeleri için uğraşırdım.

Not: Bunları ben Tarık Bey'e iletsem iyi olur cidden
Mr. Green
Mesaj22.08.2013, 09:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
Tarık bey çok iyi bir yönetici. Amma o değil de siz yönetici olsaydınız forum'a getireceğiniz ilk değişiklik ne olurdu ?

Açıkçası şuan zaten yapılabilecek her şey yapılmaya çalışılıyor. Ama herhalde forum için yapılabilecek en iyi şey kategori başlıkları ve bilgileri düzenlemek olurdu. Birde foruma resim eklemek için buton eklemeleri için uğraşırdım.

Not: Bunları ben Tarık Bey'e iletsem iyi olur cidden
Mr. Green

Benimle aynı düşüncedesin kardeşim haklısın. Smile
Mesaj22.08.2013, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merak ettiğim bir konu var
Şimdi diyelim A mod B kullanıcıya bann verdi.
B nin banı varden A modluktan ayrıldı.
Bann devam eder mi? Biter mi?

Mesaj22.08.2013, 14:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

mgmsayfasii yazmış:
Merak ettiğim bir konu var
Şimdi diyelim A mod B kullanıcıya bann verdi.
B nin banı varden A modluktan ayrıldı.
Bann devam eder mi? Biter mi?

Tabikide devam eder. Ban alan kullanıcı hatayı yapmışsa ban süresi kesinlikle iptal edilmez.
Mesaj23.08.2013, 08:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yani Görevden ayrılan mod. verdiyse,bitene kadar devam eder.

TEŞEKKÜRLER Cool Wink Laughing

Mesaj26.08.2013, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

@moderatörler, Moderatör görevi geldiğinde kilitlediğiniz veya yaptığınız ilk şeyi hatırlıyor musunuz?

Sorunlar için support-tr( at )webme.com adresine mail atınız!.. (at) yerine gelecek.
AdminTarik, CryEngine3, Bilgi-Pinari, Ua1905Ua, GrafikDizayn, Ciz-Dizayn, OsmanliSultanlar ve tüm BS!..
Mesaj28.08.2013, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

rootdraqo yazmış:
@moderatörler, Moderatör görevi geldiğinde kilitlediğiniz veya yaptığınız ilk şeyi hatırlıyor musunuz?

İlk yaptığım, moderatörlerin bölümündeki kuralları incelemek olmuştu. Hafızamı tazelemiş oldum Smile

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj28.08.2013, 18:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkür ederim cevapladığınız için @biryaziatolyesi.

Sorunlar için support-tr( at )webme.com adresine mail atınız!.. (at) yerine gelecek.
AdminTarik, CryEngine3, Bilgi-Pinari, Ua1905Ua, GrafikDizayn, Ciz-Dizayn, OsmanliSultanlar ve tüm BS!..
Mesaj28.08.2013, 18:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

rootdraqo yazmış:

biryaziatolyesi yazmış:
İlk yaptığım, moderatörlerin bölümündeki kuralları incelemek olmuştu.

Başka cevap yok Smile
Mesaj29.08.2013, 09:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

@moderatörler,Moderatör görevi geldiğinde kilitlediğiniz veya yaptığınız ilk şeyi hatırlıyor musunuz?
Tam olarak hatırlamasam da ilk olarak kurallara tekrar göz gezdirmiş ve bir iki öneri sunmuştum herhalde. 1 yıl geçmiş hatırlamıyorum abi Mr. Green
Mesaj29.08.2013, 23:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cevaplar için teşekkür ederim @koddostubs & @grafikdizayn.

Mesaj02.09.2013, 05:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
Bütün moderatör'lere sormak istiyorum.

O.. gün geldiğinde anca o zaman bunu düşünebilirdim herhalde. Rolling Eyes Tarik bey gerçek'den iyi bir yönetici..

Sorunuz için çok teşekkürler.

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj02.09.2013, 05:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

rootdraqo yazmış:

Göreve başladığım ilk kilitlediğim başlığı hatırlıyorum, konu sahibinin kullanıcı adını'da hatırlıyorum.

Sorunuz için çok teşekkürler.

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj03.09.2013, 08:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cevap için teşekkür ederim @ciz-dizayn.

Mesaj03.09.2013, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
Bütün moderatör'lere sormak istiyorum.

Elimde olsaydı ilk yapacağım şey yorum ektrasını güncelleyip hangi yorumun hangi sayfaya yapıldığını çözmek olurdu. Birde bedava-sitem temasını değiştirme talebinde bulunurdum. Smile

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Önceki mesajları göster: