Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.04.2014, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Gençlere Özel / Başınızdan Geçen Gizemli Olaylar

Başınızdan Geçen Gizemli Olaylar
Merhabalar.
Bu başlıkta başınızdan geçen gizemli, doğaüstü gibi olayları anlatabilirsiniz.
Lütfen başka sitelerden alıntı yapmayarak bizzat yaşadığınız veya yakın çevrenizdekilerin başından geçenleri anlatmaya özen gösteriniz.

Benim başımdan geçen, tanık olduğum 2-3 olayı yakında anlatacağım..

Mesaj03.04.2014, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu güzel teşekkürler Berkan.
Aslında çoğu kişi yaşamışmıdır bilemem ama geceleri genelde hep yatmadan önce dualarımı okur Bismillahirrahmanirrahim der ve uyurum...
Her gece saat (3.00 - 4.20) aralarında beni bir şeyler uyandırarak yanıma yeşil yeşil siyah görünümde kişiler gelip beni rahatsız ediyorlardı.
Her gece gördüğümden dolayı belirli yerlerde uçuklarım çıkmaya başladı. Bu dün gece de yaşadığım bir olay...
Levent'te bir gecekondu'da oturan namazında , niyazında bir kişiye gittim bana Büyük ve kalın bir ''Muska'' yaptı.
İçerisinde bir sürü sayamayacağım kadarıyla küçük kağıtların içerisinde Dua'lar yazdı. Gerçekten çok işime yaradı. Biraz da olsa sanırsam konu dışına çıktım...
VS... Bu ''Muskayı'' taktığımdan sonra 2-3 gün sonra bir kez daha şey oldu. Ama bu sefer ortalık yemyeşil .
Önümde siyah bir kişi , gözleri yeşil , elleri siyah , ışıklar yandığı zaman kayboluyor ve de konuşamıyorsun,ellerimi bile kıpırdatamıyorsun.
Allah'tan alışana kadar zapdettim , direndim sonunda da artık görmemekteyim.

Mesaj04.04.2014, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yatakda yatıyordum uyumak üzereydim bir den bir elin ban doğru geldiğini gördüm kalktım bu kezde hiçbirşey olmadığını gördüm şaşırdım birde baktım ki bir zombi ödüm koptu meğer bizim kuzen bir maske takmış şaka yaptı anlayınca çok güldüm
Laughing
Mesaj07.04.2014, 10:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir gün bir rüya gördüm ama dehşet bir şeydi.
Rüya içinde rüya çok kötü olurdu değilmi?
İşte küçüklük olayım : bir gün yattım yatağa uyumuşum tabi , beni birileri kaçırıyor . korkuyorum birşey yapamıyorum konuşamıyorum .Etrafıma sesleniyorum birileri duymuyor beni bir eve götürüyor işkence yapıyor ve o anda uyanıyorum. Ama rüyamdayken uyanıyorum . Yani rüyamda uyuyorum ve rüya görüyorum. Tekrar kafamı yastığa koyuyorum ve işkence devam ediyor. tekar ve tekrar. En sonunda büyük bir bağırışla yataktan kalkmıştım.Rüyada rüya gördüğümü sonradan anlamıştım. Çok ama çok kötü oluyor . 2 gulhü 1 elham yattım. Daha bişicikler olmadı.

@koddostubs HZ. Hızır'ı görmüş olabilirsin .?

Mesaj14.04.2014, 18:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Normalde kendi profilimi açma ihtimâlim çok azdır. Ama açtığımda gördüğüm manzara beni ürküttü:

En son cryengine3 tarafından 14.04.2014 18:40:08 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj14.04.2014, 18:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

cixdizayn-forum yazmış:
Bir gün bir rüya gördüm ama dehşet bir şeydi.
Rüya içinde rüya çok kötü olurdu değilmi?
İşte küçüklük olayım : bir gün yattım yatağa uyumuşum tabi , beni birileri kaçırıyor . korkuyorum birşey yapamıyorum konuşamıyorum .Etrafıma sesleniyorum birileri duymuyor beni bir eve götürüyor işkence yapıyor ve o anda uyanıyorum. Ama rüyamdayken uyanıyorum . Yani rüyamda uyuyorum ve rüya görüyorum. Tekrar kafamı yastığa koyuyorum ve işkence devam ediyor. tekar ve tekrar. En sonunda büyük bir bağırışla yataktan kalkmıştım.Rüyada rüya gördüğümü sonradan anlamıştım. Çok ama çok kötü oluyor . 2 gulhü 1 elham yattım. Daha bişicikler olmadı.

@koddostubs HZ. Hızır'ı görmüş olabilirsin .?

o benimde başıma gelmişdi