Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.02.2014, 21:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Siz spor yapıyor musunuz?

''Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Kalaycıoğlu, haftada üç günden ve 20 dakikadan az yapılan sporun vücuda hiçbir faydasının olmadığını, haftada en az üç gün ve yaklaşık bir saat spor yapılması gerektiğini söyledi'' Milliyet'ten alıntı.

Şahsi düşüncem spor hem huzur kaynağı hem kendinize görsel güzellik katacak, hemde güçleneceğiniz, form tutabileceğiniz en büyük iksirlerden birisi. Yaklaşık 2 sene evvel kolumdan geçirdiğim bir ameliyat sonrası spora başlama ve güçlenme kararı aldım. Tabi bu süre zarfında 35 kilo verdim. Başlangıçta 105 kiloydum.. Sonrasında tekrar üzerine koyarak düzenli beslenerek 10 kilo aldım.

Sizler spor yapıyor musunuz? ya da NEDEN YAPMIYORSUNUZ Smile)
Mesaj20.02.2014, 14:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Spor yapıyorum Wink
Mesaj20.02.2014, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

clean-deneme yazmış:
Spor yapıyorum Wink

Kesin Öyledir Very Happy
Mesaj20.02.2014, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sporsuz hayat tekerlek olmayan arabaya benzer.. Sağlıklı bir yaşam için herkes bence spor yapmalıdır.. Günlük hayat içerisinde kilo vermek isteyen kişiler diyetisyenlere başvurmak yerine programlı bir şekilde spor yapsalar hem sağlığına kavuşur.. Hemde yemek yememe gibi sıkıntı durumu kalmazdı..

- Teknik Destek Personeli
Mesaj20.02.2014, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

cixdizayn-forum yazmış:
clean-deneme yazmış:
Spor yapıyorum Wink

Kesin Öyledir Very Happy

Anlayamadım?
Mesaj20.02.2014, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

clean-deneme yazmış:
cixdizayn-forum yazmış:
clean-deneme yazmış:
Spor yapıyorum Wink

Kesin Öyledir Very Happy

Anlayamadım?

Diyorumki : Mutlaka Yapıyorsundur
Mesaj20.02.2014, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende yapıyorum
Mesaj20.02.2014, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Her akşam en az 1 saat dumbell vs ile çalışıyorum herkesede tavsiye ederim. Hiç bir spor yapmıyorsanız bila illa tabiri caiz ise öküz gibi kaslı olmak için değilde hamlanmamak için yapmalısınız.
Mesaj20.02.2014, 19:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tabiki Smile
Mesaj20.02.2014, 19:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

yusufberki yazmış:
Her akşam en az 1 saat dumbell vs ile çalışıyorum herkesede tavsiye ederim. Hiç bir spor yapmıyorsanız bila illa tabiri caiz ise öküz gibi kaslı olmak için değilde hamlanmamak için yapmalısınız.

dumbellmi vay canına ben altı üstü günde 2,3 saat futbol voleybol vs yaparım
Mesaj20.02.2014, 19:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vucut geliştirme yapmayı düşünenler bana danışabilirler. Ne tür besin gıdaları kullanacakları, boy kütle oranları hakkında bana danışabilirsiniz. Anladığım kadarıyla yardımım dokunur sizlere..
Mesaj21.02.2014, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

@cixdizayn-forum, Eyvallah.

18 yaş altı vücut geliştirme yapmasın Smile
Normal hareketler yapın dumbell falan çalışmayın.
Boyunuz ve gelişiminiz için büyük bir sorun olur.
Benim yaşım 16, 1 sene evde profesyonel kişilerden yardım alarak vücut çalıştım fakat kışa girmek ile beraber ara verdim, şuan dumbell sız normal hareketler yapıyorum.
Karate'yi de bıraktığımdan beridir biraz hamladım. Sad
Mesaj21.02.2014, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

clean-deneme yazmış:

Benim yaşım 16, 1 sene evde profesyonel kişilerden yardım alarak vücut çalıştım fakat kışa girmek ile beraber ara verdim, şuan dumbell sız normal hareketler yapıyorum.
Kardeşim hareketlerin doğru yapılması halinde ne bir boy uzuması ne bir kemik gelişimini engeller, hatta daha da gelişmesine ve boy anlamında uzamanıza yardımcı olur. Her duyduğunuza inanmayın. Teknik bilgilerle konuşun Smile
Mesaj21.02.2014, 21:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bazen yapiyorum bazen de yapmiyorum belli olmuyor Smile
Futbol ile aram yok , Basketbol ile felanda atam yok.
Yesem de ne kilo aliyorum nede bisey Wink
Spor yapmayi pek sevmiyorum.
Mesaj22.02.2014, 12:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

chaotic07 yazmış:
clean-deneme yazmış:

Kardeşim hareketlerin doğru yapılması halinde ne bir boy uzuması ne bir kemik gelişimini engeller, hatta daha da gelişmesine ve boy anlamında uzamanıza yardımcı olur. Her duyduğunuza inanmayın. Teknik bilgilerle konuşun Smile

Mr. Green Tamam senin dediğin olsun.
Önceki mesajları göster: