Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.04.2014, 18:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Başarılarını anlat seni keşfedelim.

Herkesin en azından 1 tane bile olsa başarısı vardır. En azından başarmak için çabaladığı konular..
En azından sende başarılarını anlat ki okuyalım,öğrenelim,keyiflenelim kısacası seni keşfedelim Razz

Mesaj09.04.2014, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar bedava sitemde kimse bilmiyor bu hayatım boyunca yakaladığım en büyük başarı en sevdiğim sahabe ödül yarışması 1. oldum arkadaşlar ayrıntıyı burda görebilirsiniz inanmayanlar çıkabilir inandırmak için lütfen mödaretörler linki kaldırmasın
http://www.timascocuk.com/icerik/hakkimizda/sayfa-tv/en-sevdigim-sahabe-mektup-yarismasi-odul-toreni-3.aspx
1. Muhamet taha can yani bendeniz
bugüne kadar bunu ilk defa anlatıyorum başarıyı paylaşmak güzelmiş
Mesaj09.04.2014, 19:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

valla sımdi kucuklugumden baslayım 4-8 sınıfta okul takımında en iyi takımı secilmıstık madalya felan 8 sınıfta iken bursa genelinde resim yarısmasında 1. Olmustum bana gore yuklu para verdiler tekrar bi yarısma daha olmustu ondada 2. Oldum madalya verdiler

Yürekten Sevene Mesafe Yoktur..
Mesaj15.04.2014, 10:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hit Avcisi bizi haftanin sitesi secti.
Webeveyn bizi haftanin sitesi secti.

Bir de okulda bilgi yarismasi olmustu 1. Olmustum. O zaman tum okul beni tanimisti Smile
Mesaj26.04.2014, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

TAHA231 bizi haftanın sitesi seçti

Eskiden okuldaki resim yarışmasında 1. olmuştum

Eskiden Futbol turnuvalarında okulda bizim sınıf 1. olmuştu
Mesaj02.06.2017, 14:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alanımdaki bir Avrupa Birliği projesi kapsamında Fransa'da taşra sayılabilecek birkaç bölgede incelemelerde bulunmak için için özel davetiye almış ve reddetmiştim. Ne güzel günlerdi...
Mesaj02.06.2017, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

slobada yazmış:
Alanımdaki bir Avrupa Birliği projesi kapsamında Fransa'da taşra sayılabilecek birkaç bölgede incelemelerde bulunmak için için özel davetiye almış ve reddetmiştim. Ne güzel günlerdi...

Vaay Smile
Mesaj07.06.2017, 05:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu mesaj silinmiştir.

En son teknolanya tarafından 14.09.2017 12:10:24 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: